Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oniona

Jak załozyć firme budowlaną? Jaka działalność się najbardziej opłaca?

Polecane posty

Gość Klisza

Oj zgadzam się z Arkiem. Mercedesy to bardzo dobre trucki z najnowocześniejszą technologią. Jazda to ogromny komfort i choć byłem za kółkiem jednego z najnowszych generacji actrosa zaledwie kilka razy(a sam jeżdże 6letnim), to jest to przeogromny komfort. Ja z kolei w ramach kontry polecam salon w Warszawie, dla tych co niekoniecznie chcą dojeżdżać na Śląsk. Pozdrawiam i szerokiej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, Mercedes jest jedną z moich ulubionych firm, nadal kocham Porsche, ale są one oczywiście droższe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
Dnia 27.06.2019 o 08:35, Kysik napisał:

Tak przy okazji, Mercedes jest jedną z moich ulubionych firm, nadal kocham Porsche, ale są one oczywiście droższe;)

Merole najlepsze! Byłem w Emilianowie ostatnio i wow. Trucki tez jakie wypasione i ladne nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonk
5 godzin temu, Gość koko napisał:

Merole najlepsze! Byłem w Emilianowie ostatnio i wow. Trucki tez jakie wypasione i ladne nawet

ziomuś, tu nie liczy się wygląd tylko elektronika. ten samochód jest tak naszpikowany rozwiązaniami technicznymi ze sobie nie wyobrażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totor
Dnia 1.07.2019 o 00:12, Gość zonk napisał:

ziomuś, tu nie liczy się wygląd tylko elektronika. ten samochód jest tak naszpikowany rozwiązaniami technicznymi ze sobie nie wyobrażasz

Mówisz tak jakby to było coś złego. Mój ojciec nie jest zaprzyjaźniony z komputerami, ale w Emilianowie zajebiście mu wytłumaczyli - teraz jeździ w mojej firmie. Fajne jest to, że pracuje tam młoda, fajna, ogarnięta ekipa. Zawsze wytłumaczą, frontem do klienta i bardzo cierpliwi w tłumaczeniu, byłem świadkiem i sam się dużo nauczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Branża budowlana to dziś kopalnia złota w PL. Bierzesz dwóch, trzech ludzi (najlepiej Ukraińców) i posyłasz ich do klienta a sam wystawiasz fakturę z czterokrotnym zyskiem. Ciecie pracują na ciebie a ty zgarniasz kasiorę wykonując telefony. Na rynku jest olbrzymi popyt na takie usługi. Za rok zarobisz majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derrry
Dnia 8.07.2019 o 03:13, Gość Totor napisał:

Mówisz tak jakby to było coś złego. Mój ojciec nie jest zaprzyjaźniony z komputerami, ale w Emilianowie zajebiście mu wytłumaczyli - teraz jeździ w mojej firmie. Fajne jest to, że pracuje tam młoda, fajna, ogarnięta ekipa. Zawsze wytłumaczą, frontem do klienta i bardzo cierpliwi w tłumaczeniu, byłem świadkiem i sam się dużo nauczyłem

bo patrzenie tylko na wygląd samochodu to jest złe podejście. tu liczą się osiągi i niezawodność. te wspomniane wcześniej actrosy na pewno się w tym wyróżniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
Dnia 8.07.2019 o 18:00, Gość Roman napisał:

Branża budowlana to dziś kopalnia złota w PL. Bierzesz dwóch, trzech ludzi (najlepiej Ukraińców) i posyłasz ich do klienta a sam wystawiasz fakturę z czterokrotnym zyskiem. Ciecie pracują na ciebie a ty zgarniasz kasiorę wykonując telefony. Na rynku jest olbrzymi popyt na takie usługi. Za rok zarobisz majątek.

Bzdura.Konkurencja jest ogromna a chętnych do pracy mało poza tym trzeba mieć jakiś sprzęt a nie tylko wiertarkę czy kielnię.No i ludzie chcą gwarancję na wykonaną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ironhide

Firma transportowa to dobra rzecz. Trzeba włożyć dużo wysiłku i wkładu własnego na sam początek, ale po paru latach wychodzi się na prostą. Mam dobry serwis w Siedlcach Mercedesa, dobrych kierowców i 12 ciężarowy tabor. Pracujemy za granicą więc inkasujemy zlecenia w ojro i nadpłacam kredyty, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczan
Dnia 21.07.2019 o 03:10, Gość Ironhide napisał:

Firma transportowa to dobra rzecz. Trzeba włożyć dużo wysiłku i wkładu własnego na sam początek, ale po paru latach wychodzi się na prostą. Mam dobry serwis w Siedlcach Mercedesa, dobrych kierowców i 12 ciężarowy tabor. Pracujemy za granicą więc inkasujemy zlecenia w ojro i nadpłacam kredyty, powodzenia.

Po ilu latach wyszedłeś na 0 albo +? Jak wygląda serwis jeżeli chodzi o przebieg całej diagnozy wraz z wymianą i dostępnością części zamiennych w mercedesie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotye

Firmy transportowe to dobry patent na firmach, nawet w formie pośrednictwa.
https://www.blackcatstudio-lodz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Dnia 1.09.2019 o 21:30, Gość Kuczan napisał:

Po ilu latach wyszedłeś na 0 albo +? Jak wygląda serwis jeżeli chodzi o przebieg całej diagnozy wraz z wymianą i dostępnością części zamiennych w mercedesie? 

Części zamienne masz dostępne praktycznie od ręki, bo mają 4 dostawy dziennie. Diagnoza też jest szybka bo mają nowoczesny sprzęt, który przyspiesza naprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projektajl

gdy dużo podróżujesz powinieneś zapytać w salonie mercedesa w Siedlcach na przykład, doradzą Ci co i jak bo się znają pod każdym aspektem w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas
Dnia 30.06.2019 o 18:49, Gość koko napisał:

Merole najlepsze! Byłem w Emilianowie ostatnio i wow. Trucki tez jakie wypasione i ladne nawet

ja też często tam wpadam jak jestem na trasie. dobra obsluga i wszystko na wysokim poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier założył firmę, która zajmuje się obróbką metali http://www.zaklad-tokarski.pl . dostał 20 tysięcy dofinansowania z Urzędu Pracy na otworzenie własnej działalności. Warunkiem było to, że nie mógł pracować, a działalność musiała zostać utrzymana przez co najmniej rok. Interes mu się świetnie rozkręcił, dzięki czemu jego firma nadal się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward Picz

Trochę jest z tym zamieszania , na blogu masz opisane krok po kroku co i jak crm-systemy.pl trochę czytania ale pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie wlasnego biznesu to nie taka latwa sprawa. Teraz praktycznie w kazdej branzy jest dosc duza konkurencja, caly czas dajaca o sobie znac. Po pierwsze to trzeba rozwijac sie w jakis sposob od strony szkolen dla swoich pracownikow. Ich wydajnosc bedzie najbardziej rzutowala na wyniki finansowe. Poza tym nie zaszkodzi zainwestowac w bardziej sprawdzony sprzet do zadan ciezkich jesli mowimy o firmie budowlanej. Na naszym rynku najwiekszym uznaniem cieszy sie RiwalPoland - https://www.riwal.com/poland/pl-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logginm
Dnia 16.06.2019 o 23:25, Gość remek napisał:

nikomu nie życzę, żeby musiał naprawiać samochód, ale akurat w Emilianowie byłem miło zaskoczony szczególnie terminowością. Części dojechały wieczorem jednego dnia i drugiego dnia po południu miałem już auto zrobione - to mi sie podoba

podbijam osobiście robiłem w siedlcach samochod w salonie mercedesa i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×