Gość Ananday Napisano Wrzesień 20, 2011 Witajcie kochani! Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu tanecznego mamy dla Was Konkurs (po)wakacyjny! Regulamin oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: http://www.facebook.com/AnandayKrakow Uwaga! Konkurs przeznaczony wyłącznie dla naszych fanów na Facebooku! Dołącz do nas juz teraz! Pozdrawiamy serdecznie, Centrum Tańca Ananday Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach