Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katar;/

co na katar dla poltora rocznego dziecka??

Polecane posty

Gość katar;/

mamuski pomocy co moge podac swojej corce na katar??od przedwczoraj ma kaszel kupilam syrop prawoslaz na zlagodzenie no i pomoglo odziwo bo kaszlu nie ma ale pojawil sie katar;/ co moge podac??nie chce odrazu leciec do lekarza;/powiem ze nie ma mocnego kataru bo nawet z noska jej nie leci tylko slysze ze inaczej oddycha ze ma zapchany nos.moze znacie jakies domowe sposoba??badz wiecie co moge podac na katar?jakis kaszel?jakies krople?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wapno w syropie, cebion, krople do nosa nasivin na przykład, mozesz też smarować maścią Pulmex (chyba) stopy, plecy i klatkę piersiową, poza tym maść majerankowa pod nosek i ja jeszcze dostałam pulneo w płynie (moze być na receptę) przeciwzapalny w razie gorączki to do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy w robocie
Chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt wyczerpała temat,tez to dawalam i pomagało.Gdyby wydzielina z noska była bardzo gęsta polecam wode morska w aerozolu9w aptece).Nie jest to tanie, ale skuteczne,bo ułatwi dziecku oddychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie masz te
ja mojej kiedys psikałam do nosa i kazałam smarkać ale i tak trwał tydzien albo i dłuzej kiedys wpadłam na wspaniałego faceta w poradni (lekarz) i pow nic tylko wycierać to co cieknie i o dziwo katar sam znikł za kilka dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie masz te
ja na noc dawałam na poduszke kilka kropli olejku do inchalacji i pomagało na całą noc ... też przepis lekarza kiedyś próbowałam wszytskiego i nic ;/ a teraz jak ma katar tylko to kilka dni może 3 i spokój jest..żadnych kropli do nosa nic w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Moim zdaniem warto pomyśleć o modelu Baby w kontekście rodzinnych inhalatorów. Mimo że jest zaprojektowany pod dzieci to jak najbardziej przyda się też dorosłemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabbn
Dnia 19.02.2019 o 14:24, Gość anna napisał:

Moim zdaniem warto pomyśleć o modelu Baby w kontekście rodzinnych inhalatorów. Mimo że jest zaprojektowany pod dzieci to jak najbardziej przyda się też dorosłemu.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najbogatszy zestaw do oczyszczania dostajesz z inhalatorem https://novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i podobnej oferty, jak szukałam czegoś dla córki po prostu nie znalazłam. Praktycznie wszystkie choroby płuc, górnych i dolnych dróg oddechowych można leczyć. Maseczka wygodna, można dłużej siedzieć. Terapia skuteczna do tej pory.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×