Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka aska

brukselka

Polecane posty

Gość taka aska

co z niej zrobic -dostalam ponad 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieńczona mama..
mozesz mi przesłać jestem biedna moje dzieci nie mają co jeść możesz jeszcze dorzucić jakieś mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczona jest dobra. przekrawasz na polowki (albo i nie), przyprawiasz sola, pieprzem, ziolkiem jakims, ktore twoim zdaniem bedzie pasowac smakowo, obficie zraszasz oliwa i na blaszke do piekarnika. taka przypieczona brukselka jest pyszna. na koniec mozna troche pokropic octem balsamicznym. jezeli robilas kiedys ratatuille, to chodzi o taki wlasnie sposob przygotowania. a jakby ktos chcial jeszcze dodac sobie smakowych rozkoszy ;) to mozna okrasic skwarkami wysmazonymi na chrupiaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka asia
dzieki za podpowiedzi.na pewno czesc zamroze.a moze z jakims sosem serowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czyms serowym - na pewno tak! chocby nawet starty ser posypany i ew. podpieczony na koncu do zarumienienia. albo sos serowy najprostszy - smietanka 30%+ oraz ztarty ser. smietanke podgrzewasz na patelni, dodajesz ser (objetosciowo troche mniej startgo sera niz smietanki), podgrzewasz i troche mozna b.lekko pogotowac, zeby z sosu odparowala woda i sie zagescil. z serow to polecam takie twardsze konkretne w smaku, np. cheddar, gruyere, parmezan, romano :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×