Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kaludyna34Wawa

Gdzie tanio kupić przybory szkolne?

Polecane posty

Gość gość
Sprawdź na www.Stonki.com.pl , ja rok temu tam zaopatrywałam się w dość podobne rzeczy. A sklep godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na www.TabliceAkademickie.pl gdzie teraz znajdziesz szereg promocji na artykuły do wyposażenia szkół oraz klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaN
Ja kupowałam zawsze w księgarniach, ale zauważyłam później, że w internecie jest taniej. W sierpniu kupowałam dla syna dużo artykułów piśmienniczych w sklepie https://www.dyskontbiurowy24.pl/ i myślę, że częściej będę kupowała takie rzeczy przez internet w większych ilościach. Dużo bardziej opłacalna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam www.TabliceAkademickie.pl miła obsługa i bardzo szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anite31

Zerknij na  http://jovi.net.pl/ - są importerem marki Jovi z Hiszpanii. Kupiłam już córce trochę kredek i farb od nich i muszę przyznać, że różnica w jakości jest widoczna od razu. Wystarczy wyjąć je z pudełka. Jak dla mnie - najlepsze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaF

Ja wszystko co niezbędne kupuję w sklepie Meteora w Tomaszowie Mazowieckim. Właściwie to jest to hurtowania, ale sprzedają też detalicznie. Zaopatrzenie mają super, podobnie ceny, dlatego trzymam się ich od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiadam za zamówienia podstawowych akcesoriów szkolnych do kilku placówek edukacyjnych i jeden z najlepszych systemów rabatowych posiada /biurwa.pl. Im więcej zamawiasz, tym lepsze ceny. Polecam porozmawiać, bo ludzie z dużym doświadczeniem i są w stanie indywidualnie się dopasować. Nie wiem, czy jest coś, czego na potrzeby biura nie mają. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiadam za zamówienia podstawowych akcesoriów szkolnych do kilku placówek edukacyjnych i jeden z najlepszych systemów rabatowych posiada /biurwa.pl. Im więcej zamawiasz, tym lepsze ceny. Polecam porozmawiać, bo ludzie z dużym doświadczeniem i są w stanie indywidualnie się dopasować. Nie wiem, czy jest coś, czego na potrzeby biura nie mają. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź sobie jak to wygląda w biurwa.pl – zazwyczaj mają bardzo dużo różnych produktów w sprzedaży więc pewnie na spokojnie coś będzie można znaleźć, cenowo zazwyczaj też mają dobrze przygotowaną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Auchan są teraz szkolne wystawki za naprawde smieszne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forach i grupach FB ludzie często wystwiają używane i nieużwane przybory. I najlepiej jak wysyłają przez InPost Szybkie Nadania, bo raz że szybko dojdzie,  a dwa że tania wysyłka (niecała dycha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×