Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

CHAMSKIE ODPOWIEDZ - na kafeteri....

Polecane posty

Gość mędrzec około 22:59
już mi brak pomysłów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech , chyba już czas na ,,siusiu, paciorek i lulu,, mój P. śpiocha, a ja zamiast go przytulać to siedzę i tulę laptopa....oj nie ładnie. Jeszcze 10 minutek i idę spać.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mędrzec-to zbawienny urok tego topiku tak na Ciebie zadziałał...skąd jesteście dobrzy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzidzia w brzuszku daje popalić, chyba ciągnie mnie do spania...mam nadzieję że nie do następnej czekolady ,hi hi ...więc grzecznie idę śpiochać a i wam życzę kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreeewer orendż
a nie myslicie że czasem takie wypowiedzi to poprostu FUN ? ja uwielbiam sie wyzywać, w życiu pewnie to by mnie bolało ale tu anonimowo, nikt mnie nie wyzywa za wygląd, charakter tylko ot tak ,bezinteresownie ;) nie kazdy lubi słodzenie i pitoloennie jak na wizażu fejsie i innych gównach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcą się wyżalić zostają obrzuceni błotem z góry na dół... Dlaczego ludzie tak się zachowują???" Siła (teoretycznej) anonimowości połączona z zakompleksieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
aaawwww jak tu slodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotkie podsumowanie
tego co sie dzieje na kafeterii wypada raczej na niekorzysc tego forum, ale...jest kilka watkow tematycznych, gdzie ludzie rozmawiaja ze soba zupelnie normalnie, nie zwracajac uwagi na wypowiedzi trolli i zwyczajnie eliminujac ich po czasie. A jesli ktos chce sobie zrobic z kafe cos w rodzaju telefonu zaufania, to musi miec swiadomosc, ze tu na ogolnym raczej nie znajdzie tego, czego szuka. Dzis dostep do komputera ma kazdy czlowiek, i student i zwyczajna rynsztokowa patologia w najgorszym slowa znaczeniu. I poki co, nic nie poradzisz. Moze kiedys to sie zmieni, jak zwykle polaczenia telefoniczne zastapia powszechne wideofony, a za kazdym kliknieciem wyswietlac sie bedzie Twoj IP z ogolna mapka lokalizacyjna, ktore juz zaczynaja sie pojawiac na niektorych blogach, polskich rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
o tak powszechna inwigilacja i monitoring instalowany w majtkach w imie bezpieczenstwa :/ tego wlasnie wszyscy pragniemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotkie podsumowanie
wezcie rowniez pod uwage fakt, ze sporo watkow tematycznych jak np "nie chce mi sie zyc" czy "mam wszystko, ale..." zakrawaja takze na prowokacje obliczona moze na ilosc wpisow (jesli sie myle, przepraszam, ale dosc dlugo zyje na tym swiecie, by nie umiec czytac miedzy wierszami) p.s. spodziewam sie za jakis czas podszywa, gdyby nikt nie "zareflektowal" mile sie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolat, ty sie zastanów
"o tak powszechna inwigilacja i monitoring instalowany w majtkach w imie bezpieczenstwa :/ tego wlasnie wszyscy pragniemy " - to nie zostało tu powiedziane, ale po co od razu ta drapiezność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×