Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jeszcze dokupić ?

CO JEST POTRZEBNE DO CHRZTU ???

Polecane posty

Gość co jeszcze dokupić ?

Witajcie Moje w tą niedziele będą chrzciny mojego dziecka będzie miało 8 tygodni . I zastanawiam się co trzeba kupić do chrztu ? Kupiłam już : ubranko czapeczkę świecę i wiem że jeszcze trzeba szatkę i dzisiaj jadę ją kupić ale co jeszcze powinnam kupić ? Aha i co mam kupić aby ją trzymać ? Jakiś becik ? rożek ? czy może obejdzie się bez niczego ? Proszę o odpowedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest z aciepło ale mysle że becik to zbedny wydatek teraz juz nie chrzci sie w betach jak dawniej tylko 8 tygodni to starszne maleństwo czego tak wcześnei chrzcicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto dziś chrzci
dziecko w beciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubierz ja łądnie no ci ciepło żeby nie zamrzła a widziałam jak chrzcili w takim nosidełku czy to fotelik byl dla maleńswta taki smaochodwy ale wygodny do tryzmania dziecku bylo wygodnie i rodzicom tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto dziś chrzci
lepiej chyba 8 tygodniowe ochrzcić teraz we wrześniu niż trzymać dziecko ze chrztem do wiosny i wtedy dziecko "rozrabia" w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becik? kto teraz chrzci w beciku? ja chrzcilam jak maly moj mial 4 miesiace i to byla katorga :D spiewał na cały kosciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
ja chrzciłam jak mała miała 5 mcy, podczas mszy siedziała sobie w foteliku samochodowym....nie planowałam tego, tak wyszło i uważam, że to świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
ja chrzcilam małą jak miala poltorej roczku,moja znajoma chrzciła jedno dziecko w wieku 2 lat a drugie 6 lat gdyz miala taką sytuację ze się czesto przeprowadzala i pomieszkiwala tez zagranicą wiec chrzcila dopiero jak się wszystko uregulowało ale prawda-kazdy chrzci kiedy chce. ja balam się ze mala bedzie rozrabiac bo ogolnie to ona w kosciele wytrzymuje spokojnie jakies 10-15 min a potem jest masakra-skacze po innych ławkach,rusza czyjes rzeczy (rękawiczki itd:D) no i same wiecie jak niektore dzieci ustac nie moga ;p wiec poprosilam proboszcza zeby ochrzcic w sobotę i proboszcz powiedział ze to dobry pomysł,bo jak bedzie rozrabiac to mozna wyjsc z nią na korytarz a w niedzielę na mszy głownej kiedy sa tłumy ludzi to juz niezabradzo wiec ochrzciłam w sobote o godz. 19 była msza no a mala była jakims cudem nadzwyczaj spokojna a druga połowe mszy to juz cała przespala,jak rowniez i sam akt chrztu tez slicznie przespala i ani na chwilę się nie obudzila:) i ja osobiscie jestem zadowolona,bo w niedzielę to mialabym straszny stres a tak wszystko było na luzie i goscie bardzo zadowoleni :) a co kupic? z tego co się orientuję to szatkę kupuje matka chrzestna,świecę-ojciec chrzestny wiec ty chyba tylko ubranko a w czym? wydaje mi się ze w tym,w czym ci wygodnie,nie ma scisłych przepisów,ze dziecko ma byc chrzczone w tym i w tym a w tamtym juz nie moze.jak ci wygodnie-trzymaj w foteliku,albo w beciku,albo nawet w chuscie czy nosidełku a kto zabroni? moja była cały czas w spacerówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśłi szukacie ładnych ubranek do chrztu - innych niż tradycyjne tiule - polecam wam tę firmę: www.cihosha.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne ubranka, wysokiej jakości znajdziecie w Krakowie w sklepie kacper i matylda. Sprzedają też online www.kacper-i-matylda.pl. Nie ma tam typowych atłasów z dawnych lat. same nowocześnie rzeczy które śmiało można ubrać dziecku po uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×