Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polećcie proszę

Kutno-łowicz okolice jaki zespół muzyczny ?

Polecane posty

Gość polećcie proszę

jaki możecie polecić dobry zespół muzyczny z okolic Kutna Łowicza(woj. łódzkie) ???? bardzo prozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankankaankaanka22
http://www.zespol-anex.pl/ Ostatnio byłam na weselu, gdzie oni grali i muszę powiedzieć, że pierwszy raz słyszałam, żeby dziewczyna tak ślicznie śpiewała.... Ma cudny głos, naprawdę bardzo polecam. Oprócz niej śpiewał jeszcze jeden chłopak. Jedynym minusem było to, że jak chodzili po sali i były te różne przyśpiewki to nie było prawie słychać wokalu, bo nie mieli przenośnego mikrofonu. Ale poza tym świetny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwfgg
Polecam zespół Malibu z Łowicza. Dopiero zaczynają i naprawdę się przykładają do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polećcie proszę
ok dzięki bardzo! podzwonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldak
Ja jakiś czas temu byłam na weselu w lokalu szkiełka gdzie grał zespół Malibu. Z początku wydawali się przecietnym zespołem jednak kiedy tylko weszli na scene powalili swoim urokiem i wdziękiem całą publiczność. Świetnie bawili zwłaszcza podczas biesiady umieli podegrac każdą przyspiewke. A oprócz tego wokalista jest bardzo przystkojny. Ja idę na bal andrzejkowy i sylwester do lokalu Pan Tadeusz w domaniewicach gdzie będą grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerda
malibu super zespol polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasxxcz
Polecam.Malibu z Łowicza.Super grają,Przystojni faceci,niestety jeden z wokalistów ma zone i dzieci.Fajne stroje,kazda impreza z tym zespolem sie uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerda
Polecam.Malibu z Łowicza.Super grają,Przystojni faceci,niestety jeden z wokalistów ma zone i dzieci.Fajne stroje,kazda impreza z tym zespolem sie uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelika0902
Witam!!! Ja polecam zespol DI WERS z okolic Łowicza poniewaz grali u mnnie na weselu. GOscie byli nimi zachwyceni! Nie robia duzych przerw oraz maja repertuar na czasie dla mlodszej jak i dla starszej publiki. PODAJE NR tel 661 323 807 NAPRAWDE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, zespół Malibu ostro wziął się za reklamę. A dziewczę z zespołu Anex BARDZO przeciętnie śpiewa (posłuchałyśmy z koleżankami z redakcji). Do "cudności" głosu jej daaaleeeekooo. Ale ok, może bawić umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion days 9998899
Damascenka, jesli dla Ciebie to przecietny glos, no to dziwie się naprawdę. Każdy ma swój gust i o tym podobno nie powinno się dyskutować, ale powiem tylko tyle... Żeby wszystkie "gwiazdki" na naszym rynku muzycznym śpiewały jak ona to byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelisia2686
Ja polecam zespół DI WERS na wesela,bo grali u mnie goście byli bardzo zadowoleni chłopaki są świetni ludzie się przy nich wspaniale bawią ! i cena przystępna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół ultimate są świetni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Awans z Sochaczewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Muzyczny Haliśka Band. Dzięki nim goście na weselu mojej przyjaciółki na weselu świetnie się bawili. W bardzo kulturalny sposób również prowadzą całą imprezę oraz ich brzmienie jest naprawdę świetne! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Haliska-Band.html Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa misia
ja osobiście, jeśli chodzi o ślub, polecam bardziej dja- jest taniej, a zabawa wcale nie gorsza. u mnie na weselu grał dj maciej wilkanowski - wystarczy wpisać w google, ale moim zdaniem to najlepszy dj na wesele w kutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzatunia76
ja polecam dja roberta z flesh agency :) świetnie się bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hocus Pocus
A ja polecam siebie :) bez wychwalania i przechwalania. www.hocus-pocus.pl Jesteśmy zespołem weselnym grającym w centralnej Polsce. Jeśli spodoba się Wam nasze demo zapraszamy na indywidualną prezentację zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej89925
Polecam grupę muzyczną GORBACZOW z Kutna. Niespotykane brzmienie. Na weselu, na którym grali ubawiłem się najlpeiej w swoim życiu (a sporo wesel zaliczyłem) http://gorbaczow.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Sobota Polecam serdecznie - zespół wykonujący muzykę wyłącznie na żywo. Serdecznie polecam - poprowadzi każde wesele. sobota.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2727
u mnie na weselu byl zespol modar z polesia i bardzo nam i gosiom sie podobalo. jesli chcialabys kontakt daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z terenu Kutna i okolic mogę polecić Zespół Sobota - na moim weselu grali w sierpniu 2014. Zabawa poprowadzona bardzo profesjonalnie, dodatkowo super grają. Obecnie skład 6 osobowy - muzyka wyłącznie na żywo. Dla zainteresowanych podaje kanał Youtube https://www.youtube.com/user/zespolsobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaś_Z
Chyba ci się coś pomyliło. Siedzi to rewers, a jak grają to słuchać się nie da, a co dopiero tańczyć. Nic tylko się napier....ć i jechać do domu. I tak właśnie zrobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest nie tak z zespołem rewers z łowicza? chyba mają nowego wodzireja, ktoś wie jak z nim grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnik młodego
Rewers. Po co płacić, wypożycz młockarnie i będziesz miał to samo. U nich leci tylko disco-polo. Zachodnich piosenek praktycznie brak. Dziadki się na pewno nie pobawią. Widziałem ich ostatnio w akcji, wesele ogromne ponad 300 osób a na sali tańca kilka par, którym znudziły się spacery na zewnątrz. Przecież istnieją takie tańce jak tango czy walc angielski lub wiedeński, foxtrot, qickstep, samba, salsa, cha cha cha, rumba czy jive. Ale dla tego zespołu to nieosiągalne! Na pewno pójdzie sporo butelek trunku, żeby móc się przy tym co puszczają pobawić. Do tego tragicznie słaby śpiew i mylący się saksofon. Kiedyś mieli dobrego Wodzireja Arka ale od nich odszedł. Teraz idą już po bandzie. Wybieram tańszą wersję DJ i wodzirej i ewentualnie lokalna kapela na przywitanie gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funbox
polecam Travelling Band facebook.com/Travelling-Band-180761662687/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×