Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alamalale

Integracja Sensoryczna

Polecane posty

mój będzie korzystał gdzieś październiku po konsultacji z logopedą i ponownie z psychologiem,a dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My akurat mamy IS w przedszkolu, przy którym jest również poradnia i wszystkie dzieci mają możliwość z takich zajęć skorzystać. Ale czytałam w internecie sporo wypowiedzi mam, które tak po prostu korzystają z pomysłów IS w domu co mnie trochę zaskoczyło, bo nie mówi się o tym zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatataaa
Ja korzystam w domu. Dowiedziałam się o tym od przyjaciółki, której syn jest w Mądrych Główkach na Jutrzenki i tam ma właśnie zajęcia. Jest wiele łatwych rozwiązań do wykorzystania w domu. Uważam, że to dobry sposób na spędzenie czasu z dzieckiem i poprzez zabawę zapewnienie mu odpowiedniego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janneczka
A czy w przedszkolu są jakieś zajęcia z psychologiem? Wszystkie dzieci mają SI, czy tylko wybrane grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bailaconmigo
W MG wszystkie dzieci mają SI. Na miejscu jest poradnia Evoluo, więc psycholog też dostępny jest dla wszystkich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Dobrych terapeutów mają w Kolorowej Fontannie (tel: 574 770 747 ; strona: www.kolorowafontanna.pl)

Prowadzą nie tylko terapię SI, ale też i inne np. Socjoterapię. Mają dobre terminy - weekendy i popołudnia. Dzieci uwielbiają do nich chodzić (w tym i moja mała kuzynka) polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ala napisał:

Dobrych terapeutów mają w Kolorowej Fontannie (tel: 574 770 747 ; strona: www.kolorowafontanna.pl)

Prowadzą nie tylko terapię SI, ale też i inne np. Socjoterapię. Mają dobre terminy - weekendy i popołudnia. Dzieci uwielbiają do nich chodzić (w tym i moja mała kuzynka) polecam 🙂

Ale słaba reklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×