Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek groszkowy

ćwiczenia dla leniwych

Polecane posty

Gość kubek groszkowy

chciałabym schudnąć ale jestem leniwa... do siłowni daleko no i jak się jest w domu dopiero o 21 to się nie chce iść zbytni... pływać nie umiem... a jak patrzę na ćwiczenia w domu to jest ponad godzina dziennie codziennie... wiem że się już po 2-3 dniach zrażę... nie ma jakiejś krótszej wersji ćwiczeń? chciałabym schudnąć zwłaszcza pupy i nóg. dieta nie jest dla mnie problemem, ale ćwiczenia już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
dużo mrugaj powiekami :D Może pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, da się przybrać na wadze bez większego wysiłku ale schudnąć już nie bardzo...:( Dobra wiadomość jest taka, że nawet siedząc przed komputerem, możesz wykonywać niektóre ćwiczenia, np: http://teztolubisz.blox.pl/2011/06/Na-dobry-poczatek-napiecia-izometryczne.html http://teztolubisz.blox.pl/2011/06/Wspiecia-na-palce-na-siedzaco.html http://teztolubisz.blox.pl/2011/07/Cwiczenia-izometryczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz bardzo mało jeść to schudniesz nawet bez ćwiczeń, więc skoro dieta nie jest dla ciebie problemem to daj sobie spokój z ćwiczeniami (gdyż twoje wyobrażenie, że mogą cię one odchudzić w wybranej części ciała, jest i tak fałszywe). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoteraiu
jak będziesz mało jeść, to ci się zacznie odkładać tłuszcz wszędzie i może schudniesz nawet kilka kg, ale będziesz miała brzydkie, mało jędrne ciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz mało jeść to rozwalisz sobie metabolizm a w następstwie będziesz później tyła od samego patrzenia na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę Jak się je mniej, niż wynosi zapotrzebowanie energetyczne, nie ma siły, żeby nie schudnąć, inaczej mielibyśmy ciekawe zjawisko samonapędzającego się perpetuum mobile. Modne aktualnie hasła o "rozwalaniu metabolizmu" nie zmienią praw fizyki, a dla wielu osób rzekoma troska o metabolizm pozostaje po prostu wymówką: chcę schudnąć, ale żeby schudnąć trzeba ćwiczyć, bo inaczej się nie da, a że nie mam czasu na ćwiczenia, więc się nie odchudzam. Głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też biorę CLA z herbatą
nie cierpię ćwiczyć, ale zmuszam się polecam Ci serię 8 min, poszukaj na youtube są ABS, czyli na brzuch, ARMS czyli na ramiona, BUNS czyli na pośladki LEGS: na nogi 8 minut ćwiczeń zleci szybko a są bardzo intensywne i efektywne wydawać by się mogło że to za którki trening by zadziałał, ale to nieprawda ćwiczenia ułożone są w superserje: czyli wykonujesz jedno ćwiczenie po drugim bez przerwy, przez to mięśnie są zmuszone do maksymalnego wysiłku, ćwiczenia są dobrane tak że są to najlepsze ćwiczenia na daną partię ciała ćwiczenia należy wykonywać co drugi dzień by mięśnie mogły się regenerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też biorę CLA z herbatą
nawet największy leniuch zmobilizuje się na 8 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×