Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzerwonaTruskaweczka

straszą was Smoleńskiem.. a niechby nawet Jarosław

Polecane posty

żył tym Smoleńskiem kolejne lata, niech by robił komisje i niechby nawet wydał na to nasze pieniadze. Jakie to dla was znaczenie czy 6 mln idzie na dochodzenia czy na przeloty Tuska samolotem do domu ? Mi jest wszystko jedno czym będzie żył Kaczyński oby nie niszczył nam tylko życia jak Tusk. Dość już tego rozpadu kraju, dosć śmieciowych ustaw, dosć podwyżek, nie chcemy vatu 25%, nie chcemy podatku katastralnego !!! Nie chcemy płacić za nieudolność rządu własnymi ciężko zarobionymi pieniedzmi !!! jestem wykształcona, mam działalność i nie jestem w stanie wygrać żadnego przetargu bo wszędzie trzeba mieć znajomości bo wszystko jest ustawione ! Wiem zaraz podniosą się głosy, że to ze mną coś nie tak bo sobie nie radzę. Ba ! Nie jestem nawet w stanie lokalu wynajać od gminy bo okazuje się, że wszystko rozchodzi się po koleżkach !!! Jak z tym walczyć kiedy burmistrzem jest człowiek z PO ???!!!!!!!!!!! MAM DOŚĆ PO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma prawo dochodzić prawdy
w końcu zginął jego brat i 95 innych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawa o ochronie zwierząt. Nie kwestionuje słuszności bo nie jestem ani za ani przeciw ale jak to jest możliwe, że poseł PO należący do związku kynologicznego przepycha ustawę która stwarza monopol na sprzedaż psów dla związku kynologicznego ??? Już nawet się nie kryją. W żywe oczy przepychają wszystko co im się podoba !!! Wszystko dla swoich, dla znajomków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
zawsze gdy przegrasz bos gorsza to bedziesz obwiniac rzad , urzednikow , cyklistow, masonow , czyli co jak wygra PIS to wygrana w przetargu masz jak w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze gdy przegrasz bos gorsza to bedziesz obwiniac rzad" Właśnie tak najlepiej wmawiać ludziom tylko widzisz chodzi o to, że przed końcem już wszyscy wiedzą kto wygra !!! Dowiedziałam się całkiem przypadkiem a kiedy zaczęłam się interesować okazało się, że tak jest zawsze ! Działalność prowadzę wiele lat. Bywało lepiej i gorzej, ale to co dzieje się teraz nie mieści się w głowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
a czemu to PIS nie interesowal sie Polakami pomordowanymi na Wolyniu? tylko za rzadow PIS jeszcze Juszczenko tytul na KULU dostal. a czemu nikt sie nie zabierze z wizyta w holdzie pomordowanym Polakom w obozach koncentracyjnych w Niemczech? bo to sa klaksony i tylko tam jada gdzie im poprawnosc polityczna narzucona pozwala. z nich tacy patrioci jak z tlustej dziolchy baletnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czemu to PIS nie interesowal sie Polakami pomordowanymi na Wolyniu?" Nie interesuje mnie to. Niech się zajmują ci co mają się zajmować. Mnie interesuje to, żeby dali nam żyć !!! Za Pisu nie było takich numerów jak dzieją się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
niestety polactwo do robienia interesow sie nie nadaje , brak mu uczciwosci, planu rozwoju firmy dalekosieznego myslenia, moze jedynie interesy z modeliny termoutwardzalnej robic - lepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
ale z pieniedzy podatnikow odszkodowanka sobie wyrychtowali nie baqczac na ogolna biede szczegolnie dzieci i jeszcze przyklejajac sie do Krzyża [ falszywce ] wmawiaja jaka to wielka krzywda sie nam wszystkim stala, tak stala ze trzeba to bydlo falszywe utrzymywac. wiec na jedno mozna pieniadze wydac a na inne rzeczy wazniejsze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
chcialem zaznaczyc , że Niemcy to najpoteżniejsza gospodarka w Europie i to polactwo tam jezdzi i pije mocz niemieckiego Pana oddajac mu hold. Żydzi na skrawku piaszczystego kraju umieli stworzyć urodzajne oliwne i cytrusowe gaje a polactwo tylko okrasć się i zasrać wlasny kraj umie. i zadluzyc sie gdzie sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrwfgwgferw
ptaska sie ignoruje, to prosty robol przed 50-tką za którego całe życie ktoś inny myślał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa z makiem z pasternakiem
Będę głosować na PiS :) Tusk miał swoje 5 minut, o 5 za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on, przed 50?
gada jak stary, zeskleroziały dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek shatyn bmblondyn
trzy smiecie po 50-tce, za PRLu donosili do SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
to w waszym pisie jest taka kurwa co sie Kryże wabi w rzadzie spadniętej kaczki. była. ten wraz z ojczulkiem winny mordów sądowych min . Rotmistrza W.Pileckiego. i wielu innych. ot bogoojczyżniane patrioty. pisia ich mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×