Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlauDDynka69

Sprzedam NOWE szpilki Atmosphere platforma

Polecane posty

Gość facet ma pytanie:
Miałaś je na Twoich seksownych stopach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma pytanie:
Poważnie pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma pytanie:
To fajnie, że przymierzałaś, więc były tam Twoje stopy. Jestem fetyszystą kobiecych stóp, serio. Masz ładne stopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co kupiłas??
żeby przymierzyc i sprzedać?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Za duże...:( Ale Ci podbiję temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rozmiarze 40 to juz nie sa
seksowne stopy a meskie giry i kajaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam czasu przymierzyć w sklepie. w rozmiarze 40 to juz nie sa no to muszę Cię bardzo zmartwić bo w żadnym wypadku moja stopa nie wygląda na męską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rozmiarze 40 to juz nie sa
Tobie sie tak wydaje taka wielka stopa jest niekobieca i tyle, tak samo jak kobieta majaca np. 185cm wzrostu jest niekobieca i wyglada na chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozmiarze 40 to juz nie sa pisz sobie co chcesz. Do pewnego czasu tak samo myślałam jak Ty, jednak faceci przekonali mnie, że w żadnym wypadku nie są niekobiece. Niekobiece to by były gdyby miały małe paluszki tłuste jak serdelki, z odciskami, haluksami, pękającymi stopami i szerokość stopy jak u małpy. Dzięki temu, że mam bardzo szczupłą stopę optycznie wygląda na mniejszą. Nie wiem czy jesteś kobietą czy facetem ale zdecydowanie myślisz stereotypami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rozmiarze 40 to juz nie sa
jestem kobietą i niestety w zyciu jest coś za coś. Masz wielka gire, w tego co piszesz - wąska, co wcale nie jest ładne, bo kojarzy sie z jakas osmiornicą (moja szwagierka ma b. waskie stopy, z długimi palcami i wyglada to obleśnie, jak u rzekotki), ale za to możesz chodzic na duzo wyższym obcasie niz kobieta ze zgrabna stópka w rozmiarze 35. Także, jak załozysz obcasy, nie bedzie tego widac az tak. Nie chciałam Cie urazic, moje posty były do tamtego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rozmiarze 40 to juz nie sa
ja po prostu wale prosto z mostu :-) wiadomo, nie ma kobiet idealnych - jedna ma wielkie stopy, inna małe piersi, inna za mała pupe - różnie bywa. Tylko po co na siłe sobie słodzic komplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozmiarze 40 to juz nie sa Urazić czym? Masz swoje zdanie i tyle. Stopa stopie nie równa. Nie chciałabym mieć innych, jestem ze swoich zadowolona - i tak jak pisałam utwierdziło mnie już w tym wielu facetów. Na siłę? Ja nie robię nic na siłę - jestem dumna ze swoich stóp :) Wolę mieć 40 gładkie i zadbane niż rozmiar 37 których wstyd pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×