Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karollllla

jakie robicie sosy do naleśników na słono

Polecane posty

zrobiłam naleśniki , farsz - mielone, cebulka, czosnek, papryka, pomidory, żółty ser Tylko co dalej?? pozawijałam tak jak krokiety. Jaki sos do tego? z czym podajecie takie naleśniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegamina w kroplach
moze pieczarkowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajajaaaa
Pomidorowy :) Albo bez sosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowy , mam pomidory w puszce, mogą być?? hm.. same? takie golasy? no oka mogą być:) ale jak je zapiec w piekarniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidory jak masz w puszce to wylej na odrobine rozgrzanej oliwy ;) podsmaz przemieszaj dodaj bazylie oregano ziola prowansalskie lekko posol jak lubisz ostre to chilli lub papryka osra zamieszaj zeszklij na drugiej patelni cebulke tez dodaj ;) zagescic mozna smietana :) posypac startym serem ja preferuje parmezan ale jak nue masz to spoko zetrzyj jakis inny na tarce o drobnych oczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sos czosnkowy ja uwielbiam choc do tego nadzionka to niezbyt mi sie widzi no ale to tylko moje skromne zdanie albo smietanowo-serowy?? albo z sera plesniowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaa
pomidory jak masz w puszce to wylej na odrobine rozgrzanej oliwy podsmaz przemieszaj dodaj bazylie oregano ziola prowansalskie lekko posol jak lubisz ostre to chilli lub papryka osra zamieszaj zeszklij na drugiej patelni cebulke tez dodaj zagescic mozna smietana posypac startym serem ja preferuje parmezan ale jak nue masz to spoko zetrzyj jakis inny na tarce o drobnych oczkach i obloz dla ozdoby starkowana cielecina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×