Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_to_ja

Czy warto zostać KONSULTANTKĄ ? czy to opłacalne?

Polecane posty

Gość monika_to_ja

Wiele ostatnio słyszałam o niezadowoleniu konsultantek Avon czy Oriflame, a ponieważ taka praca wydawała mi si zawsze interesująca, ponieważ też jestem młodą mama i siedzę w domu i wychowuje dziecko, pomyślałam , że warto poszukać czegoś podobnego . Nie chcę ryzykować tam , gdzie moje koleżanki maja średnio dobrze, a poza tym konsultantek wspomnianych firm są tysiące. W mojej pracy na 20 osób zatrudnionych było ich 10 :) Znalazłam podobny biznes, spróbowałam i bardzo sobie chwalę. Jako konsultantka kupuję 30 % taniej każdy produkt, z takim zyskiem mogę go sprzedać. Są też rabaty 3-15% , co zwiększa zarobek. Produkty są różnorodne, oferta jest tak duża i interesująca, że ludzie się tym naprawdę interesują- produkty do domu= akcesoria kuchenne, łazienkowe, dekoracyjne, rzeczy do ogrodu , do samochodu, ładowarki do telefonów, akcesoria dla , zwierząt domowych, plus kosmetyki, art. do pielęgnacji i nawet dla zdrowia Więc praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie, a ceny są przystępne + co miesiąc jest około 100-150 promocji na wybrane produkty i ich cena jest wtedy obniżana nawet do 50%. Podoba mi się też to, że nikt nade mną nie stoi i nic nie wymaga, pracuję kiedy chcę. Nie ma tu przymusu robienia zakupów, jak nic nie chcę to nie zamawiam. I często są różne prezenty, okazyjne wyprzedaże. Naprawdę przyjemny sposób na zarobienie sobie paru groszy w miesiącu:) Jeżeli jesteście zainteresowane lub zainteresowani to przejrzyjcie sobie tę stronę http://betterware-poland.com.pl tam są informacje jak się zapisać, jak pracować A teraz we wrześniu jest super promocja z nagrodami dla NOWYCH i wpisowe tylko 1złotych! Ja osobiscie polecam, sprawdzone i pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidzialna_marta
Super, szukałam czegoś takiego właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
witaj :) Ja była w podobnej sytuacji nie wiedziałam co wybrać :), dlatego spróbowałam i w beterware i avon. I w mojej sytuacji udaje mi się z AVOnem. w moim przypadku sprawdza się że firma jest znana i ma renome, ludzie chętnie nie tylko zamawiają kosmetyki ale także zapisują się na konsultantkiDo AVON weszłam w styczniu tego roku, w marcu awansowałam na Lidera Zespołu i za miesiąc dwa bedę starszym Liderem :) Jeśli chcesz dowiedzieć więcej napisz gg 31942907 lub avon5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×