Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yeachhh

Rozstanie- co robić?

Polecane posty

Powiem w skrócie. Byłam z chłopakiem rok, był to mój drugi poważny związek. Żylismy w związku na odległość, jednak na prawdę bardzo często się widywalismy, wtedy spędzalismy ze sobą 24h na dobę. Jednak od jakiś dwóch miesięcy zaczęło się psuć... On do mnie przeklinal, nie dostrzegał w niczym swojej winy, o wszystko winil mnie. Przestał mu odpowiadać mój wygląd... Dziś przy rozmowie telefonicznej, zaczął przeklinac bo zaczęliśmy się wygadywac... Wtedy powiedziałam spokojnie żeby się uspokoił bo się rozlacze i zrobiłam to. Po chwili przyszedł sms. Że chce spokoju kilka dni i żebym szukała już innego bo jestem cwaniara. Zadzwoniłam. Zapytałam spokojnie w czym widzi problem. Oczywiście słyszałam same pretensje. Po czym zerwał. Powiedział że się wypalilo na co ja odpowiedziałam że może między nami nic nie było... Wiem głupie, ale już nie wytrzymuje psychicznie jego zachowania. I teraz nie wiem co robić. Wiem że jeżeli się nie odezwę on uzna że mi nie zależy na nim. Ale z drugiej strony chciałabym żeby to on zadzwonił i przeprosił, żeby zrozumiał. Ale wątpię czy tak się stanie... Mieliśmy za dwa dni spędzić ze sobą cudowne dwa tygodnie na które czekałam. Co robić? Pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno rozmowa przez telefon nie pomorze. Musicie sie spotkac i stara zasada dojscia do czegosc to Rozmowa . Po niej dopiero wywnioskujesz jaki był powod rozstania i czy jest szansa zebyscie jeszcze raz sprobowali. Nie wiem ile macie lat ale zachowanie twojego byłego chłopaka jest szczeniackie poniewaz zrywanie przez tel po roku znajomosci jest niestosowne i upokarzajace. Piszesz ,,Wiem że jeżeli się nie odezwę on uzna że mi nie zależy na nim,, Zadaj sobie teraz pytanie ,,czy on takim zachowaniem dał ci wyraz tego jak mu zalezy ?,, Odpowiedz sama znasz z pewnoscia . A swoje uczucia lepiej ,,inwestowac,, w osobe odpowiedzialna ktora da ci poczucie bezpieczenstwa a nie w chłopaka ktory znajduje powody zeby zerwac np;jak zaczał przeszkadzac mu twoj wyglad. Pokaz mu ze jestes wartosiowa dziewczyna bo napewno tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
na pewno (!) pomoze(!) bo jak nie morze to co pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje uwazaliscie na lekcji polskiego o ortografii ale chyba zrobiliscie sobie wagary na czytaniu ze zrozumieniem . Dziewczyna sie pyta o rade co zrobic z rozstaniem . A nie jak sie co pisze poprawnie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
ale jak nie potrafi poprawnie pisac, to tez ma problem z poprawnym zachowaniem, z poprawnym reagowaniem, z poprawnym zyciem. kapujesz? od czegos trzeba zaczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×