Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolajx

proszę o pomoc w doborze dodatków

Polecane posty

Witam, mam problem w doborem dodatków do pokoju- salonu w którym również śpimy. Może najpierw opiszę jak to u mnie jest.. kolory ścian- caffe late, panele ciemny dąb (tak mi się wydaje), meble również ciemne w podobnych kolorze co panele ale z dodatkiem ciemnej sosny? i w niedługim czasie dojdzie narożnik w kolorze brązu... tak więc dużo tego brązu i marzy mi się mała zmiana jednak na razie nie stać mnie na zmianę koloru ścian, mebli itp. jakie dodatki do pokoju mogłabym dobrać aby wszystko ładnie współgrało? będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Mam podobną kolorystykę w salonie z tym ,że zdecydowałam się na wypoczynek w kolorze miodu,własnie ,żeby ozywić wnętrze.Do Twojego zestawu pasuje miód,żieleń ,bordo ,pomarańcz .Najtańszym kosztem to może duży obraz w tych kolorach ?.Mogą być mazaje namalowane przez Ciebie .Na kanapę poduszki w tych kolorach ,czy donica na podłogę.A może jedna ściana lub fragment w tapecie z jakimś zywym kolorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ore ore tak mysle
ładnie rozjaśni takie pomieszczenie kolor waniliowy albo magnolia Poduszki w tym kolorze , obraz inny kolor ładnie współgrający to zieleń ale nie jakaś ciemna tylko soczysta, jak trawa.Np. donica kwiatka, poduchy, abażur lampy, świeca w tym kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz rozjaśnić pomieszczenie odcieniami bieli (ecru, wanilia, śmietanka itp). lub ożywić barwnymi akcentami (najlepiej pomarańcz, zieleń, może być niebieski - choć z nim będzie nieco "zimno").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozejrzyj się za doniczkami (plastikowe osłonki nie są drogie, duży wybór w intensywnych kolorach jest w Castoramie). Możesz kupić na kanapę poduszki (lub poszewki). Jakiś wazon z kwiatami, może lekkie zasłony (jeżeli je masz); obrazki / zdjęcia w kolorowych ramkach, obrus; poduszki na krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskrawa
Kochana tylko jaskrawa zieleń i biel w postaci dodatków. Może dywan? Doniczki koniecznie jaskrawozielone, albo megapomarańczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×