Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

Szwecja,....

Polecane posty

Jest może ktoś z tego kraju???mam nadzieję ,że ktoś się wpisze...a może mieszkamy nie daleko siebie,??? zawsze Rodak to rodak i lepiej trzymać się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tak nie szpanuj tą szwecja bo teraz byle kto może sie tam wyrwać, po drugie won na dział "na emigracji" po trzecie ucz sie języka hanbo jedna jak juz tam za chlebonem pojechałaś wyroda polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja komuś zabraniam wyjechać??? dlaczego wyrodna Polko??? przemawia przez ciebie zazdrość czy co???, I co u diaska jest złego w szukaniu Polaków za granicą??? a nóż widelec ,ktoś z rodaków przesiaduje na forum i również chciał by pogadać z kimś kto imigrował??? ps, jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cie zamartwiac ale sympatycznych Polakow za granica jak na lekarstwo. Sa tacy ktorzy sa w porzadku ale sa tez tacy ktorzy Ci beda zazdroscic ze Ci sie lepiej udalo ''zadomowic'' w obcym kraju lub co gorsza rzucac klody pod nogi. Ja nie ze Szwecji ale tez poza granicami ojczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mychol---co do tego że łatwiej trafić na złośliwych już się przekonałam, jak to mówi moja mama ,,Polak Polaka, za granicą w dupę harata,, Chociaż ja naiwnie jeszcze szukam tych którzy są w porządku, mam nadzieję że na takich trafię. A co do tego że wyjechałam, zrobiłam to dla mojego P. i teraz nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam jak widac powyzej kultura czy uprzejmosc nie jest zalezna od miejsca zamieszkania :) Najwazniejsze ze Ty sie tam dobrze czujesz. Dawno wyjechalas? Pewnie aktualnie nie pracujesz skoro jestes w ciazy? Bo gdzies Cie dzisiaj widzialam na jakims topiku jak pisalas o niej :) Chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mychol--co do pracy pracuję na biało, ale obecnie tylko jak jestem w pracy potrzebna to dzwonią..więc układ bardzo dobry. A w brzuszku na 99%siedzi sobie Pan Maksio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPS Supervisor
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×