Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wgwh

oklamales kiedys kobiete tylko po to zeby sie z nia przespac?

Polecane posty

Kobiet się nie okłamuje a jedynie, "nie wszystko się mówi". Tylko pryszczaty idiota startuje w szranki, ze swoimi kłamstewkami z prawdziwymi mistrzyniami kłamstwa, podstępu, uwodzenia i niedomówień, jakimi są kobiety. :D Tak naprawdę nigdy nie zdążyłem solidnie sobie pokłamać. Oczywiście zdarzyło się, ale to nie jest związane z tematem. Nie chodziło bowiem o to, "żeby się tylko z nią przespać" :O . Stworzyliśmy bardzo gorącą parę. Wręcz nie było miejsca, którego nie spaliliśmy swoją namiętnością, tylko kwestia czasu jak dojdzie do w bitki. Sęk w tym, że w "rozmowach", traktowała mnie jak równego samej sobie. Kto wie jak potoczyły by się losy, jakbym powiedział Jej przed a nie po :P :P , że śluby czystości już nie są dla mnie. ;) I tak dzięki ( nie oszukujmy się ) kłamstwu, spędziłem jedne z najpiękniejszych lat w moim życiu. :D Pozdrowienia dla AG :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybadobranawszystko
tak, okłamywałem każdą. Mówiłem im ze są piękne i mądre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka18...
rybadobranawszystko One pewnie tez klamały ze było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybadobranawszystko
nie oceniaj ludzi swoją miarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
no ale skoro nie uważacie że były ładne tylko im tak wciskaliście to co, uprawialiście seks z kobietą którą nie uważałyście za ładną / atrakcyjną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ładnie panowie nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybadobranawszystko
tak odwieczna prawda rozwiązana, facetom chodzi tylko i jedno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka18...
Tylko brzydki facet bzyka brzydkie laski. I rownowaga zachowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybadobranawszystko
rzeczywiście, a ładne laski tylko przystojnych facetów. A ja myslałem ze bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka18...
Widzisz, myliłes sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tylko tyle? Naprawdę spodziewałem się jakiś bardziej wyrafinowanych kłamstw. :O Przyznajcie się lepiej, że nie potraficie oszukiwać kobiet. :O Chyba zaraz nie wpadniecie w wir kłamstw i nie napiszecie, że "pewnej dziewczynie z dość zauważalną nadwagą, powiedziałem (zaciskając zęby) , że ma rubensowskie kształty. :O :O :O Naprawdę tylko solidne kłamstwa, jak już. To że nie powiesz jej o pryszczu, o którym doskonale wie, nie zaprowadzi cię do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybadobranawszystko
wszyscy wiedzą ze na temat wyglądu z kobietą sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na dzisiejsze nastolatki (oczywiście są wyjątki) zaczynam nabierać pewności, że wkrótce faceci nie będą musieli używać kłamstewek ... one robią z siebie towar i podają się na tacy bez mrugnięcia okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipol
tak tylko by sie przespac potem niechce znac morze zaszla to nieh niewie gdze mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×