Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjjjjjjjjjoooo

co zrobić z mięsa z szynki?

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjoooo

odpada gulasz, bogracz czy też bigos bo to już było. Nie mam pomysłu co jeszcze mogę zrobić na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaszłyki? pieczeń? gyros? bitki? a jak na nic nie masz chęci, to zapekluj i ugotujesz za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjoooo
Dziękuję za pomysły. Campari świetnie wyglądają te szynki ale ja potrzebuję przepisu na obiad dla 2 osób więc mam mały kawałek tej szynki więc nie opłaca mi się z pól kg robić takich rarytasów ale zapiszę sobie przepisy i następnym razem wypróbuję bo świetnie to wygląda i pewnie jeszcze lepiej smakuje. Szaszłyki ok tylko z czym? Ogólnie nie przepadamy za szaszłykami z warzywami. Bitki też często robię. Nawet chyba takiego małego kawałka nie opłaca się piec w całości? Więc chyba jednak pozostaje albo gulasz albo bitki? A może macie pomysły jak taki zwykły gulasz czy bitki urozmaicić? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjoooo
Do tej czepialskiej - nie wypowiadaj się lepiej jak nie masz nic sensownego do powiedzenia :o Ile miałam tej szynki dla dwóch osób kupić? 2kg? :o Nie, nie wpierdzielamy na obiad jak świnie :o Mam dokładnie 750g, chodziło mi o coś na obiad innego niż gulasz czy bigos (zawsze bigos robiłam z szynki bo nie lubię tłustego mięsa + oczywiście kiełbasa i boczek). Campari, dziękuję za przepis, zawsze to jakaś odmiana. Ja bitki robię inaczej ale te wypróbuję jutro bardzo chętnie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Jakieś żarło dobre zrób z tego najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja kroję
szynkę na cieniutkie paseczki, mocno podsmażam, cebulę też kroję w paseczki i jw całość zalewam odrobinką wody,wrzucam kostkę bulion jarzynowy,trochę pieprzu, szczyptę cukru przykrywam i duszę na koniec oprószam mąką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×