Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luiza24wawa

czy ktoś tu skończył prawo?

Polecane posty

Gość Luiza24wawa

co robicie po tych studiach? wydaje mi sie,ze aplikacji nie przebrne,zastanawiam sie wiec co moge robic bez niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkaa27
pracowałam jako specjalista ds. egzekucji komorniczej w pewnym dziale prawnym , zaczęłam tam pracować na 5 roku ( bo na 4 wyrobiłam wszystkie punkty ETS), dostałam 1600brutto :P i nadgodziny (wrocek), szału nie było :), ale po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony i prywatne ubezpieczenie . Wkurzało mnie jednak , że pan radca prawny zawsze będzie szefem a ja czymś co piszę X pismo ale nigdy pod nim się nie podpisuje .. więc poszłam na aplikację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkaa27
babka u której wynajmowałam mieszkanie tez po prawie jest dyr. w PKO też coś związanego z windykacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie,ze aplikacji nie przebrne,zastanawiam sie wiec co moge robic bez niej najpierw dostań sie na aplikacje, bo jezeli egzaminy bedą na poziomie tego sprzed dwóch /trzech lat to faktycznie wtedy mozesz zastanawiac sie co robic bez niej:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 2gim roku apl. radcowskiej, od 4 lat pracuje w kanc. i zarabiam niezle:P po apl. zamierzam zalozyc spolke z obecnym pracodawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza24wawa
Modliszka powiedz mi-jak ciezko na tej apliakcji? czy tam tez zakuwanie debilne jak na studiach ? co sie tam robi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×