Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość pewnie żona byłaby zachwycona
a jest tu jakiś inny mężczyzna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca , widzisz pomaranczka stwierdzila ze masz zone:) a tu psikus :) no ja nietsety wstawilam fotki i cierpie po dzis dzien , ale mam to gdzies !!:) musze nauczyc sie ignorowac te wstretne pomarancze;) a co do muzy to ja nie mam az takiej wkretki:) lubie posluchac .ale brakuje na to czasu:) .. jak slucham muzyki to musze usiasc i sie skupic rozumiesz?? a tako nie mam jak bo zawsze cos sie znajdzie do robory, np teraz pisze na 3 tematach i w trakcie sprzatam kuchnie , zaraz salon i tako do 20 mi zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie na tym forum jest sporo mężczyzn, więc nie nazwał bym tego forum damskim ;) zwątpiłem czy to do mnie, bo ja nie mam żony.... a z kobietami uwielbiam sobie popisać o wszystkim i niczym, więc nie wmówisz mi, że robię coś złego i w nieodpowiednim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - może ja mam żonę i nie wiem o tym? :D pomarańcze wiedzą najlepiej :P no rozumiem, ja też wolę się skupić i wyciszyć przy słuchaniu :) ale czasem po prostu sobie włączę coś niech leci coby cicho nie było, nawet przy sprzątaniu ;) ja do filmów właśnie potrzebuję czasu... zresztą jeszcze większy dylemat mam zawsze co by tu obejrzeć, jak zaczne w necie recenzje czytać, to mi się za duży wybór robi i kicha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie żona byłaby zachwycona
no dobra, wtopa, oczywiście chodziło mi o Rozbitka, sorry Znaffca :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie żona byłaby zachwycona
kocham rozbitka czyli janusza desznika :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie żona byłaby zachwycona - a Rozbitek wchodzi tu w zupełnie innym celu... jeśli mu to pomaga to co w tym złego, że sobie z nami popisze? ciekawe co Ty byś zrobił jak byś był na jego miejscu... pewnie byś sobie już dawno strzelił w łeb albo leżał co dnia na ławce w parku z rekordową ilością promili we krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... skoro ja na nie wszedłem, to ojj musi być w nim coś wartego uwagi ;) a jak konto założyłem, czego na początku nie wdziałem sensu to już w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zapomniałem, że tutaj jest się albo prawikiem albo szmaciarze, nie ma nic pomiędzy :P ale spoko, już się na praktykach przyzwyczaiłem, że uchodzę za nieograniętego, bo często lubie się powygłupiać czasem, albo coś prowokacyjnie dwuznacznego powiedzieć żeby atmosferę rozluźnić ;) zresztą wiesz to o mnie z innych tematów :) ostatnio stwierdziłem, że chyba muszę się zacząć hamować, bo niektórzy nie rozumieją istoty żartu... potem im się wydaje, że ja nie umiem poważny być i mnie traktują różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że wszystkim nie dogodzę, zresztą nie mam zamiaru nawet się zmieniać, bo taki już jestem, że nawet udawać nie potrafię ;) na kafe za to mnie wyzywali od czego innego, ale tym się akurat nie przejąłem specjalnie :D no jeszcze nie przyjechały... znając życie to zanim się spakują, w auto zapakują to im trochę zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozrywka w dosłownym tego słowa znaczeniu :P nie mogę poleżeć w spokoju, bo zaraz po mnie skaczą :D hehe ja w sumie też bym musiał posprzątać, ale chyba nie ma większego sensu sprzątać przed ich przyjazdem... już mnie doświadczenie nauczyło tego :P za to słucham sobie muzyki póki jeszcze w miarę spokój mam i warunki :) akurat ten gatunek nie wymaga specjalnego skupienia, sam do ucha wchodzi i umila czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza ma 5 - to moja chrześnica :) a młodsza ma rok dopiero, ale już chodzić umie trochę, wiec wiesz, lepiej wszelkie cenne przedmioty pochować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj na takie maluchy to już w ogóle trzeba uważać... niedawno popłochu narobiła ta mniejsza, bo połknęła kawałek plastikowej zabawki :/ zaraz na pogotowie jechali, a tam powiedzieli że nic nie zrobią bo nie mają sprzętu, więc wieźli na sygnale karetką do innego szpitala 80 km, a tam się okazało, że już pposzło do żołądka, ale nic jej nie będzie... twierdzili, że inne dzieci otwarte agrafki połykają i nic się nie dzieje ;) ale pewnie dużo nie brakowało żeby zabawka wleciała nie tam gdzie trzeba i by było za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyjechały ;) teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i upewnić się czy aby na pewno wystarczająco się nastawiłem psychicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak cos takiego przekuje pluco , co za bezmyslnosc , nic nie zrobia az wierzyc sie nie chce ze tak powiedzieli.Ja jak pracowalam na rtg przyjechalo dziecko w ostry dyzur na sygnale , zgadnij co polknelo ?? BATERIE ! a jak sadze sie domyslasz jaka substancje posiada owa bateria .. Brakowalo sekundy i jak by sie rozwalila to smierc na miejscu . Otwierali brzuszek i dzieki bogu uratowali dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobili prześwietlenie, jakby było inaczej to mają jak w banku, że tatuś by z nimi porządek zrobił ;) ale wiesz, cala rodzina w nerwach, a oni z czymś takim czymś wyjeżdżają... to że jednemu się udało, nie znaczy, że każdemu się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałem sobie recki tego filmu Przebacz, ciekawie się zapowiada :) może późnym wieczorkiem obejrzę jak dobrze pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten film jest taki nie zdrowy wiesz .. gwalciciel ma wyrzuty sumienia i zakochuje sie w swojej ofierze ... masakra ja nie lubie polskich filmow ale z nudow na dwojce bodajze lecialo to obejrzalam:) i bylam taka zmieszana ale jak na polska produkcje swietny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie dlatego mam zamiar go obejrzeć, bo na serio mało jest dobrych Polskich filmów... ten motyw mnie właśnie zabił - bardzo oryginalny, ciekaw jestem jak oni to nakręcili :) a co myślisz o Sali samobójców? wg mnie też się bardzo różni od współczesnych produkcji polskich... tylko szkoda, że wielu młodych ludzi to ogląda i go nie wcale rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie patrzyłem na obsadę akurat, ciekawiło mnie czy faktycznie taki jest jak mówią... bo Avatara np tak chwalili i przechwalili :D a z Polskich to tylko stare komedie typu Chłopaki nie płaczą, Killer, Czas surferów itp mi się podobały tak na prawdę ;) te co teraz powstają to nie to samo... stale Ci sami aktorzy, wystarczy jedną obejrzeć i juz wiadomo co w innych będzie :P zresztą nie wiem, nie oglądam tyle co Ty, swoje zdanie opieram tylko na tym co widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×