Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

to może to jednak ja byłem? :P ja się też wzbraniałem, bo co miałem zrobić... nie bawią mnie związki na odległość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż nie, ja odkąd jestem czarny to tylko z tego nicku piszę i go nei zmieniam, więc byś mnie poznał od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorsi ode mnie? :D hah chyba powinienem uznać to za komplement ;) no właśnie coś nam prawda zamilkła... ;) a mnie nadal łeb boli tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącić? przecież to Twój temat jest :P możesz nas nawet wygonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic nie piłem, a mnie tak nawala jak bym całą cysternę obalił wczoraj :o za późno wstałem i teraz mam za swoje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1968 r poznałem w Szczecinie dziewczę hoże spod Poznania.Umowiliśmy się i pamietam do dziś ze byliśmy na operetce"Ptasznik z Tyrolu""póżniej znajomość sie rozmyła wyjechałem do pracy do Czechosłowacji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przez to że nie piłem mnie boli? :P nie no ja ogólnie piję tyle co abstynent, czyli rzadko kiedy i mało co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwną przypadłość masz Znaffca.Za młodu bym spał 12 godzin a i tego było zawsze za mało.Teraz tylko 5 godzin i jestem wypoczęty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie śniodanie nigdy nie łodbiygo ;) czasem tak bywało, że ja jadłem śniadanie o 11:30 w kuchni, a rodzinka siedziałą obok i już obiad jadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy urocze damy i nie damy lubicie tak obcinać sie na krótko :DPrzecież to wygodne dla was lecz faceci lubia jak macie dluuuuuugaśne włosy :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym musiał fryzjera raz nawiedzić, bo mnie wkurzają te włosy, nie ma co z nimi zrobić...ale też mi się ścinać nie chce, bo będę wyglądał jak 15-latek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotniku, to fakt ja też swego czasu zawsze wolałem kobiety z długimi włosami :) te krótko obcięte mi się średnio podobają... chociaż jak poznałem jedną pracownicę na praktykach od nas, to ojjj zmieniłem zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba jakiś żarłok jestem... jak idę na praktyki na 8 to przed jem śniadanie, a jakoś 11 już mi w brzuchu grać zaczyna, czasem nawet wcześniej :P do 14 to ja bym się wrzodów dorobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×