Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Witam Bardzo wam dziekuje,ze uwierzyliście i dokładnie z depresji wyszedłem.Stąd ten nowy stary nick.Jestem juz wyluzowany .Po 18.00 przyjechałem szybko obiad ugotować ,kawka i drzemka na fotelu.Więc solidnie mgodzinke przespałem.Teraz jak was nie ma trzeba p[obuszować po gazetach,które wcześniej zakupiłem a uzbierał się spory stos.Jeszcze raz bardzo serdeczne dzienks:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla prawdy i Znaffcy dedykuje tę makatkę.Moze służyć jako dywanik a jak sie nie bedzie podobał to wycieraczkę :P:DZnaffca tam są ujęty 2 grabule to do Ciebie reszta dla prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga niezle sie nameczyles zeby zrobic ten dywanik ..--NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE to jest tylko trickz kopiowaniem.Tylko trzeba wiedzieć jak.Na cafe zrobiłem ich bagatela ok.650 sztuk.I do takiego właśnie wzoru po wielu próbach doszedłem.Moderatorki oczywiście wszystkie wykasowały.Zostało może 20 sztuk.I bardzo dobrze bo były bohomazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby zostać starym duchem cafe pozostaje dłuuuuuuuuuuuuuuuuga droga.Na tym nicku szalałem i bawiłem się doskonale.Żona oczywiście nieraz zaglądała przez ramie i pękała ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze w lozku i czekam na noc .. dzis mam taki dzien rozmyslen .. tak spokojnie mi wszystko przychodzi , czasem wlasnie mam takie dni gdzie moglabym robic tysiac roznych rzeczy ktorych normalnie nie robie. Ty tez tak masz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz nie zastanawiałem sie na tym.Przecież z żona chodziliśmy do wnucząt więc przychodziliśmy dopiero wieczorem Dzieci kończyły prace po 17.00.Czy jesteś mężatką,dzieciatą? I w jakim regionie Polski mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj samotniku :) dzieki za miły gest ;) ja byłem poczytać bratanicy baje :P a co do Twojego podpisu o samotności to fakt niezaprzeczalny... tyle że to odczuwają bardziej tylko Ci, którzy kogoś stracili, a nie tacy jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca i do Ciebie sie szczęście uśmiechnie.Przecież jak tutaj przyszedłem myślałem że rozmawiam z facetem po 30-tce.Bardzo dojrzale sie wypowiadasz.Dobrze rozmawu\iasz z prawdą a w realu kiedyś,jakaś ❤️ opęta Cię miłością i bedziesz póżniej mile sobie wspominał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda o Ty bidulo i na obczyżnie przebywasz.Znam te uczucie doskonale w latach siedemdziesiatych pracowałem 3 lata w ówczesnej Czechosłowacji.Jako kawaler oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 30? a w rzeczywistosci mam 22 :) a ktos mi ostatnio powiedział, że wyglądam na 15 :D a wypadkowa z tych 2 liczb wynosi 22,5 czyli rownowaga jest zachowana heheh :D czy znajdę jogoś kiedyś, to nie wiem... ale ja podobnie jak Prawda, nie spieszy mi się do problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak zaczynalam ale nie wspominam tego dobrze .Przyjechalam totalnie w ciemno z jak sie okazalo pseudo przyjaciolka:) . Dostalam ta prace w centrum londynu .Trzy tygodnie wytrzymalam,straszna dyskryminacja ,same ruskie pracowaly i strasznie nie lubily polek . A ja nie dosc ze jezyka nie znalam to niestety ale musialam sie domyslac co o mnie gadaja . Nie wytrzymalam , mam chory kregoslup ,zrezygnowalam i tu bylo zalamanie ,kasa sie skonczyla .. i pomyslalam to koniec. Potem znalazlam ogloszenie ze szukaja sprzataczek zadzwonilam , umowilam sie i tak w tej pracy pracowalam rok. Po roku odbilam sie od dna i dzis mam swoja mala firme sprzatajaca ,angielski podszkolilam i nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×