Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

temat jak najbardziej ciekawy i jednocześnie na luzie :) w dodatku to jak bardzo ciekawy jest także zależy od tego z kim się dyskutuje ;) jak byś się cofnął Piotrze o kilka stronek wstecz to byś się zdziwił o jakich tu rzeczach pisaliśmy :D hehe ale jak to mówią z mądrym to nawet o głupotach można ciekawie rozprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jak widać lubię, ale specyficzne ;) heh Piotrek lubi tequilę a ja piwo o smaku tequili :D tośmy się dobrali w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubię o głupotach gadać :D. Człowiek nie żyje tylko nauką czy pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba być normalnym żeby z nami pogadać, wręcz nie jest to wskazane :P grunt żeby trafił swój na swego :D no wypadałoby iść już spać, bo i tak już późno jest... a jutro też jest dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochani :) A jeśli chodzi o normalność to nie zawsze jest ona dobra. Normalność to norma, a norma to przeciętność, przeciętność to nuda :) Śpijcie dobrze :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa w pracy, melduję się i uciekam. Mam pewne podejrzenia, że ktoś mnie w pracy okrada. O tym pogadamy wieczorkiem. Uciekam. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam ;) 🖐️ witam panie Aniu i Różo 🌻 🌻 🌻 🌻 a cóż tu robią pomarańcza o tej porze? jeszcze nie północ ćwoki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam u Was? :) ja zjadłem obiad i poszedłem spać, bo nic mi się nie chce kompletnie dzisiaj :P dopiero przed momentem wstałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zdzichu 🌼;) ja wstalam o 11 i jeszcze nic nie jadlam a ty juz po obiedzie hoho:) mam do Ciebie prosbe moglbys znajsc dla mnie na chomikuj system xp po polsku i z kluczem .... ćwoki harcuja ale do czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziora hmm..
hej dziewczyny a co sądzicie na temat cellulitu? Znalazłam fajny artykuł, sądzicie że w ten sposób da się go pozbyć? proszę pomóżcie? http://www.topmodeo.pl/news.33.Dieta-i-cwicze nia---czy-walka-z.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz przy kompie siedzę w pracy. Zaraz idę do domu. Jakoś kiepsko się czuję. Nie mam na nic siły. Ania napiszę Ci dzisiaj wieczorem maila,bo mam dla Ciebie news, ale nie mogę o tym napisać na forum . Znaffca Tobie też bym podesłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :-D ja zaczełam od wczoraj odchudzanie bo czuje sie jak małe słoniatko,pozatym ta luteina na mnie jakos dziwnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana nawyków żywieniowych: zero słodyczy, więcej białka niż węglowodanów. Dużo ruchu, ćwiczenia, naprzemienne bicze wodne (zimna i ciepła woda), peeling gruboziarnisty, masaż ciała, np.rękawicą, bańkami chińskimi, preparaty do walki z cellulitem. Jeżeli masz pieniądze to zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej lub kosmetologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana nawyków żywieniowych: zero słodyczy, więcej białka niż węglowodanów. Dużo ruchu, ćwiczenia, naprzemienne bicze wodne (zimna i ciepła woda), peeling gruboziarnisty, masaż ciała, np.rękawicą, bańkami chińskimi, preparaty do walki z cellulitem. Jeżeli masz pieniądze to zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej lub kosmetologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki wiem wiem :-D dzieki 🌼 nie mam jakies nadwagi czy cos ale mam ogromny problem z jedzeniem w nocy i chce sie oduczuć bo w przyszłości to może być zgubą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a cóż tu robią pomarańcza o tej porze? jeszcze nie północ ćwoki!" myślisz, że na kafe jest inwazja trolli ? znam forum, gdzie jest ich dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki jakiego newsa... no wez nie strasz:):) mykaj do domku i pisz koniecznie na emaila:):) nie otwieraj tych stronek to wirusy , ja nic nie otwieram z tego co podsylaja a juz napewno nie od pomaranczek boska czesc:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja o 9 wstałem, u mnie w w domku w niedziele wcześnie obiady są bo o 12 :P Kredki - nie ma problemu, zerknę potem ;) a właśnie zapomniałbym.... dziś z samego rana zrobiłem niezłe ORMO w domu :D wstałem, poszedłem do kuchni na śniadanie, a tu za mną weszła przyszła teściowa mojej siostry... no kurde jaki normalny człowiek przychodzi do kogoś tak wcześnie z rana :o i to co niedzielę 😭 no ale co tam, niektórzy nie mają taktu i nic na to nie poradzę, ja ich na starość wychowywał nie będę... ale do rzeczy co mnie wkurzyło... ja jadłem śniadanie, a ta sobie przyszła do kuchni i jak gdyby nic zapaliła faję... ja się krzywo spojrzałem a ta się cieszy i jeszcze mi mówi "okno sobie otwórz jak Ci dym przeszkadza" 😠 noo taaak jasne... siedze w pidżamie, jeszcze mnie choroba trzyma i mam okno otwierać :o no nic, jestem cierpliwy, opanowany ludź i byle pierduł mnie z równowagi nie wyprowadzi... ale nie, za chwilę do kuchni wchodzi moja matka i też zaczyna jarać papierocha... no nie, tego za wiele moje panie! wziąłem miskę z płatkami i ewakuowałem się do pokoju... ;) myślałem, że mi miie napięcie, ale nie... to już nie pierwsza taka sytuacja, tyle że wtedy siedziałem cicho... a tym razem jak je mijałem gdy przechodziłem obok kuchni, to dosłownie coś ze mnie wybuchło, zatrzymałem się i wygarnąłem coś na styl "Sorry ale czy ja Wam jak jecie włażę do pokoju i sram przed samym nosem? Bo chyba zacznę tak robić jak do Was się gada jak do dupy :o Wstyd żebym ja taki gówniarz 22 letni musiał zwracać uwagę takim starym glapom!" trochę w szoku byli ale trudno... ileż można się powstrzymywać ja na ogół jestem spokojnym człowiekiem, nie pszeszkadza mi fakt, że ktoś lubi palić - jego sprawa... ale wkurza mnie niesamowicie jak ktoś robi to w mojej obecności i jeszcze jak mu zwracam uwagę cieszy się z tej swojej głupoty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichuu ja tez pale .. palaczowi nie wytlumaczysz malo ktory Cie zrozumie:):):):) pozostalo ci sie usuwac wtedy gdy pala... jednak zlalazlam tego xp .. spakowanego ma ponad 500 mega ciekawa jestem czy bedzie dzialac;) boska .. ja chcialam zrzucic 5 kg ale to bez sensu , teraz po okresie 4 kg schudlam bo prawie nic nie jadlam.. ale podejrzewam ze nadrobie bo od wczoraj jem jak prosie hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz, swoje powiedziałem... poskutkowało tylko ciekawe na jak długo... XP mało zajmował, tym bardziej jak to jest jakaś okrojona wersja bo takie też są :) teraz tylko nie te czasy że system mieści się na jednej CD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego doswiadczenia po instalacji goły XP nie powinien zajmować więcej niż 1,5-2GB ;) a jaki ściągnęłaś? z SP3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie po samym rozpakowaniu zmieści się na pewno na zwykłą CD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×