Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

kurcze mało o nim info podali... praktycznie nic wiadomo... jak jest typowo z 2002 roku to będzie z co najwyżej SP1... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mów, ale wtedy nikt się nie dowie co masz na myśli... przynajmniej ja się nie dowiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala jedna do mnie to mialo byc ??? ja nie wiem o co chodzi wypakowalam tego xp;/...i wchodzi normalnie okno z instalacia i sa trzy obcje ale nie moge kliknac w zainstaluj system xp dlaczego?? na reszte obcji moge kliknac .. co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak zrobiłaś? ściągnęłaś, wypakowałaś rar, nagrałaś obraz płyty i uruchamiasz ją na działającym systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak instalowalam windows 7 , rozpakowalam .. kliknelam setup i poszlo normalnie w trakcie uruchomionego windowsa tu zrobilam identycznie ale chyba musze zgrac to na plyte nie??/ i wystartowac z biosu na cd ??? ratuj bo nie wiem o co komonn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba zrobić jak mówisz, czyli nagrać obraz płyty i odpalić tak żeby się zbootował, a nie pod działającym systemem ;) tzn tak niby też można, ale jak widać nie... oczywiscie mam nadzieję, że wiesz jak nagrywa się obraz płyty? bo po rozpakowaniu tego rar na pewno masz jeden plik o rozszerzeniu ISO albo coś... i jego nei wrzucasz na płytę tylko w programie do nagrywania robisz "nagraj obraz płyty" i wskazujesz mu ten obraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie,ze tak fajniście temat się wam rozwinał,:classic_cool:Moja moze (nie) skromna osoba musi odejść stąd,poniewaz dzielą nas różnice pokoleniowe.Duzo spraw technicznych wogóle nie rozumię.Musze poszukac tematu takiego adekwatnego i stosownego zbliżonego do mojego wieku.Chociaz będę szczery tutaj bardzo dobrze zrozumiano mnie jak byłem Rozbitkiem.Teraz nastapił czas stagnacji więc dziekuje WAM serdecznie za to,ze taką wyrozumiałość mieliście do mnie Aniu i Zdzichu.WOW jakie fajne imię Ci wybrano.Przedtem nie znalazłem takiego tematu jak w/w więc jesli teraz znów sie to powtórzy,trzeba będzie powiedzieć sobie.No cóż okres 3 letni już sie skończył i jak jest najfajniej trzeba odejść.Samo życie.Powodzenia i dalszej konstruktywnej rozmowy życze. Na koniec "sławną" makatkę zrobię Dla wszystkich tutaj obecnych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych wszystkich HG co przychodzą i rzucają epitetami w stronę tutejszych bywalców na temacie,przestrzegam niech dobrze przeanalizują ustawę wydaną w tym roku o stalkingu. :classic_cool: . Art. 190a kodeksu karnego - stalking, uporczywe nękanie 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej ... istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu .! Wszystko wygladaloby inaczej. Wpisales sie na temat jako rozbitek .. Pomyslielismy sobie zdolowany facet .. nie kazdemu w zyciu wesolo . Polubilismy Cie mimo to ze jestes znacznie starszy od nas . Ale w momencie gdy zwachales sie z gownarzeria .. i nie wiadomo po co zaczeles sie podszywac pod pomarancze na innych tematach , podszywac sie po nickiem narzeczony .. nie zbyt smacznie to wygladalo . Bo napisales ze chcesz nas rozluznic .. Skutek to przyjelo inny . Bo z tym gniazdkiem .. i te teksty byly tanie beznadziejne i az dziwne ze pochodzily od Ciebie . Nie wiem jaka frajde w tym miales. Nikt Cie stad nie wyganial . Sam na wlasne zyczenie potraktowales nas jak gimgowno myslac ze wkrecisz w nas w smieszna rozmowe z podszywami ... a po co bylo opierdalanie pomaranczy jak wchodzily na nasz temat? sam pisales na temacie do pomaranczy ze to gowniarze 15 letni tak sie zachowuja , no wiec jak zachowales sie Ty z kolezanka? Sam zdecydowales ze odchodzisz pamietaj .. ze nigdy by to tak daleko nie zaszlo gdybys nie zwachal sie z tymi osobami ... nie mniej jednak zrobisz jak ze chcesz .. tylko troszke szkoda ze dales sie zmanipulowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście to nie o mnie :) poza tym, była sytuacja nękania na pewnym innym forum (i to trwa do tej pory), zresztą nie tylko o nękanie chodziło, sprawa trafiła do prokuratury prawie pół roku temu, a na tamtym forum dalej dzieje się to, co się działo, więc oni chyba nie spieszą się z takimi sprawami w przypadku forów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - no cóż, słabo z tym wyszło... ale przynajmniej teraz wiesz, że takie żarty nie zawsze są miłe i na miejscu... miało być śmiesznie, a wyszło jak wyszło no trudno, widocznie tak być musiało... chociaż nikt nie kazał Ci kompletnie rezygnować z kariery na kafe... jedynie mieliśmy na myśli zaprzestanie zabawy w grę pod tytułem "Mam 1000 nicków. Kto mnie znajdzie?", bo to takze dla innych było uciażliwe, nie tylko dla nas... odejście z kafe to troche radykalna decyzja... zresztą jak postąpisz to Twoja sprawa ;) 3maj się 🖐️ kredki - witaj :) czekamy na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×