Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

kredki - już nie długo... ;) jeszcze troche i popuści :P pęcherz wcale taki pojemny nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale screeny fajnie mieć na pamiątkę :) będzie co dzieciom pokazywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna, która pisała dzisiaj,że poda ją do sądu wspominała,że pisała do Kaffe i odpowiedzieli,że żadne zdjęcia z rozmów nie są potrzebne, że mają w bazie jej IP i wszystko co od początku działalności na forum naskrobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o tym . Mojej kolezanki ojciec posadzil chlopa ktory jego corke niszczyl psychicznie , wiecie , fotki podszywy, bluzgi Niektorym sie wydaje ze jak sa czarni to tylko czarne wpisy zapisuja a dupa .. pomarancze wszystko co zostalo napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie moj atak,nie wzielam lekooff :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto , o ile w ogle zaluzylas na to miano Gdybym chciala Cie udupic to dobrze wiesz ze mam dowody . I dawno bym to zrobila . Ale uwierz mi ze sie nie powstrzymam tak jak i wiekszosc dla ktorych zalazlas za skore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a gdzie ja napisalam ze na policje pojde??? Powiem Ci tak , sa tu tacy ktorzy to zrobia przedemną . A jesli chcesz wiedziec bo skoro bylas w uk to powinnas wiedziec ze sa polskie jednostki i nie stanowilo by mi problemu zlozyc doniesienie o popelnieniu przestepstwa w uk . Tutaj nekanie jest bardziej karane niz w pl .. na twoje szczescie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w tym przypadku prawda jest jak dupa bo każdy ma swoją? chyba nie tędy droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMala - to powiedz na jakiej ulicy mieszkasz, przyjdziemy wszyscy Cię postraszyć D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic... dobra to ja uciekam, bo znowu trzeba będzie straż pożarną na sygnale z drabiną i sikawką wezwać żeby mnie z łóżka wygonić :P 3majcie się Aniu i Różo 😘 😘 miłego straszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jakis problem ze soba?? Bo nie rozumiem Musisz zyc moim zyciem?? Moze i nie przypadek .. Huj ci do tego ;] zajmij sie swoja dupa bo jak chcesz to ja zabiore sie za Twoja a wtedy do smiechu i przypadku nie bedzie ci wesolo dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×