Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Nękanie może polegać na wysyłaniu sms-ów, wykonywaniu głuchych telefonów, rozpowszechnieniu informacji z życia prywatnego lub zawodowego, publikowanie informacji w internecie, śledzenie, robienie zdjęć itp. Za nękanie można również uznać obdarowywanie pokrzywdzonego niechcianymi prezentami. Zachowania rejestrowane w ramach zjawiska stalkingu godzą w istotne dobra człowieka, takie jak choćby wolność, godność i cześć. Różnorodność tych nagannych zachowań, nie zawsze poddająca się ocenie w ramach dotychczas obowiązującego prawa (kodeksu karnego) wymagała od ustawodawcy stworzenia nowego typu czynu zabronionego. Jeżeli sprawca uporczywie nęka inną osobę lub osoby jej najbliższe i wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Tej samej karze podlega sprawca, który podszywa się pod wizerunek lub inne dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. Jeżeli natomiast pokrzywdzony targnie się na swoje życie sprawca podlega karze do 10 lat więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sprawca uporczywie nęka inną osobę lub osoby jej najbliższe i wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Tej samej karze podlega sprawca, który podszywa się pod wizerunek lub inne dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. Jeżeli natomiast pokrzywdzony targnie się na swoje życie sprawca podlega karze do 10 lat więzienia. co robilas ze mna? w polowie tematu?? jak obrazalas innych? wszystko jest na serwerach i screenach . Mozna sie posmiac ale obrazac kogos i podszywac sie pod niego jest zwyklym chamstwem . wlasnie pod to podlegasz . Za duzo sie naczytalas . i teraz nie wiesz co masz myslec . Ale ja Ci powiem ze jak nie zmienisz swego zachowania to przyjdzie Ci sie spotkac w sadzie z osobami z cafe . Tyle w tym temacie. w zadna dyskusje z Toba nie wchodze i mylisz sie jesli myslisz ze skoro jestem w uk to jestem bezradna . Jak nie ja to ktos inny z Toba porzadek zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrocilam .. ... i zgadnijcie co dzis zrobilam:)??? naprawilam system ... i znalazlam wszystkie sterowniki ... wiem wiem zdolniacha ze mnie ..:) w koncu po 5 dniach meczarni :) moge odpoczac:) jak tam u was? ja juz po robocie . :):) ale mam dla was niusy hahah:) padniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz...........
ta znow tu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz...........
Prawda, pozdrawiam:) fajna babka z Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz...........
nie daj sie sprowokowac tej durnej malolacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz...........
czy to jest ta sama osoba, ktora kiedys tak usilnie Ciebie przepraszala? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w pracy dość luźno. Nie było nagonki. Sprawa z kradzieżą w toku, tzn.próbuję rozwikłać zagadkę. Generalnie do przodu. Niestety jutro od 4 rano na nogach i w środę to samo, czyli czeka mnie ciężki tydzień. Zobaczymy jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz...........
pytam, bo bylam tego przypadkowym swiadkiem :) przeczuwalam, ze nie bylo to szczere i jak widac nie mylilam sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty chyba mi nie pisalas o co chodzi , dokladnie z ta kradzieza? nie dobrze ja kiedys mialam kolezanke zlodziejke i szybko ja zdemaskowalam Pracowalam wtedy w szpitalu i los chcial ze dostalam zmiane na onkologi a tam akurat byl straszny rezim i wszystko na cito .. wiec wzieli jeszcze pare moich kolezanek ze stazu ... wiedzialam ze to ktoras z nich ale oczywiscie jak za reke nie zlapie to mowic nie moge, moj facet dal mi taki czujnik kazal tym 20 zl owinac i jak ktos wyjmie z kieszeni i bedzie chcial wyjac te 2 dyszki to zacznie glosno pipczec , zeby bylo smieszniej obok onkologi byla szatnia .... wpadla jak sliwka w kompot hahahaha wiecej nic mi nie zniknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz...........
czasem czytam, co piszesz...:) zycze powodzenia, jak zawsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×