Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

te zdjecie robi wrazenie:):) takamalajedna masz okres? czy jaki huj? bo pisalam ze bede w styyczniu w portugalii bo mialam taki plan z reszta juz dawno mialam sie tam wybrac , ll zaproponowala mi spotkanie. a co do kredek to mysl co chcesz ,akurat ja widzialam na zywo i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy hahahahah wez najpierw przeczytaj bo jak czasem cos napiszesz to nie wiem czy sie smiac czy plakac , zapytalam ll gdzie jest fajnie i czy daleko mieszka od miejsca do ktorego prawdopodobnie sie wybiore . Napisala mi ze kawalek jest a jak chce to moge ja odwiedzic. to wszystko widze ze znow szukasz huja do dupy bo inaczej pogadac nie umiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaMala - ale ja nigdy nie twierdziłem, że jestem jakiś piękny :P zawsze siebie uważałem za brzydala... fakt że są gorsi, ale cóż... w przeciwieństwie do żmij kafeteryjnych nie jestem taki żeby komuś jego urodę wytykać ;) ale jak już czasem jakiś komplement usłyszę od kobiet to zazwyczaj o oczach wspominają :) no i zdarzyło się też kilka razy że tyłek, ale tutaj tyłka wstawiał nie będę :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana , do mnie to było , wyjebala do mnie z tematem ktory był 3 miesiace temu w planach , ktory i tak w rzeczywistosci nie znalazl pokrycia. Ale nie ma to jak robisz afere i zazdroscic komus ze poznal kogos . w Tym przypadku Ja Ciebie- Ty mnie . ale coz ja bede udowadniac znaffca ...co nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja nie preferuje chuja w doopie, wiec nie trafilas. :classic_cool: Ja Cie nie prowokuje, Tys taka przewrazliwiona i od razu z mordOM skaczesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:00 [zgłoś do usunięcia]KoloroweKredki 'Znafca, niezbyt urodziwy music byc'- a skąd takie wnioski? troszeczkę nie fajnie oceniać kogoś kogo się nie widziało. Ja nie stwierdzam, jedynie przypuszczam, ale wiadome, ze moge sie mylic, prawda?:classic_cool: Aniu, czego mam CI zazdroscic? Usilnej potrzeby szukania kolezanek na kafe? Checi poznania takich osobnikow w realu? Oj masz fantazje dziewczynko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mnie nie przestanie zadziwiać kafe... :P już któryś raz się dowiaduję, że niektórzy tutaj wiedzą więcej o innych niż oni sami o sobie :classic_cool: szkoda tylko, że 80% rzeczy jest nawet nie wyssanych z palca a dosadnie mówiąc z dupy wziętych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne poczytaj to co piszesz,troche Cie juz znam. Najpierw z tym ze w koncu nie zaczepiam potem dojebalas sie o lady love ... do znaffcy dopierdalasz sie z wygladem do znajomosci z kredkami takze o co ci chodzi dziewczyno? nie pasuje ci siedzenie tutaj?? to wez sobie stad idz .albo zachowuj sie jak czlowiek . Cisnąc ci ,hujowo pisac na trybie neutralnym jeszcze gorzej Skomplikowana jestes nie ma co kredki ! ! myslalas o zakupie butow:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow sie ciskasz . Boze ale musisz miec problemow ..pewnie dlatego wieczorem siadasz i do wszystkiego sie dopierdalasz.Nigdy nie szukalam sobie tutaj kolezanek. Jedna jedyna prawdziwa poznalam , jest wlasnia nia kredka a reszte traktuje jako znajome z kafe (ale tylko te normalne) Milo mnie to zaskoczylo ze sa jeszcze normalne dziewczyny ! malo tego zaskoczylo mnie to bo to virtual a tu ciezko o kogos prawdziwego. jak widac .. ciezko nie ciezko ale sie da . Zazdroscisz czegos bo nie rozumiem? co cie interesuje moja osoba? i to z kim sie zadaje? znaffco swieta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam...ciągle o nich myślę, bo jestem uzależniona od szpilek :D Zaraz wkleję Ci link do butów, które kupiłam przed Sylwkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I znow sie ciskasz . Boze ale musisz miec problemow .." Sek w tym, ze ich nie mam, stad moje zainteresowanie niektorymi osobami:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - szkoda języka... niektórzy się urodizli wampirami energetycznymi i nimi pozostaną ;) w dodatku niektórych boli fakt, że możesz się z kimś spotkać w realu i będą Cie tolerować taką, bo w virtualu się nie wcale nie różnisz :) ale niektórzy tak dobrze jak Ty nie mają, bo tylko w virtualu tak kozaczą :D ale dobra skończmy już ten temat, bo dmi mnie jak coś 15 raz przerabiam w tym samym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANka, luzuj, LL jest falszywa, lize wszystkim doope i ma o sobie mniemanie wieksze niz DODA, wkoorwiaja mnie takie slodkie idiotki wiesniaczki. Ma sie za bog wie kgoo a wyglada jak przyglupi chinol :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×