Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

No dobra...dajmy na to,że LL jest lizodupem, ale spójrz na siebie. Najpierw piszesz normalnie a później zaczynasz się czepiać nie wiadomo o co. To też nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam to w dupie dopoki mnie ktos nie wkurwia mam go w dupie a takie dojezdzanie mnie nie bawi . Urzadzilam sobie tylko 2 razy taka nagonke baaa nawet wlasnie o ciebie chodzilo i wiesz co ?to nie mialo sensu .. nie mam kurwa 15 lat i rozwoju dziecka by dojezdzac i sie z tego chachac to nie dla mnie kredki ale sa beznadziejnie zajebiste !!:( jaaa tez chce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli w terminologii kafe szacunek dla kogoś = lizanie doopy... dobrze wiedzieć :D Kredki - to się nazywa schizofrenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sie dojebali do kazdego o mnie tez pisali ze mam wysokie mniemanie o sobie . Jak wysokie ? poprostu siebie akceptuje nie daje sobie wcisnac tego kitu ktory we mnie pchnął dokladnie tak najpierw trzeba spojrzec na siebie a potem na innych odkad tu jestem to czytalam ze ll wyzywaja od lizodupow ale coz .. do kazdego sie dojebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki Widzisz, dlatego licze sie z tym, ze ktos moze mnie za to nie lubic. Niech ta obludna lizodoopka tez liczy sie z tym, ze jej nie trawie i tych przybrozonych jak mops slepakow. Niech sie tak nieobnosi z tym jaka jest piekna bo wyglada jak z tego serialu stozkoglowi a wychwala sie jak to sie portugale za nia slinia haha. Gupia baba:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka kurva, Ty to co innego, podobasz sie sobie i chooy ale nie powtarzasz na kazdym kroku jak to sie facetom strasznie podobasz tak jak ta wsiura:classic_cool: Znafca, tez masz cos z LL, ale to juz inna bajka, w koncu jestes prawiczkiem, wiec Tobie sie wybacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ja kogoś nie lubię to po prostu nie wchodzę z nim w gadkę i tyle. Szkoda zdrowia! LL jest jaka jest i nic tego nie zmieni. Zostawmy obsmarowywanie siebie nawzajem dzieciakom z podstawówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'to nie mozliwe dzis kredeczki są w szopie' -ale jak to w szopie? :D nie dbasz o nie!! ja każdą parę szpilek trzymam w oddzielnym pudełku, są podpisane i mam na pudełku naklejone zdjęcie butów, żeby łatwiej było je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, widocznie nie wszystkie jej wpisy czytasz:classic_cool: Nie trawie tej zadufanej w sobie chinolki i juz. Mam prawo, a nawet lewo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zaraz sie okaze że jestem niepełnosprawny umysłowo a takim sie wybacza :P dobre ;) dosłownie rENce i sutki opadają jak widzę to uogólnianie i przyrównywanie innych do kogoś, kogo akurat ten ktoś nie trawi z jakiegoś powodu ;) nie ma co... żeby być jednym z guru kafe, trzeba być hejterem wszystkiego i wszystkich, no nie ma bata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - hah niezły patent ze zdjęciami butów na kartonikach - muszę go chyba siostrze sprzedać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takamalajenda a po co do mnie sie w takim razie dopierdalalas? i do paru innych osob ll taka jest i juz tego nie zmienisz nawet jesli mialabys 24 na h tu siedziec to ona ma cie w dupie i zapewne wrazenie na niej nie zrobisz w szopie bo to letnie a ja mam maly korytarz:) ale sa w pudelku:) w maju je wyjme hehe:) spokojnie ,szopa szczelna wiec nic im nie grozi http://www.ebay.co.uk/itm/Very-Sexy-Over-Knee-High-Fashion-Heel-Studded-Boots-Size-3-4-5-6-7-8-SC8071-/280766511294?pt=UK_Women_s_Shoes&var=&hash=item870de9287c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalepki na zdjecie nie slyszlam o tym ale musialo zdac egzamin skoro to praktykujesz ja ostatnio zrobilam kipisz na torebki mam ich 27 .. i musze zaczac sprzedawac bo przeciez czesc juz mi sie nie podoba ! mania ! mowie wam .. mam pierdolca na punkcie torebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nity w tych butach nie odpadają? miałam kiedyś jedne z nitami i to była dosłownie jakaś tragedia. Też zaraz Ci pokażę jedne z moich ulubionych na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MakaMala - taa powiedz to swojemu chłopakowi :) albo lepiej nie, jeszcze Cię zostawi dla innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×