Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika, lat 30

Mąż mnie nie zaspokajał, miałam kochanka, Co teraz?

Polecane posty

Gość Weronika, lat 30

Witam. Od dwóch lat jestem mężatką. Mąż jednak niestety nie sprawdza się jako mężczyzna. Co powinnam zrobić? Chcę zaspokojenia. Dodam, że niedawno w mojej firmie zaczął pracę pewien student, który jest mną wyraźnie zainteresowany. Co zrobić? Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertghgfrghm,
kup sobie wibrator dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
obiecuje ci miłość wierność i u.... co jak szukałaś męża to szukałaś kasy i stabilnośći czy biadaka i niewyżytego przypomnij sobie te noce w samotność one wrócą jak nie będziesz wierna powiedz swojemu mężowi że chcesz jak nie to go zostawisz tyle i nic wiecej sie nieda zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika, lat 30
Nie, nie jestem prostytutką, tylko normalną, zdrową. Kobietą to chyba normalne, że mam swoje potrzeby? Wielokrotnie prosiłam męża, ale jemu wystarcza współżycie kilka razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
w wieku 30 alt podobno kobieta ma najwieksze potrzeby sexualne w tym wieku jest najwiecej rozwodów w tym wieku mężczyzna poraz pierwszy chce dygnąć i niemoże a boij sie poprosić kobiety o ostrzejsze traktowanie i wiesz co walnij go w krocze jak mu stanie to złap go za jaja i ostro potraktuj albo bedziesz rozwódką niema siły ale po 1 gadaj o sexie nie o plotkach sexownej sąsiadki bo go całkiem kompleksy zjedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esdsdsddssd
napisz na priv : p_g_mail@fastmail.fm bo tu sami dziwni ludzie sie kreca, co widac po komentarzach. odpowiem - ci jak to wyglada z punktu widzenia faceta i jak rozwiazalismy ten problem. Nie chce czytac bzdur pod swoim komentarzem, zwlaszcza od ludzi ktorzy w zyciu sie tym nie przejmowali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie obrażaj prostytutek!!!! Prostytutka to zawód, dziwka to hobby, qrwa ro charakter. A żony to miraż. Do której grupy się zaliczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×