Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość song two

Czy wysokie dziewczyny są "odpychające " dla facetów ?

Polecane posty

Schoolin girl End game - i nie każda wysoka chciałaby takiego konusa co jej pod pachę wchodzi. Bez obrazy, ale widzę, że masz poważne problemy z rozumieniem treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkokkkkkkkkk
ta jasne ale o czym wy mówicie. Gdy by spódniece założyla i szpilki kobieta 160cm to tez sie faceci ogladaja.:) moze i maja ochote na jeden raz przeleciec taka wielka zyrafe bo ma wielkie długie nogi ale watpie czy zone taka ktos by chciał wielka co żarowki bez taboreta wkrecac bedzie . fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanko
End game - i nie każda wysoka chciałaby takiego konusa co jej pod pachę wchodzi. czy panna ma problemy z psychiką i kompleks ? Ta odpowiedz jest mało kulturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song two
nie ma to jak leczyć swoich kompleksów obrażając innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
End game - oh ja rozumiem treść mówię tylko o potencjalnych kandydatach ;) mężczyźni nie wybierają kobiet wyższych od siebie (no poza Sarkozym) nawet kiedy bardzo im się podobają ze względu na kompleks - że w razie kiedy ona załoloży buty na obcasie On będzie niższy - a to przecież ujma dla męskości, wielokrotnie się z tym spotkałam, że facet wręcz zabraniał noszenia mi butów których obcas był wyższy niż 1 cm, bo czuł się "mało" męski?? Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanko
własnie ktos tutaj ma kompleksy i niski poziom kultury i problemy z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schoolin girl End game - oh ja rozumiem treść mówię tylko o potencjalnych kandydatach mężczyźni nie wybierają kobiet wyższych od siebie (no poza Sarkozym) nawet kiedy bardzo im się podobają ze względu na kompleks - że w razie kiedy ona załoloży buty na obcasie On będzie niższy - a to przecież ujma dla męskości, wielokrotnie się z tym spotkałam, że facet wręcz zabraniał noszenia mi butów których obcas był wyższy niż 1 cm, bo czuł się "mało" męski?? Hm Mniej więcej, ale to nie ujma dla męskości. raczej brak akceptacji pary z niższym facetem ze strony otoczenia i tak jak napisałaś - wyższa kobieta może nie chcieć niższego faceta. właśnie to jej zawęża krąg kandydatów, do tych o conajmniej jej wzrości. Pewnie, że wysokie kobiety są ładne. Modelkami nie mogą zostać kobiety o wzroście poniżej 175 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam siamta
Do powyżej : są tacy panowie :( np. mąż śp. Małgorzaty Dydek. On sam aż taki niski nie był, ale przy niej wręcz mały się wydawał, ona miała ponad 210 cm. Jeżeli pamięc mnie nie myli podobno znali się od 18 roku życia. Więc jak mówi przysłowie ''kazda potwora znajdzie swego amatora''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanko
wyzsi cie nie chca nizszi cie nie chca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
End game - miałam kilku niższych facetów, ale generalnie różnica wzrostu była na tyle znacząca dla nich, że związki się rozpadały - gdyż czuli się niepewnie i mało męsko, niestety, nigdy nikogo nie skręślałam ze względu na wzrost, ale co racja to racja - społeczeństwo mamy bardzo mało tolerancyjne pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam z chłopami
lkokokokkkkk widac że masz kompleks niższości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanko
tom cruise ma wyzszą kobiete od siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję Tom nosi specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane obuwie które sprawia że ma kilka cm więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasassssss
ja mam 173 cm i jak zakładam szpilki taki 5 cm to czuje sie jak kolos:( taka co ma 160 cm i zalozy szpile to ma ok.170cm zakladadajac ze ma rozmiar 36 to wyglada bardzo szczupło a ja nie wyobrazam sie siebie w rozmiarze 36 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną cechę cenię w małych dresikach. Oni nie mają skrupułów. Choćby byli brzydcy jak plastuś z odstającymi uszami, to nie mają kompleksów, samokrytycyzmu i wyrywają wyższe i atrakcyjne laski. O dziwo, często potem maja ładną dziewczynę, choć wygląd niewyjściowy i IQ na poziomie debila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanko
z tego co wiem to katie nigdy nie nosi szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom ze swoją laską nie wyglądają źle. Nie widać aż takiej różnicy wzrostu. Przynajmniej to nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanko
nie wygladaja zle bo pasują do siebie .. Sa dla siebie stworzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song two
mam 182cm... to jest chyba za dużo dla każdego faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasassssss
np taka Kayah ona to dopiero jest wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song two
Kayah jest niższa ode mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
End game skąd ten wniosek, że mały dresik wyrwie ładną laskę? Pojęcie "ładna jest względne. Ja widuję często taki widok: dres mały i niezbyt pikny i solara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wukzz
dziewczyna powinna byc podobnego wzrostu co facet albo około 5 cm niższa od niego .. Wtedy właśnie najłatwiej uprawiać pozycje 69 Gdyby moja dziewczyna była wyższa ode mnie , to niemoglibyśmy uprawiac pozycji 69.. Dlatego wolałbym niższą albo równego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wukzz
jedna z najwazniejszych pozycji w seksie 69 wychodzi najlepiej gdy facet jest o 5 cm wyższy od kobiety .. Z pewnością wiecie , że członek w czasie erekcji znajduje się tuż pod brzuchem ... Niższa partnerka ma ułatwione zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×