Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kika78

co tak smutno?

Polecane posty

Od jakiegoś czasu tu zaglądam i ... okropnie tu smutno. Czy w naszym kraju po 30. wypada już tylko położyć się do trumny? Przecież to super wiek! Dopiero po 30 poczułam się pewna siebie i silna, poczułam się kobietą. Nawet wyglądam lepiej niż jak miałam te dwadzieściakilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kika :) ja Ci przyznam, że mam małego doła po tej 30, bo nie mam męża i każdego to dziwi...a i dzieci, że to już ostatni gwizdek...i jak tu się cieszyć? nie mówię, że jestem non stop niezadowolona ale mam różne fazy humorzaste...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 30 latach zaczynamy mysleć o czasach minionych. Poten patrzymy na młodsze i uważamy ze one przeżywają to lepiej. A potem rozumiemy, że życie jest okropnie podobne kazde do siebie. I usmiechamy się. Jesteś saotna? Nie szukaj! Adoptuj! Życie bywa piekne bez penisa i gilów na ścianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose Sauvage
tez jestem po 30-stce .... i podliczam swoje zycie .... I obserwuje mlode pokolenie ... i zazdroszcze im beztroski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose Sauvage
kazdego dnia sama siebie przekonuje ze jeszcze jestem mloda i wiele przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy wszystkie jesteście młode! Każdy dzień uśmiechu jest wiele wart... miliony gwiazd! Tryliony dotkięć nic nie znaczy od waszych ust - usmiechniętych. Nie rozumiecie Wy tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×