Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studentzik

Pytanie DO KOBIET W DLUGICH ZWIAZKACH!!33+

Polecane posty

Gość XCVBNOKHJKVBN
TAK JAK JA WPADŁAM Z DWÓJKA DZIECI TO JESTEM DZIEWICA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland,mozesz mi possac koja 17 cm pale. Jestes zwykla dupodajka dla twojego gacha. Przekonasz sie za 10 lat ,jak mu odchowasz dzieci i zacznie cie zdradzac. A ty nawina bedziesz mu dawac dupy ,zeby przy tobie zostal ,bo nikt inny nie bedzie cie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już, już....nie denerwuj się, bo się do szkoły nie wyśpisz :) Wiesz, są na tym świecie ludzie szczęśliwi, może kiedyś do nich dołączysz. Tylko nie trolluj na necie, to ma zły wpływ na aparycję (permanentne skrzywienie twarzy i przekręcanie głowy w lewo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli takimi epitetami operujesz kiedy jesteś spokojny to radziłabym jakąś terapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst z mydłem muszę zapamiętać :P Aż mi się zdobywca nagrody Darwina przypomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara młoda
Chcesz od tych z dłuuugim stażem? Proszę bardzo: wiek:55 i 57 lat, w związku małżeńskim od 34 lat. Troje dorosłych dzieci i dwójka wnucząt. Patrzymy na siebie codziennie, nie zauważamy zmian, widzimy codzienność - mycie, chorowanie, gotowanie, pracę, śmiech i łzy. I wciąż czujemy motyle w brzuchu. Oraz wspanialy seks. Rozumiesz coś z tego, studenciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhfhfhfh
studentzik moze to nie ty sie nimi nudziłeś ale one tobą ? :D nie zdziwilabym sie im,co ty sobą reprezentujesz w ogóle człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje oczy sa niebieskie,infantylna cipo twkje durne slowa splywaja po mnie ,jak sperma twojego gacha po twojej pryszczatej mordzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygugyugyu
ohoohooo,jakie wysublimowane słownictwo :O wyzywasz kobiete od cip?! wstydziłbyś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×