Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość te5tret

Kontroler jakości, specjalista ds. jakości. HELP

Polecane posty

Gość te5tret

Czy jest może jest na forum osoba, która sprawowała taką funkcję? Jest wiele ofert pracy na takie stanowiska jednak przy większości wymagane jest wykształcenie "techniczne" czyli co? Zawód dobrze płatny, dla ludzi zdyscyplinowanych i zorganizowanych- czyli dla mnie. W okolicy jest wiele ofert pracy. Niedługo odbieram dyplom magistra administracji. W zawodzie pracuję już od dwóch lat i szczerze powiedziawszy nie widzę siebie dłużej w branży urzędniczej. Jakie studia rozpocząć ew. z czego robić podyplomówkę pod kontrolera jakości? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje na takim stanowisku i jestem po podyplomówce z BHP. Płace całkiem ok jak na polskie warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w branży metalowej. Produkcja kontenerów, zbiorników. Jestem w dziale QA/QC (Quality Assurance / Quality Control). Odpowiadam za jakość wyrobów. Mam 29 lat. 5 lat doswiadczenia zawodowego. Uprawnienia Międzynarodowy Inspektor Spawalniczy, Uprawnienia badań wizualnych złączy spawanych VT2 oraz badań magnetyczno-proszkowych złączy spawanych MT2. Zarabiam średnio 85 000zł brutto rok, (6800 brutto miesiąc). Z******te zycie jak na 29 latka. Pozdrawiam. BTW. jest z***biscie jak nie ma reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×