Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lovemusic

:((

Polecane posty

Gość lovemusic

Strasznie mi sie chce dziewczyny .. mam tyle fantazji a nie mam jak jej wykorzystac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 1989 02
doskonale rozumiem Twoją sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszech wiedzaca :)
Dobra chlopaki kogo nauczyc co i jak i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi sie dziewczyny? co to ma znaczyc? jesli chodzi ci tylko o seks to idz do burdelu one wszystkie twoje fantazje spełnia :) jakie by tylko one nie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 1989 02
Chciałbym Wam pokazać jak należy traktować kobiety w związku. Myślę, że najlepsze inspiracje można czerpać z tej oto strony: www.elitepain.com Jeżeli ktoś boi się wchodzić, to niech wpisze 'ElitePain' w grafice, a dokładnie dowie się na czym rzecz polega. Kobiety kochają, gdy traktuje się je w ten sposób. Filmy ElitePain stanowią instrukcje właściwego postępowania z kobietami. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi.. pff z dziwka , chyba cie pojebalo. To juz wole byc sam. Dobra nie wazne. Musze sie nauczyc zyc bez was jak narazie. Chcialbym miec kogos z kim moge wyjsc do miasta od czasu do czasu ale tez wyruchac nie ukrywam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 1989 02
Gdy poznam dziewczynę, to będę jej właśnie w taki sposób sprawiał przyjemność. Kupię dyby, pejcze, kije itd. Wszystko będzie perfekcyjnie zaplanowane. Już nie mogę się tego doczekać. Będzie wyła z bólu i jednocześnie z rozkoszy. Dla mnie osobiście to nic przyjemnego czuć pieczenie skóry na skutek uderzeń batem. Kobiety potrafią połączyć ból z przyjemnością, co w moim przekonaniu jest dość dziwne, ale z drugiej strony bardzo intrygujące. Chętnie wychłostam nagie, skrępowane ciało kobiety. Póki co jestem na etapie poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×