Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarne glany

Krewni i Znajomi Królika zwanego Szukam Przyjaciela...

Polecane posty

Witam.. :) Humor z rana jak śmietana.. ;) Mnie radzisz, a sam masz kłopot.. ;) Miałam być rano, ale.. Kurczę.. jakoś mi za szybko czas leci.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten evening :) Doczołgałam się jakoś i melduję, że funkcjonuję... Cumuję chwilowo swój statek pijany, ale coś mi mówi, że za karę dla mnie Was nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze zdrowie.. piwskiem ;) Zdrowie Wasze w gardła nasze.. :D Btw: czy Ty też miewasz ataki zakupoholizmu..? Właśnie nie odparłam jednego.. i patrzę z wyrzutami sumienia na stos toreb..z outletu i przydrożnego sklepu.. :P Dobrze, że o butach nie pomyślałam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupię, zakupię i dziękiraz jeszcze za polecenie :) Zaczytałam się własnie, ale już powróciłam do świata żywych ;D Ataki zakupoholizmu miewam jak najbardziej... Zwłaszcza na wiosnę - nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodnik spadochroniarz
Jesień mamy w sam raz na zakupy A wiosna roku następnego ..... oj będzie wyjątkowa dla co poniektórych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trochę teorii z rana :) : Jest odważniejsza i nieco bardziej agresywna od samca w stosunkach z innymi królikami i ludźmi również. Ma żywszy temperament i w związku z tym należy ciągle mieć ją "na oku" i kontrolować psotne poczynania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×