Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forfitttt

infekcja intymna, rumianek

Polecane posty

Gość gość
Do lekarza idz a nie wsadzasz dupe gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na infekcje intymne należy jak najszybciej reagować bo wiadomo, że to może być bardzo niekomfortowe i uprzykrzać życie. Ja staram się bardzo dbać o okolice intymne, stosuje też inVag - w celu uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy - zapobiega to infekcjom układu moczowo płciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy cos bez recepty dostane skutecznego? nie mam juz czasu isc do gine przed urlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiad, uplawy, tradycyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to grzybica, to są na to leki bez recepty (czopki). Rumianek pomoże tyle, co umarłemu kadzidło. Mimo wszystko najlepszą opcją jest wizyta u lekarza, tym bardziej, że możesz mieć zepsuty urlop, jak objawy się nasilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś stosował Gynoxin optima na takie objawy? dostałam to od swojego ginekologa i ciekawe czy to skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też lepiej zapobiegać, wiadomo taka infekcja to nic przyjemnego. Żaden komfort. A wystarczy dbać odpowiednio o higienę a do tego stosować takie leki probiotyczne jak Invag żeby uzupełnienić florę bakteryjną pochwy którą niestety bardzo łatwo naruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probiotyki zwiększają możliwości wielu infekcji. Nie czytałaś o tym najnowszych opracowań? Zdrowo się odżywiać, stosować odpowiednie środki higieny osobistej i żadnych probiotyków. Pamiętasz aferę Danona? Z wszystkimi probiotykami jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czytam opracowań w necie...jaka efera danonowa? ja słucham lekarza i jak biore antybiotyki zawsze osłaniam się probiotykami, moje dzieci rónież...co to za głupoty ze probiotyki szkodzą...szkodzi czytanie bzdur w necie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ginekolog na grzybice przepisal mi ten gynoxin i powiem wam ze objawy mi calkowicie zniknely i teraz juz czuje sie dobrze ale wczesniej to bylo strasznie - okropny swiad, pieczenie, przed kazdym pojsciem do toalety to plakalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myć szarym mydłem i dobrze wypłukać. A co do infekcji to również dochodzi podczas rutynowych badań pochwy i dlatego ja mam zawsze podczas każdego badania pochwy i zabiegu swego partnera a do tej obecności mamy prawo chyba że zboczony ginekolog jak ten..."Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza " to partner pilnuje by nic nie dotykał w gabinecie potem chciał ginekolog badać pochwę prosi o zmianę na czyste rękawiczki! Również nie ma molestowań czy gwałtu przez ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie a co to moze byc czulam swedzenie dlugi czas zaczelam stosowac lek na recepte od gine dopochwowy ale juz ktorys dzien po leczeniu i nadal swedzi i to tak naprawde na zewnatrz... co stosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś coś złapać przy badaniu cipki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche brzmi jak grzybica, mialam podobnie własnie, ale lekarz przeisal mi odpowiednie leki i u mnie juz jest po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece mozna kupic np kapsułki provag takie ktore dostepne sa bez recepty. Ja sama je kiedyś stosowałam. Łagodzi zapalenie i dzięki temu dotrwasz spokojnie do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×