Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona

jak zaoszczędzić?

Polecane posty

Gość teosia
no to napisz SZCZEGOLOWO co jesz ty i rodzina..takie przykladowe menu...potem pomnoz to przez 7 dni tygodnia i zobaczymy,czy ci wyjdzie nie wiecej niz 150zł...napisz, bo inaczej nie uwierze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
Ale skoro mąż lubi parówki to w czym rzecz???? nie rozumiem... i chyba rozumiesz ze nie zje jednej parówki i jednej kromki chleba, tylko wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMARTONE
ok,ale jakim cudemdziecko w przedszkolu naje sie obiadem o dwunastej? nie dajesz mu juz chosby zupy w domu? oszczedzasz na dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
napisz szczegolowy jadlospis z jednego dnia....prosze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a parowki to jakies 5zl, chleb 3zl to juz jst 8zl a ty piszac 150zl na 3 osoby to jest 50zl na tydzien na osobe i twoj maz juz wytracil swoja dzienna stawke ;) a gdzie obiad? gdzie kolacja, jakiec picie, slodycze itp? o to nam chodzi klamco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
200 zł raz na dwa miechy to tak jak pisałam albo sama chemia albo przyprawy, makarony itp. Mięso też pisałam jak kupujemy. W tygodniu kupuję tylko serki dla dziecka, pieczywo, wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
K**** Dziecko nie je w domu obiadu, bo nie potrzebuje. U nas obiad jest o 13, podwieczorek o 14:30. W domu je podwieczorek i kolację. Nie raz próbowałam wciskać obiad ale nie chce. Nie głodzę dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
agnieszka, do tego ona pisala ze te 600 zł miesiecznie to juz z chemia...rozumiesz,w tym jeszcze ma sie zmiescic proszek do prania,plyn do naczyn,pasta do zebow..o innych rzeczach nie wspominajac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można nie ściemniaj już
i jeszcze to mięso na 3 miesiące :D Pół świni :D To napisz ile płacisz za te pół świni? Zamrażarka też ciągnie prąd... Pół świni w lodówce z zamrażarką się nie zmieści na pewno więc musisz specjalnie włączać dużą zamrażarkę... ale rachunek za prąd 100zł nadal jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik.........................
co z weekendami? dlaczego dziecko je tylko obiad??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik.........................
serki dla dziecka też sporo kosztują!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
teosia dla Ciebie nasz jadłospis na dziś: śniadanie: Ja i mały: tosty z serem + kakao, mąż tosty z serem i wędliną +kawa W pracy: kanapki, jabłko, kawa Obiad: frytki, udko, sałatka grecka rosół. Podwieczorek: ryż z jabłkami dla dziecka Kolacja: jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy w pracy
w ogóle co to za bzdury kurwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
sama chemia kosztuje tyle kasy,ze hej proszek płyn do płukania mydło płyn do kapieli/zel pod prysznic-jak tam kto woli:) pasta do zebow płyn do wc (domestos) płyn do takiego ogolnego sprzatania, do mycia podłogi naprzyklad... szampon TO PODSTAWA!!!!!!! POLICZ ILE WYJDZIE M-CZNIE ZA SAMA CHEMIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
Mięso mamy u teściowej. Pół świnki - 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można nie ściemniaj już
zaraz pewnie napisze, że jabłka i wszystkie możliwe warzywa ma w ogrodzie wiec nie musi kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
u nas wychodzi 200 zł na 2 miesiace,sprzątam cały dom co tydzień, piorę 2 ray w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
To już pisałam wcześniej..... że warzywa i owoce mamy w ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
super jadlospis,serio....tylko jakos licze i licze i za chinskiego boga nie wyjdzie mi za wszystko 15-17 zł ( bo tyle wg twoich wyliczen wydajesz dziennie)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
Po prostu zazdroscisz i tyle....ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLKOLIO
wy jestescie jakies nienormalne!!! pytanie autorki było jak oszczedzac - kobieta"można" odpowiedziała jak jest u niej...a wy zamiast korzystać( własne owoce i warzywa, mięso od rolnika) to najeżdżacie na nią jakby wam rodziny pozabijała.a ona sie biedna tłumaczy . ogarnijcie sie wreszcie. to,że wam nie wystarcza i nie potraficie gospodarowac kasa nie znaczy ,że jej sie nie udaje:P można - daj spokój, bo to wygląda jak byś im chciała udowodnić, że nie jestes wielbłądem ;) moze zaraz zażądają ksero z dowodem wpłaty za wodę albo prąd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
ale ja nie liczę na dni... warzywa mam swoje, owoce też. Kupujemy tylko banany, kiwi i cytrusy. Mięso - pisałam. Ser kupujemy. Soki też kupujemy, ale nie zawsze bo mam dużo soków z wiśni i malin zrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem można na pewnych rzeczach zaoszczędzić. Ja na jedzeniu staram się tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można !!!!
LLKOLIO Masz rację - nie warto. Napisałam jak jest u mnie. Do reszty: Ja nie muszę nic udowadniać, żyję tak jak napisałam i jest mi dobrze. oszczędzam, bo mi zostaje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można nie ściemniaj już
o mięsie pisałaś... że masz pół świni na 3 miesiące :D Czyli codziennie wpierdzielacie po 2cm kawałku tej świni, żeby na 3 miechy wystarczyło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonapyza
obydwoje pracujecie a obiad o godzinie 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie sie uczepily tego co jedza :/ widac ze nigdy nie bylyscie w sytuacji kiedy trzeba za 100zl przezyc... jak nagotujesz ryzu z melkiem na snadanie i kaszy z pomidorami na obiad plus makaron z parowka na kolacje to spokojnie wyzyjesz :D tylkoz e jakos takich jedzen jest co najmniej slaba moje dzieci tez w domu jedza tylko kolacje :D poza tym moga byc rozne konfiguracje jak ryz z jablkami, mleko z ciastem lanym, makaron z bialym serem, albo startym zoltym itd.. to nie kosztuje wiele :) tak samo jak chleb ze slonina wytopiona albo z pasztetem najtanszym, podroby z kurczaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×