Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga_B

Gdzie fajnie spędzić jesienny weekend ?

Polecane posty

Gość gość
My niedawno wybraliśmy się z rodzinka w Góry Opawskie, polecam, piękne miejsce. Zatrzymaliśmy sie w hotelu Gorzelanny, bardzo fajny hotel, luksusowy i niedrogi. Odwiedzilismy też park Rosenau, gdzie spędziliśmy całe popołudnie, szaleliśmy w parku linowym i na innych atrakcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio zaszaleliśmy i pojechaliśmy w góry : ) Nie żałujemy, bo trafiliśmy w piękną okolice, sami zobaczcie http://www.gorskiwierch.pl/ noclegi spełniły nasze wymagania, a nawet je przerosły, do tego ten widok z okien – nieziemskie! :D Wszędzie jest blisko, a nie ma zgiełku miasta. Bardzo się zrelaksowałam, na pewno będę tam wracać, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat bardzo ciekawy. Zawsze szukam hoteli, które znajdują się blisko plaży. Jeżeli chcesz zimą wyjechać w fajne miejsce, a jednocześnie trochę popływać to możesz zajrzeć do Imperiall w Sianożetach (basen dla gości całoroczny). Spędzałam tam ostatnie wakacje z rodziną. Mieszkaliśmy w domku letniskowym. W domku mieliśmy łazienkę, duży taras. Kompleks duży ale przyjemny. Czyściutka plaża tuż obok, spacerkiem dojdziesz. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Hotel udostępniał również boisko, rowery, bilard, a nawet stół do tenisa stołowego. Z mężem często korzystaliśmy ze SPA, dzieci bawiły się na boisku i placu zabaw, później jedliśmy coś w smacznej restauracji i plażowaliśmy. Do tego blisko do Kołobrzegu, jeżeli interesowałoby cię nocne życie. Przez siedmiodniowy pobyt nie wykorzystaliśmy wszystkich atrakcji, które hotel ma do dyspozycji :) Oceniam bardzo wysoko kompleks, ponieważ zawsze animator zajmował się najmłodszymi i w razie czego informował rodziców. Można się odstresować totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy rok temu na zielonej szkole przy jeziorze Powidzkim w ośrodku Bogdanka ( www.osrodek-bogdanka.pl ). Warto tutaj popytać o nocleg. Warunki do organizacji takich większych grupowych wyjazdów – pierwsza klasa. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu pływającego, gdzie największą popularnością akurat w naszej grupie cieszyły się kajaki. Była też możliwość zwiedzania lotniska czy lokalnej ścieżki ekologicznej z przewodnikiem. Młodzież w tym roku znowu chce jechać w to samo miejsce, także widać że nie tylko mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmaitla
ja uwielbiam Pragę bez względu na porę roku, bo zawsze jest cudownie :) jak tylko jest jakaś fajna promocja i są tańsze bilety to kupuje, rezerwuje jakieś noclegi na bookaparcie i jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio też byliśmy w www.gorskiwierch.pl , gorąco polecam, świetne noclegi, bardzo wypoczęliśmy ogólnie okolica tez bajeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zachwycona swoja okolicą czyli województwem łódzkim. Jest tu ponad 30 dobrze zachowanych zamków i pałaców oraz 200 dworów. Naprawdę jest co zwiedzać. A tym co szukają dobrego miejsca do odpoczynku i dobrej lokalizacji do dalszego zwiedzania polecam Hotel Diament w Zgierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu zatrzymałam się w hotelu www.hotelhorda.pl w Słubicach. Miasto to znajduje się przy samej granicy z Niemcami i tworzy aglomerację trans graniczną z Frankfurtem nad Odrą. Polecam wam to miejsce do wyjazdu na weekend. Hotel, w którym się zatrzymałam jest naprawdę elegancki, więc polecam wam go również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam udać się do Pułtuska. Miasto to ma wiele zabytków, które warto obejrzeć. Osobiście zatrzymałam się w hotelu www.milordhotel.pl i polecam wam również go. Miejsce to jest eleganckie i stawia na wysoką jakość obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja też napisze bo temat ciekawy,my wybrali byśmy się jeszcze raz na Tropikalna Wyspę pod Berlinem,Największą w Europie tropikalna Kraina,mieści około 3 tys.ludzi jednocześnie, o twarta jest przez cały rok codziennie przez 24 godziny,są tam egzotyczne rośliny, ptaki i inne,wodospad zjeżdżalnia sauna ,spa jakuzzi,restauracje i bary,piwo drinki, temperatura w zimie ok.30 stopni, spac mozna na plazy na lezaku w namiocie lub w domku,,,inny świat, mozna przyjechać bez rezerwacji poprostu wsiąść w pociag, zawsz cie przyjma,że stacji odbierze cie darmowy autobus na wyspe,osoby które mają urodziny wchodzą za darmo,cena ok. w normie,Warto naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto odwiedzić góry Sowie, ciekawe nietypowe góry ale jednocześnie nie tak wymagające fizycznie – dla każdego a nie tylko dla zaawansowanych piechurów! W kwestii noclegu to mi się podoba Bukowa Chata – miła atmosfera, górski drewniany wystrój, no i jest czysto wygodnie pokoje urządzone z pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolabimb

Znalazłam hotel www.hotelukroczka.pl w pięknej cześci Rzeszowa gdzie mają świetne warunki na długie spacery po zielonej okolicy. Do tego na miejscu świetnie gotują 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×