Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roburek

Studia dziewczyny

Polecane posty

Gość Roburek

Witajcie.. właśnie skończyłem ostatnio rok szkoły i zaczyna sie praca.. ukończyłem budowlanke na kierunku technologa robót wykończeniowych w budownictwie .. moja dziewczyna w przyszłym roku wyjechać chce na studia do warszawy..do Wawy mamy 120km , zaproponowałem żebyśmy się tam przeprowadzili na ten czas.. wynajeli jakieś mieszkanie czy tam coś.. co o tym sądzicie? boje się że niebędzie nas stać na opłaty itp.. wydaje mi się że pracę powinienem sobie znaleźć , zawód wykończeniowca nie jest taki zły.. wiec praca powinna być ?? co o tym sądzicie? skomentujcie to w rozsądny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roburek
Skomentujcie to jakoś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nananataamma
Pierwsze poszukaj pracy a potem myśl o mieszkaniu. Jeśli dziewczyna będzie popierała Twój pomysł i zamieszkacie faktycznie razem to pewnie poszuka jakiejść pracy dorywczej żeby dorzucić się do budżetu. Porozmawiaj o tym ze swoją dziewczyną a nie pytaj nas - ludzi którzy Was nie znają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jakieś oszczędności, za które byłbyś w stanie się utrzymać przez pewien okres czasu na wypadek, gdybys szybko pracy nie znalazł, to juz możesz szukać mieszkania. A myślę, że pracy w twoim zawodzie nie brakuje i nie jest tez za małą kasę.. potem za rok ściagnij tu dziewczynę i tyle :) poza tym nie planuj na wyrost, bo skąd wiesz, że za rok nadal z nią bedziesz?? Jesteście jeszcze młodzi i nic nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roburek
Będe z nią napewno.. układa nam się wspaniale jesteśmy od 4 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
ślub albo zerwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×