Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojonażona27

15 cm na 12 cm ...

Polecane posty

Gość niezaspokojonażona27

witam, muszę to wreszcie wykrzyczeć -tak jak w tytule 15 cm długości i 12 cm obwodu, 7 lat współżycia - tylko 2 orgazmy rzeczywiste a reszta opanowane do perfekcji orgazmy udawane, ostatnio połączone ze łzami jak mąż wychodzi po wszystkim do łazienki. kilka razy próbowałam zaspokoić się sama - niestety to nie to samo- wiem że potrafię osiągnąć orgazm pochwowy bo jedyne 2 osiągnięte podczas seksu orgazmy były właśnie pochwowe, wiem że potrafię osiągnąć orgazm łechtaczkowy bo sama się o tym przekonałam...ale to mi nie wystarcza... przez jakiś rok ciągle odwlekałam zbliżenia, specjalnie szłam do łóżka jak mąż spał, ciągle był obrażony ze ja nie mam ochoty, ze głowa mnie boli, że ..... 1000 innych powodów. ostatnio zaczął mówić mi wprost że podejrzewa że mam kogoś z kim go zdradzam bo nie może uwierzyć nie potrzebuje zbliżeń... dlatego funduje mu teraz sex codziennie, bo nie chce żeby tak o mnie myślał, żeby myślał że mam kogoś, ze go zdradzam, kocham go ale sex to porażka... pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33e
mój chłopak ma 14 cm i 11 cm w obwódzie i mamy seks bardzo udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem w 99%
to Twoja wina, bo siedzisz cicho i łykasz łzy, zamiast dojrzale pogadać z nim o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
co za kobieta mało ci że 2 przeżyłaś żle ci sex to lustro twojego małżeństwa czyli 2 razy byłaś żoną reszta to stres i mówienie jaq chce i ja musze ja jakoś sie dostosuje i masz nic nie czyjesz nawet jak ci by pogrzebacz do pieca wsadził weź nie księżniczkuju tylko zrób mu dobrze tak jak on chce a potem idz spać jak masz myśleć jak to ty nic nie czujesz i ci źle jakie ty masz obowiązki a tak z drugiej strony 2 % kobiet doznaje zaszczytu orgazmu pochwowego złóż rączki do pana B i podziekuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonażona27
rozmawiamy , próbujemy jakoś to rozwiązać mój mąż poprosił mnie żebym kupiła mu pompkę do powiększenia penisa== właśnie poprosił mnie nie zrobił tego sam tylko mnie o to prosił żebym mu wybrała kupiła podała na tacy i może jeszcze mam sama sobie jej użyć ...jedyna pozycja we jakieś coś czuje to od tłu , ale chce kochać się z nim patrząc mu w oczy, przytulać i całować się z nim a nie wystawiać mu swój tyłek co noc do oglądania...postanowiłam że skoro on chce te pompkę to ja kupuje sobie wibrator , ma teraz do mnie żal ze go kupiłam bo stwierdził że po jego użyciu to już na pewno on sam mnie nie zaspokoi - kupiłam rozmiar 22 /15 obwód...nie wiem czy go kiedyś użyje nie chce mu robić przykrości, nigdy nie chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
właśnie zniszczyłaś własne małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonażona27
2 razy na 7 lat seksu to trochę słaby wynik... w sumie masz rację stres i moweinie ja muszę kochając się z nim myślę o tym żeby znów być a szczycie, żeby się zrelaksować , zapomnieć o wszystkim , niestety nie potrafię , nie zadowala mnie seks bez orgazmu nie muszę rezygnować z tego co mogę mieć i co mi się w życiu należy... ale on nie potrafi mi tego dać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielicie
Niech cię mąż machnie tym wibratorem, nie wpadliście na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
i co czekasz na to aż ktoś napisze CI że zdradź go z kimś kto ma pałę 22 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonażona27
czym zniszczyłam ... tym że chce mieć trochę przyjemności z seksu... on musi używać prezerwatyw przedłużających stosunek bo w 3 min to ja nawet mokra nie jestem... a on już po wszystkim... uważasz może że lepszy byłby celibat celibat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonażona27
nie nie czekam na żadne propozycje po prostu potrzebowałam tego , potrzebowałam pozbyć się z siebie tego żal do siebie, do niego do świata... jak w piosence inne maja a ja nie... może to mój charakter... nie umiem przegrywać, ustępować i poddawać się , mam świetna pracę cudowne dziecko, właśnie zaczyna m studia podyplomowe, zaczynamy budowę domu... a taki mały szczegół - niedopasowanie w łóżku potrafi tak skutecznie mnie zdołować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielicie
Seks i przyjemność z niego jest ważna w związku co by nie mówić i masz prawo do udanego życia łóżkowego, ale robisz błąd nie rozmawiając z mężem i tłamsząc to wszystko w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonażona27
jak mam mu powiedzieć ze przez 7 lat ciągle udaję ze te jęki, piski itd są z aktorską perfekcja opanowane a nie spontanicznie okazane... jak ? on tego nie zrzumie, załamie się zawsze pyta czy jestem zaspokojona , czy ma sie jeszcze starac dlka świętego spokoju mowie ze tak juz nie musie... nie musi bo juz nie mam ochoty ieej udawać... jak mu to powiedzieć... ostatni miesiąc był wspaniały bardzo dobrze jest między nami, łącze to z tym zę codziennie się kochamy codziennie daje mi *orgazm* świetnie sie dogadujemy poza łóżkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielicie
Faktycznie, wprost nie możesz mu powiedzieć bo i co miała byś stwierdzić?, że przez 7 lat udawałaś, oszukiwałaś?, to byłby dopiero definitywny koniec małżeństwa bo nie wyobrażam sobie faceta po którym by takie coś spłynęło jak po kaczce. Rzecz w tym że seksem nie jest jak z kolorem oczu że całe życie ma się jeden. Ludzie się zmieniają (a kobiety to już w szczególności;) i potrzeby oraz upodobania również, masz jakieś pole manewru by wprowadzać nowinki których OBYDWOJE partnerzy muszą się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby kolejna sfrustrowana
jeśli tak było od samego początku, to sama sobie bat na głowę ukręciłaś wychodząc za mąż za tego człowieka. dopasowanie w seksie jest cholernie ważne. wiem, że my kobiety przedkładamy na początku uczucia nad współżycie, liczy się dla nas czułość itd, ale sama teraz widzisz, co się dzieje później, kiedy już motylki w brzuchu przestają trzepotać, a pojawia się problem niezaspokojenia. ciężka sprawa, bo przecież nie powiesz mu prawdy "kochanie, nie chcę się kochać nie dlatego, że mnie głowa boli, tylko po prostu mnie nie zaspokajasz i dla mnie taki seks jest bez sensu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to byl bład ze własnie tak udawalas !.. zamiast rozmawiac na samym poczatku.. tu o członka nie chodzi wcale ale o technikę.. zrozumienie pewnych kwestii i o szczera rozmowe na samym poczatku.. a nie 7 lat udawania ze Ci dobrze jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz za swoje
trzeb bylo byc szczera, teraz to nawet nie masz szans tego naprawic, bo on cie zwyczajnie znienawidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julian123
A może tak zaproponuj mężowi jakąś odmianę w seksie....np. seks z inną parką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd autorko wiesz,że ma akurat takie wymiary mierzyłaś suwmiarką,miarą krawiecką? żenada jak słyszę coś takiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie
Rozmiar nie jest powodem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiar jest ok
to ty jesteś jakaś mało emanująca i tyle ja mam orgazm łechtaczkowy po 3-4 minutach lizania mi cipki pochwowy mam rzadko ale też mi się zdarza głównie na jeżdzca to t się trochę zaangażuj rozłożenie nóg i czekanie na zbawienie nic ci nie wniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następna użalaczka
doroboty anie na meża użalac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakim/???
taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, tylko pogratulować wpędzania męża w kompleksy. Może to Ty jesteś za duża? Zbyt luźna i dlatego czujesz tylko od tyłu? Mój ma 14 cm i wszystko jest w jak najlepszym porządku, nigdy nie przyszłoby mi do głowy by godzić się na kupowanie czy dyskutowanie o jakichś pompkach. Poza tym przyjemność z seksu można czerpać nie tylko wtedy, gdy ma się orgazm, jakaś jesteś niedojrzała jak na 7 lat współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra123
Czesc ULLISSSES, dawno nie pokazywales swojej paly. Dziewczyny tutaj juz sa napewno mokre i czekaja na twojego flaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwisarka
a czy to ważne jaki czy ulicesa czy jednego czy drugiego każdy fiut jest jak fiut większy mniejszy ale fiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra123
Ale ULLISSSES pokazuje go bardzo chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×