Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuchna

Ostry ból gardla bez gorączki co to może być???

Polecane posty

Gość anuchna

Byłam wczoraj u lekarza,bo od 4 dni bardzo boli mnie gardło.Lekarz obejrzał je, po czym stwierdził, że będziemy leczyć żołądek,bo tu leży prawdopodobnie przyczyna bólu. Przepisał silne leki na refluks,wrzody żołądkowe itp. i zalecił po 3 dniach kuracji pojawić się kontrolnie.W razie gdyby to nie pomogło czeka mnie gastroskopia. Ja jednak nadal borykam się z gardłem. W nocy budzę się i nie mogę spać,bo mnie ciągle boli (głównie z prawej strony) i do tego zaczęło mi ściekać,bo dołączył lekki katar. Poza tym dusi mnie i jak już zacznę kaszleć to końca nie widać.Gardło mocno boli przy przełykaniu i jeszcze gorzej przy kaszlu, któremu towarzyszy odrywanie flegmy. Od razu mówię,że przez okres choroby nie miałam gorączki, zaglądając w gardło nie widać żadnych zmian ropnych, a uzywane przeze mnie dotychczas leki, które mi pomagały przy wczesniejszych bólach gardła(Theraflu, tabletki do ssania, płukanie szałwią, kanapki z czosnkiem) nie przynoszą żadnych rezultatów nawet na chwilę.Lekarz stwierdził żołądek na podstawie oględzin gardła i faktu, że odkąd boli mnie gardło trochę boli mnie tez brzuch i mam odruchy wymiotne np. po zjedzeniu czosnku(choć to wydaje mi się być związane z połykaną wydzieliną).Może któraś z WAs dziewczyny miała takie same objawy i może powiedzieć mi jakie choróbsko sie mnie uczepiło?? Dodam,że leki na zgagę tez nic nie dają, a nie uśmiecha mi się gastroskopia,kiedy wcześniej nigdy zgagi nie miałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seena
ZMIEN LEKARZA!!!!!!!!!!!!!- zapalenie krtani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zwykłe tabletki na ból gardła nie pomagają?? może to zwykły ból gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuchna
Była dziś u laryngologa i szczęśliwie okazało się,że to zatoki.Dostałam antybiotyk i nawet nie musiałam opisywac objawów,lekarz sam wszystko za mnie powiedział. Mam nadzieje,że w końcu odczuje ulgę, bo po 5 dniach męki byłam zrozpaczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja miałam tak, że najpierw gardło mnie bolało przez parę dni a potem przyszła gorączka :) U mnie to był zwykły wirus, z początkiem jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezpieczna inhalacja wychodzi tym sprzętem Novama Familino by Flaem. Znajomy lekarz nam pomagał w dopasowaniu inhalatora idealnego dla dziecka w wieku 9 lat. Sama też zaczęłam się nim posługiwać na kaszel i na nawracający, odzatokowy ból głowy. Pomaga. Pasuje praktycznie każdy lek do tego inhalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×