Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Nic nie rozumie z tym l4 ;/ przecież mamy obowiązek dać zwolnienie pracodawcy w ciągu 7 dni, jak możesz mieć płacone za l4 i za godziny pracy?? Proszę mi tu jak krowie na granicy wszystko wytłumaczyć ! Ja biorę się za kapustę i choinkę, ponieważ gruntowne porządki w tym roku nie mają miejsca nie czuję jeszcze tych świąt. Dziś cała noc nie spałam... mdłości i w ogóle nerwy przed jutrem.... idę zająć się robotą może zapomnę. Będę podglądać Twoja wiadomość Hope , jedną ręką lepić pierogi a drugą trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Dziewczyny 12 dpt i beta 18.62 mIU/ml. Czy ten wynik jest ok? Napiszcie mi proszę bo nie chce mi sie grzebać jaki mialyscie wynik Bety, boje sie ze on jest taki malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dobry:) :) :) powolutku się możesz cieszyć, moje wyniki w 10 dpt - 15,70, w 12 dpt - 51,20, w 14 dpt - 115,90, w 16 dpt - 204,60, w 18 dpt - 688. Więcej nie robiłam. Podobno nie wielkość jest ważna ale przyrost o minimum 66% w ciągu 48 godzin. Chyba nic nie pomyliłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ona nie będzie miała płacone za L4 i za godziny pracy, bo pracodawca nie dostanie zwolnienia więc będzie normalnie pracowała. Myślę, że Iwcia go wzięła na wszelki wypadek i zastanawia się czy oddać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przecież z gyn i tak odsyłają do ZUS druga kopie. Nie może pracować i mieć l 4. Poza tym jak zdecyduje się w połowie tego zwolnienia z niego skorzystać to co z wcześniejszymi dniami w których pracowała? Nie kumam... Ja miałam w 10 dpt 170. Ale tak jak pisze Malinka najważniejszy jest przyrost po dwóch dniach o 66%. Także krok do przodu ale euforię wstrzymujemy. Myśl gdzie jechać zrobić druga bete w wigilię na cito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Hope...gratulacje:):) oby betka rosła:) co do L4 to pani na recepcji mi wystawiła, mimo iż powiedziałam że nie potrzebuje bo mam jeszcze urlop. L4 nie trzeba oddawać, liczy sie dopiero wtedy gdy pracodawca zgłosi, że jestem na L4. Kopia wyslana do Zus w niczym nie przeszkadza jest bo jest tam sobie. Dziś mialam rozmowę z szefem:) juz o 3 nie spałam bo myślałam jak to powiedziec i walnelam z mostu z samego rana. Najpierw szok ...potem mi pogratulował i powiedzial, że bardzo to ceni że powiedziałam mu od razu a nie ukrywam i nie przyszlam od razu z L4:) mam uważać, duzo siadac i nic nie podnosic. I pytal kiedy planuję isc sobie na l4 itd:) wlasnie o to mi chodziło, żeby nie palić za soba i myślę, że mi sie to udało. Powiedzialam mu ze to dopiero poczatek i jeszcze moze byc różne, ale jeżeli teraz juz wie i mam lzej to myślę, że styczen jeszcze popracuje a potem jesli bedzie wszystko ok to odpoczywam. Potem wpadla szefowa i tez mi pogratulowala i mówiła, że bardzo sie cieszy i zebym uważała na siebie :) ale sie ciesze ze mam to za soba, rodzinie jeszczd nie mówię, tym najblizszym tylko na święta..hope ale sie cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moje wyniki..7dpt 32.6.....9dpt 77...12dpt 292,2....20dpt 3911 Twoja rowniez bedzie rosła jak na drożdżach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope fiesta last
Wiem wiem dziewczyny, strasznie sie boje :( juz sie zdążyłam naczytac o wszystkich biochemicznych ciążach i rożnych takich rzeczach :((( moj mnie pociesza ze nawet jeśli bedzie spadać, czy cos niedobrego mnie spotka to i tak nic na to nie poradzę :( :( wiec pozostaje mi tylko czekac. Poryczalam sie w laboratorium pani o mały włos ryczalaby ze mną hihi. Zobaczymy co to mi wyjdzie w srode :) i tak sie cieszę ze nie ma 0.100 jak zawsze :) wiec jestem trochę dalej niż byłam :) bardzo wam dziękuje za trzymanie kciuków o bardzo mi pomogły i cieszę sie ze mam was bo wiem ze mnie ustawicie do pionu :) owców teraz chyba wiem juz dlaczego tak panikowałas :))) chociaż miałas bardzo ładny wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie od takich niskich bet zaczynali, przyrost sie liczy a powyzej 5 jest liczone jako ciąża:) nie martw się , widzisz jak ja panikowalam, że sie boje ciąży pozamacicznej, potem pustego pecherzyka i jest wszystko ok:) teraz tez panikuje czy zarodek bedzie nadal sie rozwijał no ale to juz chyba tak będzie do końca. Ciesz sie na obecna chwilę i zrób 2 betę:) zobaczysz jak ladnie urosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hope a masz możliwość powtórzyć betę w Wigilię? Iwcia ma rację, mnie nawet dr M powiedział, że z niższych wyników miał ładne i zdrowe ciąże, ważne jak przyrasta. Bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope gratulacje, napewno będzie wszystko dobrze :) Ja dzisiaj umówiłam się do provity na początek lutego:) nawet dobrze bo w styczniu wyjeżdżamy do londynu wiec później już nam nic nie przeszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope gratulacje :-) wszystko będzie dobrze i beta będzie rosła. Trzymam kciuki dalej na nas dziewczyny. Tak to jest że na każdym etapie tych naszych ciężkich starań jest powód do zmartwień... po to tu jesteśmy bo razem nam łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyczytalam, że dziewczyna z bety 12 ma śliczna córeczkę:) po prostu doszlo u niej późno do zagniezdzenia zarodka:) hope....czy zrozumialas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Tak już dzisiaj przy odbieraniu wyników pytałam Panią czy w Wigilie pracują, powiedziała że tak, więc luzik. Bardzo wam wszystkim dziękuje teraz pozostaje mi tylko czekanie do środy. Mam nadzieję, że w środę się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Tak Iwcia wszystko zrozumiałam :))) tego będę się trzymała! idę coś posprzątać potem wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja jeszcze nie tyje:) ale jestem co chwile głodna i wiecie co? rano mam straszne cofki, czyli nie wymiotuje ale tak jakbym juz miała to zrobic i tak z 10 razy jak wstane a potem do 9 sie męczę. Bez butelki z piciem jie ma mowy na wyjscie bo zaraz znowu mi sie cofa:( pomaga jak się napije. Oby to szybko przeszlo:( ja juz mam siniak na siniaku po tym fragminie.W lodówce czeka karp wigilijny, ale ide właśnie go wszamac:):) a taka tam zachcianka;) Tasia dobrze, że Ci sie tak daty ułożyły z wyjazdem bo nie musisz kombinować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia znowu z karpiem szalejesz? ;) super, że w pracy tak fajnie zareagowali. Na pewno będziesz spokojniejsza. Ja jutro jadę na badania do gyn, mocz i krew do pobrania, a wizyta w Nowym Roku. Dzisiaj jak jechałam do pracy to pierwszy raz miałam takie dolegliwości żołądkowe, myślałam że nie dojadę i będę musiała wyjść z auta, ale po chwili przeszło. Czyżby to "te" mdłości? A chce się Wam coli? Stosuję się do zaleceń które ma Iwcia i też odpoczywam, od powrotu z pracy cały czas sobie leżakuję bo trochę mnie kłuje w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam chyba 2 razy takie mdłości i zawroty głowy, ale teraz to co mam z tym braniem na wymioty to nic fajnego. Uwielbiam cole, ale wcale jej nie piję od transweru, przestała mi smakować z dnia na dzień. Dużo pije herbaty i wody, ale zbyt mało ostatnio nabiału ni muszę sie poprawić;) jak tam przygotowania do świąt dziewczyny? gdzie spędzacie? U siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina Ty jutro na usg:) zobaczysz jakie fajne uczucie zobaczyc maluszka:)i nic się nie martw bo ja się tam telepałam jak galareta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My święta spędzamy z rodzicami, siostrą i szwagrem, będzie nas szóstka a właściwie już siódemka:) a przygotowania jakoś kiepsko w moim wykonaniu, jedynie składniki na moczkę przygotowałam, resztę zrobię jutro;) Catarina trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my spędzamy świeta u moich i u M rodziców, wiec wszystko podwójnie, ja robię sałatki na 1 dzień świąt, i dzisiaj sobie wymyśliłam takie roladki z ciasta francuskiego z łososiem ale jeszcze nie wiem jaki farsz do tego łososia zrobić, macie pomysł ? Mam nadzieje że jeżeli zdecydujemy się na Provitę to i tak będziecie mi towarzyszyć, bo jak ja sobie dam radę bez Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Malinka ty dzisiaj jedzies na krew i mocz, a te badania trzeba tam u nich robić? Czy ty poprostu dalej bedziesz jeździła do Gyn? My swieta spędzamy u moich rodziców, a następnie pewnie odwiedzimy babcie i dziadków :)) Wcale tych swiat nie czuje, jak człowiek dzieckiem był to jakis tak inaczej, moze jak maleństwo pojawi sie na świecie to bedzie czuć ten czas świąteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej dziewczyny:) Ja albo zostane w Gyn albo pojde do dr M do Rudy. Zastanawialismy sie z M nad tym i myslimy ze w moim przypadku czyli Pco i po in vitro nie bedziemy ryzykowac u normalnego ginekologa. Juz duzo przeszlismy wiec szkoda ryzykowac. Catarina jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc teraz serca mam dwa..." :') Dr.Cz. pokierowała nas dziś do dr Jurek. Przyjmuje w Gyn ale chyba gościnnie,a ogólnie w Bytomiu na Batorego w Klinice, poprowadzi nam ciążę,a dodatkowo zajmie się od razu i samym porodem w tamtej klinice. Jestem bardzo zadowolona,bo właśnie tam chciałam trafić z porodem. Na dodatek jak już będę prowadziła u kogoś ciąże " od nich "to też zawsze jest inaczej. Szukałam szybko o niej i z tego co doczytałam to młoda lekarka ale bardzo zaangażowana. Mam bliską znajomą która rodziła tam bliźnięta wcześniaki i bardzo jej pomogli, muszę ją podpytać. Na dodatek to od mojej strony zawsze bliżej. Dziś dowiedziałam się że Gynn otwiera swoją filie w Czewie, bardzo dobrze bo w tym mieście w okolicy nie ma niczego co zajmuje się niepłodnością, tylko są same konowały. Dziewczęta.... zdrowych , radosnych i spooookojnych świąt dla Was i Waszych rodzin, ściskam razem z mężem i kruszynką :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) wszystkie chyba z nas zabiegane..Catarina, chyba lepszego prezentu dzień przed wigilia nie mogliście wymarzyć niż zobaczyć bijące serduszko:) Tasia jasne, że dalej będziemy..będziesz nam zdawać relację jak do tej pory. Hope trzymam jutro kciukole, ale trochę poszperalam na necie i uwazam, że nie masz sie czego obawiać bo niższe bety byly a potem bardzo szybko wzrastały:) są obawy gdy beta za nisko wzrasta, ale gdy jest niższa na poczatku nie zawsze świadczy o jakimś zagrożeniu:) czuje, że jutro również dostaniesz najlepszy prezent pod choinkę:) Grania Ty juz zaczęłas stymulację ? Malinka my spedzamy zawsze święta podobnie jak Ty, moi rodzice, siostra z mężem i jej dwójką dzieci. Czyli rozumiem, że Wasz bombelek to pierwszy wnusio/a dla Twoich rodziców? To szczęście pewnie nie do opisania dla dziadków:) Życzę Wam dziewczyny żeby te święta były niezapomniane i wszystko toczyło się prawidłowo do samego rozwiązania:) a przyszłym mamciom jak najszybszego noszenia pod swoim sercem drugiego upragnionego serduszka:) a Waszym M cierpliwosci przy ciążowych dolegliwościach ;) mnie męczą poranne cofki, ale mąż gdy zobaczył rano jak wparowalam do wc wymiotować to doznał lekkiego szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziewczyny coś już drugi okien strasznie zmęczona w pracy mam sajgon i wracam wykończona psychicznie. Wigilię spędzamy u moich rodziców w 4. Obiad świąteczny u teściowej. Ja jakoś nie lubię świąt jakoś meczy mnie to siedzenie przy stole ale w drugi dzień świąt już odpoczniemy a potem jeszcze mam urlop. Stymulacji jeszcze nie zaczęłam dopiero ok 6 stycznia mam mieć okres i wtedy się zacznie. Widzę jak często mój mąż ma tym myśli... wiem co z niego to wyciągam ale nie rozmawiamy co Niechce. Wesołych Świąt dla wszystkich oby za rok dla każdej z nas te święta były szczęśliwe z dzieckiem lub drugim serduszkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×