Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Tak, do dr M. Chcialabym sie go trzymac caly czas. To czekamy jt na dobre wiesci :-) Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Malami wszystko będzie dobrze..pęcherzyk urośnie tak jak mój... Postive czyli ruszasz do boju z clo? ') Kobietki a jak maleństwa w brzuszkach? Teraz czekamy na wasze pierwsze kopniaki od maluszków. Bimbalka jak twoja blastusia? Moja kropka dopiero dzisiaj staje się blastusią....jednak cięzej mają takie 2dniowe zarodki. Ale musi być dobrze. Nie po to słoneczko świeciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Moje blastki powinny już dziś się wprowadzać ;) ritta wg mnie to nie ma znaczenia czy 2 czy 5 dniowe bo jak mają się przyjąć to się przyjmą :) życzę Tobie i sobie żeby się nie wyprowadziły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka też tego nam życzę....nich się wprowadzają na 9 miesięcy ;) Moja kropka ma dzisiaj wyjść z otoczki....staram się nadal leżeć.A jak samopoczucie? Ale cisza na forum,pewnie wszystkie grzecznie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka, rita, odpoczywajcie i badzcie dobrej mysli:-* My jestesmy krok za Wami, ale gonimy powoli.. :-) Grania, jak sie czujesz? Wszystko dobrze i druga IUI w tym m-cu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, tak mnie informowali że aby zapisać się do refundacji wystarczy roku udokumentowanego leczenia. Czyli np jak Twój lekarz wypisze Ci zaświadczenie,że jeździłaś do niego na monitoring jajeczkowania. Co do badań typu AMH idt. to powinny być już wykonane w refundacji, ale z tego co zauważyłam to kliniki robią to w ten sposób że najpierw kwalifikują do programu, zlecają badania, za wizyty płacimy , a dopiero potem gdy zaczynają już samą stymulację to zapisują (tak tak różnica jest między kwalifikują a zapisują) do programu i dopiero za nic nie płacimy. Jeśli chcecie się jeszcze upewnić to proponuję napisać ze strony ministerstwa zdrowia z tej strony o refundacji, tam jest kontakt, odpisują dość szybko i jasno, a zawsze będzie można się później podeprzeć takim listem w recepcji GYn. Sądzę że jak powiecie na wizycie że chciałybyście już zapisać się do refundacji to raczej nie mogą Wam odmówić. Wiadomo że dla nich kolejne inseminację to jednak kasa, ale za refundację też mają kasę od każdego pacjenta. Moja znajoma zapisała się już w Provicie ale rozmowę kwalifikacyjną ma za dwa miechy a w ogóle o dziecko chce się za dobry rok starać dopiero i lekarz o tym wie. Dziewczyny co do bólów głowy to zupełnie normalne. Nas ciężarówki już też kilka razy przycisnęły takie porządne, gorsze niż migrenowe.Teraz jeszcze to niskie ciśnienie panuje to dodatkowo męczy. Iwcia co do długości badania to nie zależało od tego że nagrywaliśmy płytkę bo poinformowaliśmy P. dr o niej przed samym wyjściem, to ja dopóki głos nie uwiązł mi w gardle pytałam i pytałam, aż w końcu powiedziała że musi szybko to badanie zrobić bo takie nagrzewanie maluszka to nie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja ogólnie czuje się dobrze mam całe ferie wolne wiec złożyło się dobrze ze nie musze się praca stresować i mogę mieć mega lenia hi hi ;) siedzę i leżę na zmianę. Wczoraj wieczorem mnie jajnik bardzo bolał tak to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka i Rita śledzicie sobie kalendarz ciąży? Fajnie tak wiedzieć co każdego dnia dzieje się z kruszynką, może tak jak ja będziecie mieć plamienie i znak że się zagnieździło :) oj Kochane, oby jak najszybciej. Grania jakie postanowienia? Mam nadzieję że nie zwątpiłaś i przestałaś nas lubić... :( coś Cię nie widać , a my tu myślimy o Tobie mocno. Iwcia powiem Ci że współczuję Ci z tym szarpaniem na wymioty. Mnie umęczyło tylko raz przy bólu głowy, a tak to tylko naprawdę lekko mdli mnie wieczorami, ale już sam nie wiem czy nie jest to tylko zależne od tego czego się najem. Piersi też już tak nie bolą. Tylko ta waga... znów dwa kg. Od początku przybrałam 7 kg... ja jestem szczuplaczek to teraz w końcu jakoś wyglądam ale w uda mi poszło... no cóż. Nie jem świństwo to nie martwię się,aż tak. Te napady głodu też minęły.Zapomniałam napisać że teraz też umówię się na prenatalne do tej co Malinka, skoro tamta taka super.Tylko muszę wcześniej ,żeby mnie tak na ostatnią chwilę znów nie wciskały. Malinka przypomnisz mi jej nazwisko-tej od prenatalnych?? A jak Twój brzusio? Muszę Wam polecić takiego rogala-poduszkę do spania, super akurat między nogi, pęcherz tak nie ciśnie, a i ma się uczucie że śpi się na łyżeczkę, tak milusio, fajne oparcie pod plecy i na zmęczone nogi, a i potem dla dzidziusia do karmienia można wykorzystać czy do zabezpieczenia łóżeczka. Poza tym brzusio fajnie ułożony. U mnie już widać, znajome mówią że jak w 3 miesiącu... Chciałam zamówić ten Lutinus dziś przez internet ale się wkurzyłam bo rzeczywiście trzeba tam zadzwonić bo inaczej przy zamówieniu wychodzi odbiór osobisty, a jak dzwoniłam to mi mówili żebym zadzwoniła za chwilę bo teraz rozmawia przez tel. To po cholerę odbierał jak dzwoniłam!!! Nie szło się później zupełnie dodzwonić. Poprosiłam w końcu kuzynkę by kupiła mi w Krakowie, dzwoniłam zaklepać lek, bo pan powiedział że coś strasznie rozchwytywany jest ostatnio, a nie wiem kiedy kolejna dostawa. Moja kuzynka ma jeszcze przejść się do apteki koło jakiegoś szpitala, zobaczymy jaką będą mieć cenę jak coś wszystko Wam napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescienawietrze
wracam do wątku :) w piątek zrobiłam usg i amh. czekam jeszcze na możliwość zrobienia badań fsh i estradiolu, lekarz mówił, że póki co nie ma powodów do paniki amh (wyniki w 24h) -1,2 to chyba dobry wynik, trochę czytałam w internecie na ten temat i to podobno dobry poziom, dr Mercik też tak powiedział, czekam jeszcze na wyniki wymazu. Mąż odda nasienie w przyszłym tygodniu. Mój mąż wpadł w lekką panikę, teraz stresuje się jeszcze bardziej. Czy takie wstępne wyniki dają szansę, że jestem płodna mimo wszystko czy nie ma co się łudzić, skoro tak długo się staramy proszę o radę? A jeżeli chodzi o Gyncentrum to miejsce sprawia bardzo dobre wrażenie, miły kontakt, lekarz bardzo długo ze mną rozmawiał, cierpliwie odpowiadał na moje pytania i nie dał poznać po sobie zniecierpliwienia, bo przecież takich pytań musi słyszeć od nas codziennie mnóstwo :)) przyznam, że z trudem się nie rozbeczałam :) Nie wiem, jak jest w innych klinikach, ale jestem bardzo zadowolona zarówno z pełnego zrozumienia, podejścia do pacjenta. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, napiszcie jak to wyglądało u Was? Ile czekałyście na wyniki, jak Wasz kontakt z lekarzem? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina właśnie wyczytałam,że miałaś plamienie.....tylko nie każdy tak ma. Ja mam bardzo skąpe miesiączki więc mogę nie mieć plamienia bo z czego ;) Ale jestem pełna optymizmu!!!! A skąd ten kalendarz ciązy? Iwcia to chyba tak wymiotuje,że nie ma czasu i ochoty na nasze forum;) Malami jak badania? bo to dzisiaj? Ale jestem zakręcona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) miałam chwilowy zanik neta, ale już ok. Malami pisz szybciutko jak po wizycie...Ritta, Bimbalka..ból głowy i jajnika to raczej dobry objaw, jesli coś boli tzn że gdzieś coś sie dzieje:) mnie tak w 3-4dpt pamietam ze dosyć mocno pokłuwało w lewym boku ale plamienia implatacyjnego nie miałam, dopiero lekkie chyba w 11 dniu juz po becie a potem już raz tez delikatne przed wizytą . Catarina ta od Malinki to Rozmus cos tam, tez pójdę do niej tak dla porównania, ja mialam teraz bardzo mało tłumaczone i może to mnie trochę zaraziło. Grania..Hope...Tasia...Wy gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jesteś..;) smutno bez ciebie. Chyba zaczynam świrować i mam panikę,że pewnie już nic się tam nie rozwija....straszne!!A za chwilę śmieję się i mówię do brzuszka,że jest wszystko okey i kropka w końcu uwalnia się dzisiaj z nie wygodnej osłonki. Normalnie gadam jak chora jakaś ;) Szczesciena......za bardzo ci nie pomogę bo my nie idziemy rządowym programem więc badania,wizyty,decyzje trochę inne. Ale pewnie dziewczyny wszystko ci wytłumaczą. Co do dr.M.to jest świetnym specjalista,wizyty krótkie,ale konkretne. Małomówny,ale wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście to ze macie problem aby miec dzidziusia wcalenjie znaczy że cos jest nie tak z płodnościa. My z M mamy wszystkie wyniki badan dobre, nikt nie znał przyczyny niepowodzeń. Gdy po raz pierwszy w opisie przeczylalam"nieplodnosc idiopatyczna" beczalam z godzinę bo myślałam że jestem bezplodna. Dopiero uspokoilam sie gdy poczytalam co to oznacza, para zdrowa a od dłuższego czasu nie moze dojść do zaplodnienia. Masz przyklad na nas że się udaje :) takze nic sie nie martwcie. Catarina a w Krakowie po ile lutinus? Mi do wizyty zostanie jeszcze cala paczka takze mam nadzieje ze juz nie bede musiała dokupic a jesli tak to podjade do Bytomia po ten za 125zl chyba po tyle byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie u dr M.....czekamy do środy.. W środę na 8 mam wizytę i podejmnie decyzję czy robimiy inseminacje czy się wstrzymujemy. Te dwa pęcherzyki w prawym jajniku nie urosły:( za to w lewym mam 2 po 17mm więc do jutra powinny urosnąć do 19mm...ajj niewiem zobaczymy narazie się nie napalam. Jutro o 8 mam sobie zrobić zastrzyk... Dzisiaj dr M troszeczkę mnie uspokoił na wszystkie pytania mi odp. Jeżeli ta inseminacja nie wyjdzie to od razu zapiszę nas do rządowego- na pytanie ile się czeka? odp ,że szybko nas zakwalfikuję...Teraz pozostaję tylko czekać... Grania gdzie Ty jestes? Powtarzasz dzisiaj tą betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścienawietrze, gdy zaczynałam swoją przygodę miałam taki sam wynik AMH i usłyszałam wtedy że jest bardzo niski jak na mój wiek-25 lat wtedy. Za to gdy dwa lata później trafiłam do innego specjalisty, nagle okazało się że wynosi 2,0- ponoć może rosnąć i wtedy był już ok. Z tego co się doczytałam przy 1,2 tragedii nie ma ale dobrze że od razu ruszyłam w kopyta. Co do lekarzy to najważniejsze że odpowiadają na pytania i są konkretni a efekty widać. Cała reszta nie ważna.Co do oczekiwania na wyniki nie pomogę, bo podstawowe badania nie robiłam tam. Nie pytałaś ile trzeba czekać? Trochę się pogubiłam, Ty jesteś w rządowym programie?Chyba jeszcze nie???? Iwcia wrzuciła kiedyś taki fajny kalendarz... co każdego dnia się dzieje. Kurcze nie mam tego, może ona ma????? Iwcia Lutinus w Krakowie 109zl. Rita to plamienie to było implantacyjne nic wspólnego z okresem. Oczywiście nie każda je ma, na tym forum do tej pory tylko ja. Była wtedy panika... Małami, skoro masz zrobić zastrzyk to znaczy że inseminacja będzie :) trochę inaczej tu ją robią niż u mnie . Ja brałam zastrzyk gdy pęcherzyk miał ok 18 mm a po 36h godzinach dokładnie miałam robiona inseminację , bo wtedy pęcherzyk ma pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam trochę takie "głupie" pytanie...jeżeli pęcherzyki teraz mi urosły za pomocą tych tabletek to czy one teraz same mogą pęknąć-czy dopiero pękną jak zrobię ten zastrzyk? Ogólnie dr M powiedział,że powoli mi rosną te pęcherzyki..że w czwartek tych w lewym jajniku nie widział.. ZObaczymy jedynie cieszę się,że w pracy nie miałam problemu z tym wolnym-oczywiście wypytywanie było po co na co itp... Po inseminacji pewnie się jeszcze jedzie na jedną wizytę spr czy pęcherzyk pękł nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinien pęknąć sam, ale w sumie to nie wiem ;/ ja po miałam wizytę stwierdzającą czy pękły, alby móc brać Luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia coś ten twój net dzisiaj wariuje. Jeżeli masz gdzieś ten kalendarz o którym pisze Catarina to wklej..dobrze? Nie znalazłam go na forum chociaz dokładnie czytałam wasze wpisy..bo "kodowałam" co,jak i kiedy u każdej z was. Ale pewnie gdzieś mi umknął ten wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja byłam po 2 inseminacji na podgladaniu czy pecherzyk pękł i okazalo się ze nie pękł..w ten sam dzień mialam kolejna inseminacje ale po niej juz nie miałam podglądu. Nie wiem czy pecherzyk sam pęka ale chyba ten zastrzyk jest po to żeby wczesniej nie pekl niz po tych 24 czy 36 h..tak mi się wydaje ale nie wiem czy się nie mylę;) z tego co pamietach u mnie tez bylo to w granicach 36h. A ja mam znowu lenia..tragedia jakas mowie Wam..nic nie chce mi sie robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Malinka wklejala ten kalendarz ja go nie mam:) albo poszukaj w jej postach linka albo jak tutaj wejdzie to wstawi na nowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na spacer z pieskiem bo za pół godz nasz serial:) Catarina to Ty ładnie przybierasz na wadze:) ja dopiero 2.5 kg , moja szwagierka mnie przerazila jak powiedziala że od 3 miesiaca w ciazy przytyla 38kg!:) u mnie brzuszek tez już widać, ogolnie ważę 55.5kg i zawsze miałam prawie wklesly a teraz taka kuleczka mi stoi:) jutro jade do sklepu ciazowego spodnie poogladac bo ze swoimi juz mam problem. Ogladalam na allegro ale chyba najpierw musze przymierzyc zanim kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Iwcia jesteś jak ja. Ja startowałam z wagą 52kg. ale te zachcianki w pierwszych dwóch tyg, i od razu +5 kg. Tłumaczyłam sobie że nadrabiam niedowagę przy moich 166 cm, przez prace nie jadłam regularnie i rzadko jadłam coś ciepłego na dzień. Także na początku te bóle w okolicach trzustki to był szok dla niej . Ja na razie zainwestowałam w większe leginsy bo w nich mi najlepiej i luźne tuniki . Na tym allegro nie widzę nic fajnego. A te z pasem ciążowym raz że niewygodne dwa że nic fajnego nie widzę. Oby do wiosny... i letnich sukieneczek. Teraz moim największym wyjściem "do ludzi "jest pójście do pobliskiego sklepu po bułki to się zupełnie nie przejmuję. A lenia mam jak Ty... od miesiąca planuje prasowanie... a i tak nie ma mowy bym się ogarnęła. Obiad, ogarnąć dom, jakieś pranie i możeeee spacer w psami do lasu. A tak to książka, komp, tv. Nawet mój decoupage leży i czeka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Iwcia. Catarina ja po pierwszej symulacji przytylam ponad 8 kg. Normalnie takie dawki miałam że puchlam w oczach. I nie zrzucilam tego bo nie zdążyłam.ale co tam dodatkowe kg :-) ważne żeby moja kropka została ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moj rozkład dnia wygląda identycznie;) jak rano pójdę po bulki to juz potem tylko z psem wychodzę bo nigdzie indziej nie mam ochoty. Boje się że "zakoziabnę" w tym domu, dobrze że mi broda i wąs nie rośnie bo pewnie nawet bym nie miała siły ogolic;) do tego Rossmana juz chyba tydzien temu szłam i nie doszłam..o wlosach jie wspomnę;) dajcie mi jutro ranoo kopa w tylek żebym się jakoś ogarnęła:) a tak miałam się na L4 za porządki wszedzie zabrać;) w środę do Gyn już chyba na wizyte w najblizszym czasie ostatni raz. Potem pewnie tylko na badania prenatalne..dziewczyny a Wy jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nic sie nie stresuj....odpoczywaj jak możesz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny żyje :) mam nowy problem bolący ząb ósemka dziś byłam na konsultacji żeby go wyrwać i jest problem w połowie drogi gdzieś ten ząb się zatrzymał i musi być robiony chirurgicznie masakra :/ jutro mają do mnie dzwonić kiedy będzie chirurg i się jakoś umówić oczywiście prywatnie jedyne 500 zł a co tam mało wydatków mam teraz..... żeby jeszcze to było szybko i żebym urlopu nie musiała brać, bo urlop to na co innego potrzebuję ;) boli jak cholerka co 2-3 godziny biorę tabletki ale już tak miałam co kilka miesięcy się uaktywnia i potem po ok tygodniu spokój. Bety dziś nie robiłam zaufałam tej piątkowej. Już mnie mieli na okres jutro rano powinien być bo czułam że mi tak po inseminacji pękały pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania współczuję..znam ten ból.....ale dobrze,ze teraz zrobisz z tym porządek ;) bo jak będziesz w ciązy to po co się męczyć.Ale mogłaś zrobić powtórkę bety-chociaż kazda z nas zna swój organizm i pewnie robisz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania to w końcu nie dostałaś takiego pełna parą? ??? Kurde dziewczyno jutro beta jak dalej nic porządnie nie pójdzie i to bez gadania. Wspolczuje historii z zębem. Mnie dentysta tez goni juz od roku bym zrobiła porządek z ósemkami ale skoro nie boli.... Iwcia nie wiem jak Ci pomóc bo sobie samej chyba nie bardzo potrafię. Co drugi dzień w miarę funkcjonuje a tak to jestem bimbałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Grania sie odnalazła bo już się martwimy;) wyrwij ząbka bo jak potem w ciąży zaboli to tabletki odpadają;) fajny film na polsacie leci jeśli któraś nie oglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×