Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ritta ja zawsze robiłam sikacze:) nie moglam wytrzymać i nawet byly po 3 szt na jedno podejscie...za kazdym razem sobie tlumaczylam ze nie wyszlo bo za szybko i bieglam po nastepny test. U mnie to norma :) po inseminacji nie robilam bety tylko sikacze a potem juz czekalam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta u Ciebie kropka chrupie a u mnie tak bulba bul-bul ;) nooo fajnie by tak bylo z 2 naraz bobasow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka u mnie chrupie,a potem też bul-bul...pewnie wtedy pije!! Twoje kropki to już teraz pewnie wtulone w pierzynkę czekają na dalszy rozwój. Iwcia nasza psina na szczęscie została malutka,ale była obawa,że to mieszaniec. W sumie obojętnie jaka by nie była to i tak kochana. Też mi ciągle klei się do brzucha. No koty to czują jak coś się dzieje z organizmem,ale psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi a Ty gdzie? ;) jeszcze troszkę i bedziemy się tutaj stresować z Wami czekajac na bety..wysooookkie oczywiście:) ja trochę muszę poleżeć, trochę mnie wytrzaskalo po tych dziurach w drodze, zreszta jak juz jade autem z godzinę to plecy mnie bolą. ..a i dziś uslyszalam, żebym zawsze oprozniala pecherz do usg, bo bylam oczywiscie w ubikacji przed wizytą ale zanim weszlam do gabinetu to znowu mi sie zachciało...gorzej widać wtedy maluszkami trzymanie moczu może prowadzic do infekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego psa odganialam bo mi babka naopowiadala, że straciła syna w 6 mc i powiedzieli jej że przez psa. Bylam tak przestraszona , ale potem poczytalam że gdy pies jest zadbany a ja myje po jim zawsze ręce to nic mi nie grozi. Szybciej koty mogą coś zbroic, zresztą jak robilam toksoplazmoze to nawet pisało o tym. Wstawilam na zupkę jarzynowa bo mi smaki zmowu przyszly, na mięso patrzec nie mogę..bleee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i teraz hit......po raz pierwszy od ho ho ho nie byłam dzisiaj w aptece:):) yupìiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli trzeba się liczyć że koszt inseminacji to łącznie ok 1000 zł wiadomo plus minus. Drogo. Thx Andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia to teraz możesz na wyprawkę odkładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie dobrego lekarza? Doradzam stronę www.rankinglekarzy.pl duży wybór specjalistów oraz naprawdę rzetelne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia super że już masz spokój z apteka. Ale ja jednak chciałabym w przyszłą środę po badaniu krwi odebrać leki z apteki!! Normalnie to takie moje marzenie na ten tydzień:-D. Malinka jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Iwcia my mamy Maltanczyka. Tak rozpuszczony ze nie wiem jak to będzie jak się dzidzia urodzi... trauma przeżyje. Musze o tym poczytać żeby biedy szoku nie przeżył. Psiak miał nawyk wskakiwania na łóżko gdzie popatrzy, często na mój brzuch. Ale mieliśmy poważna rozmowę i od tamtej pory omija mnie tak by mi nawet lapo nie stanąć. Chyba zrozumial :) Ale ewidentnie czuje ze coś w brzuszku się dzieje. Jak się tuli to nie w nogi czy pod pachę jak zawsze tylko w okolicach kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fajnie macie z tymi pieskami ja też namawiam mojego m ale on ciągle gada ze idziemy do pracy i pies przez 8 godzin dom zdemoluje :( A w ogóle to coś mi się robi od tych hormonów bo od transferu cofalo mnie na widok słodyczy a dziś zjadłam juz eklerka i teraz m mi kupił ptysia którego właśnie kończę a najgorsze to to że w lodówce wyczailam śledziki którym się termin niedługo kończy :p nie wiem co to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Dziewczyny jestem już po;) jednak inseminacja miała sens. Jeden pęcherzyk miałam na świeżo pęknięty a drugi jeszcze nie pękł ma 20 mm. Zmieniłam zdania co do dr M jest naprawdę profesjonalnym lekarzem-teraz będę chciała tylko do niego chodzić:) Teraz pozostaję mi czekać... Iwcia Ty jesteś blondynką czy brunetką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi o ile trafiłam z Wami to siedziałam do Was bokiem a M na przeciw;) z moim odrostem to pół na pół;) pokrecone jaśniejsze.. Wy to Ci pod oknem? bo jakoś Was na wejście obstawiam...znaczy się najpierw pod gabinetem byliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to te psiaki nasze kochane chyba też czują że sie cos dzieje. Moj to jest szczekacz i nie wiem jak go potem tego oduczyc troszkę..a zazdrosny pewnie bedzie bo to taki tulis że ciągle za mną łazi i sie chce przytulać:) Bimbalka ja pracuje z M na zmiany dlatego zawsze ktos z tym pieskiem jest w domku. Zresztą on wszedzie z nami chodzi i jezdzi, nie potrafie go zostawic jak gdzies wychodzimy a ten swoimi słodkimi ślipiami zaglada i prosi zeby go zabrać. No to ciagle nam tutaj przybywa przyszłych mam....czekamy na betki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak to my byliśmy- ja też obstawiałam na Ciebie (poznałam po leginsach) no i Twój M nas obserwowała heh:) a jak u Ciebie z maleństwem wszystko ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystko ok, mówiłam po drodze M że dziś jedna para z forum ma inseminacje to się pewnie gapił:) jeju Wy tacy fajni młodziutcy jak patrzę teraz na nas;) na co Wy tyle czekaliscie? na to rozmrazanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z 40min czekaliśmy aż nam rozmrożą... dr M mnie zaskoczył dzisiaj tak wszystko wytłumaczył,że szokkk. Jedynie co mnie przeraziło to cena w aptece!! za LUtinus 2 op zapłaciłam 340zł masakra... Rano to jechałam z samymi czarnymi myślami,że jednak mi tej inseminacji nie zrobi... no ale się udało -nie nastawiam się-ale cieszę się,że wkońcu coś się zaczeło dziać:) a włoski to masz suuper takie kręcone:):) a chudzinka z Ciebie Ty jedz jedz..bo teraz Was jest dwójka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo lutinus jest bardzo drogi. Nastepnym razem pojedzcie do Bytomia do apteki olimpijskiej tam jest po 125 zl, zresztą zaraz zadzwonie czy ta cena jest aktualna i czy zawsze mają na stanie. To jest od Gyn 15 km a na 2 opakowaniach macie 88 zl do przodu. Ja ostatnio musialam kupic 6 opakowan, gdybym wiedziała o cenie w Bytomiu tam bym pojechała. No Ty chyba grubsza niż ja to nie jesteś;) też chudzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bytomiu są najtańsze i zastrzyki tez tak mi w aptece powiedziano i tam jechałam za ovitrelle zapłaciłam 70zl. Ale to w listopadzie tamtego roku. A teraz szykuje się do drugiej iui i chyba tez do Bytomia pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie kupiłam lutinusa za 109,99. Tylko trzeba dzwonić zawsze wcześniej czy mają na stanie. Oglądamy serial teraz dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to rzeczywiście jest duża różnica bo ja za zastrzyk dałam 110zł-jednak 40zł to jest duża różnica...Następnym razem sobie tam podjedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na 1 opakowaniu lutinusa 50zł to bardzo dużo. Za bardzo przeciągają te odcinki,powinni po dwa puszczać. Dziewczyny brzuch mam twardy,dużo..normalnie pęknę. Albo z lenistwa taki jest,albo??? O nie...nie będę watpić moja kropka jest...rozwija się,szuka miejsca do wczepienia i pokaże super wynik za tydzień. Chyba czytam za dużo bajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam, za 125 zł mieli promocje ale już sprzedali. Kobitka sprawdzi po jakiej cenie bedzie i mi wyśle smska. Kurcze ale szkoda że się tej parze nie udało. Myślę że jak trochę psychicznie odpoczną to w końcu u nich również zawita szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta niech te Wasze dziwne;) zachcianki itd są początkowym objawami że maleństwa się wgryzły i teraz Wam dają popalić:) nowe koleżanki jak juz długo się starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantas..Ty w Gyn starasz się o refunfowane in vitro? Elusiowo nie martw się wizytą nu dr P, ja się pierwszy raz też tutaj dziewczyn o nią pytałam a po pierwszej wizycie juz sobie u niej zostałam. Pytaj o wszystko, na spokojnie Ci wszystko wytlumaczy nigdy nie odczułam na wizycie jakiegoś pośpiechu. Znowu mam lenia, rano muszę z kubeczkiem lecieć na badanie moczu...mam nie jeść i nie pić? Czy na mocz nie trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×