Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Szkoda tej pary tyle prób. Malamii ja w listopadzie tyle płaciłem nie wiem ile teraz mi jak w sobotę da na ten zastrzyk receptę to pojadę do Bytomia zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślimy z mężem żeby u niej zostać no ale nie wiem czy ona tez kieruje na inseminizacje lub potem in vitro . Jak dzwoniłam umówić się na sobotę to mówili mi ze niema dr. Cz i się pytała mnie pani o co chodzi to mówiłam ze monitoring przed iui i mnie do dr P zapisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mocz nie musi być na czczo tylko ten pierwszy z nocy i najlepiej srodkowy strumień. Ufff,ale ładnie ci to wytłumaczyłam :) sama z siebie już się śmieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy wszystkie z rządówki to pewnie macie inaczej,ale my podpisywaliśmy umowę o ivf przed punkcją no i miały nam dac tą umowę przy transferze. Teraz dopiero dogadałam się z M. że panie powiedziały w dniu transferu,ze umowy nie ma jeszcze. Jakoś to dziwne. Zabieg był,kasa wydana,umowy nie ma. Przecież nie było żadnej 100% gwarancji,że jeszcze kiedyś wrócimy do gyn... Po wczorajszej aferze dopiero zauwazyłam,że nie ma umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lepiej zadzwoń i sie upomnij. Ja od wczoraj juz nie moge czytać komentarzy odnosnie tego błędu w in vitro. Teraz na forach dopiero pluja jadem, najgorzej że gdy czytam to jest wiecej negatywnych opini niz pozytywnych o in vitro, o dzieciach ze sie rodzą inne itd to juz w ogóle nie da sie czytać. Ja mam pod tym wzgledem tez takie zacofane otoczenie, dobrze ze nic nie wiedzą bo bym się teraz nasluchala a gdyby z dzieckiem cos okazalo sie nie tak to juz w ogóle by była gadka. Pewnie nie wprost ale za plecami...ludzie są okropni co? Po co sie wpierniczaja jak nigdy tego nie przeszli i nie maja pojęcia o czym mówią...ehh szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie ma co czytać takich opini a się wkurzać nie potrzebnie. Prawda jest taka,że ten kto się nie starał o dziecko - tylko przyszło mu wszystko od razu to tego nie zrozumi. U mnie ,że mamy problem jedynie wie teściowa, nikomu innemu nie mam zamiaru mówić o naszych problemach-aby później na moje dziecko patrzyli jakoś inaczej?;/ Teraz dopiero sobie uświadomiłam jak dużo par ma problem...jak kliniki są przepełnione pacjentami.Jakieś dziwne czasy teraz nastały. Elusiowa jak długo się staracie? Dzisiaj w gyn czytałam,że dr P też jest od niepłodności więć spoko też postawi dobrą diagnozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta dzięki za info, czyli mogę jeszcze wcinać:) zrobilam sobie koktajl z mrożonych truskawek i zamierzam wszystko wypić;) babka z apteki mi napisała, że lutinus dostaną w następnym tygodniu ale jeszcze nie wie w jakiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia też robiłam coctail z truskawek,pyszny był. Ciekawe co u Malinki może napisze jak wróci. Ciągle głodna jestem chyba mój mózg bardzo chce być w ciązy. Bimbałka jakieś objawy się pojawiły? Ancia a jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do apteki w Bytomiu Catarina. Mi już wystarczy bo jeszcze potrzebuje tylko 7 szt a mam ponad 20, Malinka juz po wizycie msm nadzieje że wszystko dobrze. Ritta oby jak najwięcej zachcianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami89 teraz już będzie dwa lata ale od listopada w gyn się leczymy z miesięczna przerwa bo jak pisalam wyżej mój m się zrazil po nieudanych próbach i po pierwszej iui jak dr Cz weszła z wynikami do gabinetu i z uśmiechem do nas nie udało się który to już raz nie wyszlo. Ale przekonałam go i zaczynamy na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta mam to bulbanie w brzuchu ale to pewnie od mieszanin jedzeniowych :p poza tym tak mnie trochę ciągnie brzuch a Ty co odczuwasz? Aaa dziś ostatni raz jadłam ananasa i juz mi zbrzydł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo nic na siłę, jeżeli nie odpowiada Wam dr Cz to jest jeszcze dr M i dr P. Mi tez nie odpowiadała i chyba po 3 wizytach zmieniłam na kogoś komu ufam. Dziewczyny co ja widzę:) objawy niczego sobie ;) róbcie juz tą betę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja czekam do poniedziałku. ...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka mam bardziej burczenie w brzuchu. I dzisiaj coś się piersi zmieniły..bardziej pełne i żyłki widać. A jutro 6dpt,jeszcze tylko 6 dni i badanie 7 dnia. Ufff No i Malinka nic nie pisze. Martwię się bardziej niż o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już po..wszystko prawidłowo, skarbeczek się rusza i serduszko mocno bije...odetchnęłam. Dziewczyny jak ja się bałam... p. dr powiedziała że te bóle to mogła być ta rozrastająca się macica, a skurcze to może ucisk na jelita lub inne narządy, no i zaparcia...czyli wszystko co wcześniej napisała Iwcia się potwierdziło:-) dziękuję Mam się cieszyć a nie stresować i mam się oszczędzać. M słyszał więc mi nie odpuści. Dziewczyny to jak Wy jesteście takie chudzinki to pewnie usg super widoczne macie bo u mnie tkanka tłuszczowa trochę przeszkadza...taka bambaryłka ze mnie;-) ale M mnie pociesza że on wszystko widzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Malinka cieszę się że wszystko jest dobrze tylko pamiętaj żadnego dzwigania!!!!!! No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Malinka,że z maleństwem dobrze. Zaraz mi lżej na duszy. I teraz dbaj o siebie bardzo..zero dzwigania,przekaż M. że mu mówię aby nie pozwolił ci się przemęczać i ma bardzo dbać o ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka , mówiły Ci wszystkie ciotki klotki z forum, że masz sie nie martwić bo będzie dobrze:) ja dzidisj słabo widzialam na usg bo miałam napelniony pecherz...M oczywiście też wszystko niby widział, ale coś w to wątpię;) mam nadzieje że po tych truskawkach teraz w wynikach moczu mi jakieś cuda nie wyjdą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie o swoich odczuciach, objawach itd bo to fajnie się czyta a potem sobie do tego wrócicie i bedziecie dopiero to czytac pewnie z radością:) mi chyba lada dzień piersi eksplodują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciotki z forum dzięki za wsparcie:-) jesteście niezastąpione:-* kolorowych i do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AnciaS
Hejka wszystkim tą późną porą:) Ritta jeszcze nie odliczam nie chcę się jeszcze zadręczać:P na razie staram się uporać z bólem piersi i moim uczuleniem na Lutinus cholerny:/ Malinka cieszymy się że u Ciebie wszystko w porządku i mamy nadzieję że będzie zawsze tylko lepiej:) Ritta oraz inne Kobitki po transferze, mój M wymyślił patent taki na te cholernie bolącae zastrzyki z tępymi igłami.. Kupiliśmy strzykawki i igły insulinowe i będziemy to "przelewać" i podawać tą lepszą igłą, może dyskomfort się zmniejszy. A ja jutro jeszcze w domku a w piątek już niestety do pracy... Dobrej nocki wszystkim życzę.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ancia w sumie to nie narzekam na fragmin juz,znalazłam sposób i da się żyć. Kup sobie to o czym Catarina pisała i zaraz pozbędziesz się tego uczulenia. Bimbałka jak samopoczucie? Kropki wgryzione,czekasz do poniedziałku na betę,a sikańca robisz? Malinka powtarzam dbaj o siebie. Iwcia piję kawkę,ale ty pewnie jeszcze śpisz ;) 6dpt i nic nie boli,nic nie rośnie tylko żyłki na piersiach jak rzeki na mapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki....taaaa śpię! siuśki juz byłam zanieść po 7 do badania i oczywiście musisz czekac w kolejce zeby tylko oddać. Znowu mi wyjdzie mętny bo juz lutinus sam tam w nim lata. Wcinam bułę bo z głodu umieram;) dziewczyny fragmin da się przeżyć, szybko wbijajcie igle i wtedy to az tak nie boli:)Ritta ja objawów jako takich to u siebie nie pamietam poza jakimś tam kłuciem i bólem podbrzusza. Potem się zaczęło także spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Hej dziewczyny:) zaczynamy nowy dzień z pozytywnym myśleniem:) Ritta czytałam o żyłkach że to objaw ciąży, więc bądź dobrej myśli:) a ja wg zaleceń myślę pozytywnie i nie martwię się na zapas i oszczędzam się... dzisiaj kilka godzin w pracy a później jedziemy szukać akcesoriów do łazienki bo musimy remont zrobić przed "szczęśliwym dniem". W sumie łazienka jest ok ale zachciało mi się wanny dla skarbusia (na przyszłość) i wszyscy stwierdzili że lepiej to zrobić przed niż później męczyć się w kurzu. No to robimy ;) Czeka nas trochę pracy i poszukiwań. Iwcia, Catarina kupiłyście już jakieś specjalne kosmetyki dla ciężarnych, bo u nas jakaś posucha, przeczytałam ten artykuł Iwci i poszukałam w necie ale np. nie znalazłam nic do twarzy. Wszędzie tylko rozstępy itp. Nie wiem czy możemy stosować to co dotychczas? Gdzieś znalazłam że jak kremy to bez retinolu i nie przeciwzmarszczkowe. Ritta, Bimbałka, Ancia odpoczywajcie i włączcie pozytywne myślenie, jak ja:) Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja dalej jestem o tych samych kosmetykach...no wiesz, czasu brak żeby iść kupić;) ja do twarzy używam ten tłusty krem oliwkowy Ziaja, najlepiej mi nawilża i skoro dzieci mogą go używać no to ja również:) u mnie tez będzie trzeba zrobić maly remont ale ogólnie wolałabym upchnąć to mieszkanie i miec inne, po pierwsze wariatkowo z sasiadami a po drugie mamy 2 pokoje i chciałabym teraz jednak trzeci:) mnie coś głowa od rana boli, ciężki dzien się zapowiada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no my właśnie tez planujemy małe przenoszenie pokoi żeby zrobić jeden dla skarbeczka,ale tak jak pisałam my mieszkamy z rodzicami i mamy całe poddasze, tylko nie robiliśmy kuchni osobnej bo nie było takiej potrzeby a teraz trzeba będzie biegać po schodach;) no ale dla figury to nie będzie złe;) a sąsiedztwa to ja Ci baaaardzo współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dziewczyny czuje ze coś mnie bierze :( boli mnie gardło i zatkany nos. Najlepsze jest to ze od transferu siedzę w domu i nigdzie nie wychodzę. Teraz dopiero z łóżka wyszłam bo się wygrzewalam :( myślicie że jakiś ceritin mogę sobie zapodać czy lepiej naturalnie maliny i czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak mija dzionek? Zrobiłam zupę krem jarzynową bo tak jakoś mnie naszło. Muszę trochę posprzątać,ale leń jakiś jest ze mną i nadal leże,czytam i spoglądam co u was. Dobrze,że jutro już piątek,mój M. WRACA ;) Już będzie mi lżej troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Bimbalka nie mam pojęcia czy można cos brać . Moze najpierw ten czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×