Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Malinka jak mówiłam dr.M,że mam duzo luteiny to kazał mi brać 2*2 lutinus,a na noc 2 luteiny. Ale czy wolno mieszać? Może zabierz 2 luteiny lepiej. Nie pojechałam na bete bo to za duży stres. Nawet teraz się cieszę,ze mam dość daleko do szpitala gdzie będe robiła badania bp przynajmniej mnie tak nie korci. Ale mamy nerwowy tydzień na forum... .Elusiowa bedzie dobrze. Ancia jak u ciebie? Iwcia,Malinka,Catarina wy nasze mamuski forumowe. Trzymajcie mocno za nas kciuki,żebyśmy dołączyły do was. Proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive,a co u ciebie.Jaka decyzja zapadła.? Ale jestem dzisiaj śpiąca.....nawet nie mam siły czekać az ziemniaki się ugotują bo zasypiam na stojąco. Chyba zjem i wskoczę do łózka,a wstanę dopiero w środę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja bym wzięła tylko ten 1 lutinus, jestes dalej z ciaza niz ja a ja juz praktycznie jutro odstawiam takze Tobie i tak juz pewnie zmniejszy. Czytalam ze bierze sie go do okolo 12 tyg jesli nie ma powikłań, czyli az sie samo wytworzy łożysko a My juz je mamy:) Skoro ja juz go bralam po 2 a teraz po 1 to Tobie tez nic nie bedzie:) ja ile razy zapomnialam o nim rano lubna noc i nic sie nie stało. Myślę ze tez juz bedziesz go odstawiac, ja mam brac na nowo jesli bedzie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zawrzalo na forum :-) :-) Bimbalka, to b. dobra wiadomość, ze cos "drgnelo" i jak pisala Malinka, teraz zasada umiarkowanego optymizmu polaczona z duza porcja odpoczynku :-) kciukow nie puszczamy :-) Rita, Tobie sie pewnie wloka te dni niemilosiernie..ale Twoj test tuz tuz! Ja mam dwa pecherzyki po 17mm, we srode IUI i umowilismy sie, ze ostatnia a potem in vitro (o ile nie zaskoczy) wiec pozytywnie. Powiedzcie mi prosze czy brala ktoras L4 na IUI? Wiem, ze to godz max, ale mam problem z urlopem w tym tyg i zastanawiam sie czy n/ż czy dadza L4 jesli potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeePositive nie powinnaś mieć problemu z L4, oni nie robią problemu, jeśli Ci potrzebne to na pewno dostaniesz. Czyli środa to też ważny dzień dla Ciebie:-) Oby się powiodło ale ważne że jest plan działania w razie niepowodzenia. Chyba zrobię tak jak Iwcia pisze tym lutinusem, w koncu u mnie już 15tc więc i tak powinna mi ograniczać, ale na pewno dostanę dalszą receptę więc jedziemy do Bytomia. Musze sprawdzić tylko do której tam jest otwarte. Ritta trzeba być dobrej myśli, ale w środę to już powinno ładnie wyjść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive bardzo dobra nformacja:) oby zaskoczyło i in vitro nie było konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka zadzwon sobie najpierw do tej apteki czy jest juz lutinus i po ile bo wtedy mieli cenę promocyjną i babka nie wiedziała po ile będzie nowa dostawa. Ja nawet nie wiem ktory mam tydzien ciąży bo wedlug daty @ 13tc i 1 dzień a wedlug usc 14tc i 1dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak biorę lutinus i ten duphaston to mogę dostać @???? Bo nie mam pojęcia jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie aż takiej różnicy nie ma, wg usg tygodnie zmieniają mi się co środę a wg @ i lekarza co sobotę. Czyli 3 dni różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy po lutinusie ale ja przy luteinie dostałam @ . Bimbalka jak samopoczucie ? Wszystkie trzymamy kciuki także w środę betka ładnie urosnie:) Ritta, Ancia a Wy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam o tym lutinusie i@. Jestem dzisiaj spiąca i śpiąca,oczy tak mnie bolą. Ale wierzę że w środę będzie super dzień. A w piatek super walentynki z rosnącą betą. Bimbałka trzymaj się, w srodę nasz dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dzisiaj to sie na forum dzieje ;) trzmam kciuki za wszystkie czekające na pozytywne wyniki :) Positive ciekawe czy nie będzie problemu z L4 też czasami mam problem z l4 a czasami też już szkoda urlopu to tu dzień tam dzień i się zbiera i zanim zacznę przygotowania do in vitro to będę bez urlopu. Ja w czwartek mam o 15,30 monitoring przed IUI troszke mnie momentami zabolą jajniki ale to dobrze znaczy że pęcherzyki rosną. Jak tam u was dziewczyny samopoczucie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja w ostatniej próbie 10 dpt na luteinie dostałam @ lutinus jest mocniejszy ale każdy organizm inny. Cały dzień mi burczy w brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I coś mi sie wydaje,że jutro dostanę @ bo mam typowe objawy. No cóż wszystko jest zaplanowane gdzieś na górze i nic nie zrobimy. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka też mi buczy calły czas,ale to pewnie po wodzie bo tyle jej piję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ritta, objawy? hmm.. bolące cyce cały czas;P a dzisiaj do tego dochodzą kłucia w dole brzucha jak przy @ co mnie troche martwi:( Dzisiaj w sumie mam 24 dc i powinnam dostać @ bo cykle przeważnie miałam 23, 24 dniowe. Kusi mnie jak cholera żeby kupić test;) jutro mam tydzień po transferze więc to chyba jeszcze za wcześnie.. Może lepiej jeszcze poczekać żeby się nie rozczarować:/ Bimbałka mocccccnoo trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą, trzeba być dobrej myśli po takich pozytywnych wynikach:) Iwcia ciesze sie ze juz pozbywasz sie tego paskudnego Lutinusa i rosnie pod Twoim serduszkiem mały człowieczek:) BeePositive, ja nie brałam L4 na IUI, na drugi dzien szłam normalnie do pracy. Ps. Ritta cy Ty tez masz taki wzdety brzuch? Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ritta, objawy? hmm.. bolące cyce cały czas;P a dzisiaj do tego dochodzą kłucia w dole brzucha jak przy @ co mnie troche martwi:( Dzisiaj w sumie mam 24 dc i powinnam dostać @ bo cykle przeważnie miałam 23, 24 dniowe. Kusi mnie jak cholera żeby kupić test;) jutro mam tydzień po transferze więc to chyba jeszcze za wcześnie.. Może lepiej jeszcze poczekać żeby się nie rozczarować:/ Bimbałka mocccccnoo trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą, trzeba być dobrej myśli po takich pozytywnych wynikach:) Iwcia ciesze sie ze juz pozbywasz sie tego paskudnego Lutinusa i rosnie pod Twoim serduszkiem mały człowieczek:) BeePositive, ja nie brałam L4 na IUI, na drugi dzien szłam normalnie do pracy. Ps. Ritta cy Ty tez masz taki wzdety brzuch? Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta a ile tego lutinusa bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka lutinusa mam 3*2,a do tego 3*1 duphaston. Jutro mam 28dc czyli zawsze to był uż ten ostatni dzień zeby dostać @. Kurcze,ale wiara jest we mnie,że jednak kropka jest i zostanie ;) Ancia mnie wcale cyce nie bolą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja od leków zawsze mam cykl rozregulowany wiec spokojnie bym czekała na tescik i w środę obie mamy piękne bety :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnciaS te inseminacje robiłaś też w Gyn i dostałaś l4 bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy spokojnie do środy dziewczyny:) Bimbalka troszkę teraz czytałam o niskiej becie i może być tak że faktycznie doszło późno do implatacji lub z 2 podanych zarodków jeden sie nie przyjmuje i zaniza betę tego drugiego także bedzie dobrze i trzymamy jeszcze mocniej kciukole:):) Ancia na test jeszcze za szybko..jeszcze troszkę cierpliwosci;) Ritta z piersiami sie nie martw bo juz pisalam ze mnie nie bolały nic a nic takze kazdy organizm jest inny.Malami jak po inseminacji samopoczucie? Już sie gubię co i kiedy ma która z Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia mam to samo też już się gubię a nie chciałabym żadnej przegapić także piszcie dziewczyny piszcie wszystko. Może dacie sobie na dole podpisy na jakim etapie jesteście byłoby nam łatwiej :-) Rita tak jak pisze Iwcia każdy organizm inaczej reaguje z tymi objawami ale wiem jak to jest każda z nas raz doszukuje się objawów że się udało ale raz odrzuca tą myśl i w drugą stronę. Oj musimy się jakoś trzymać. Dziś się dowiedziałam że kolejna koleżanka z pracy jest w ciąży 7 tygodni temu miała ślub i już jest w 7 tygodniu ciąży. Mają ludzie szczęście., jak w tym naszym programie ja mam problem że każdej się udaje a mi nie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jutro iui pod wieczór, ale dziś się na siedzieliśmy godzinę dwa idealne pęcherzyki dostałam pregnyl i o 19.45 mam iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Elusiowo30 to trzymamy jutro kciuki. Która to twoja IUI? Ja mam w czwartek monitoring i to moja druga inseminacja będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo no to fajnie kolejny krok do przodu:) Grania no to Ci powiem, że ja kiedyś mialam to samo...każdej sie udaje a mi nie....no i ? mi się udało i Wam również się uda:) tylko każda ma na to gdzieś tam z góry odpowiednio nadany temu czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo super wieści :-D. W sumie jak analizuje ten czas od transferu to wszystkie objawy są po lekach. My mamy tą przewagę bo wiemy o zarodku.....a przecież do ok. 6 tyg.to nie ma żadnych objawów. Ale grzecznie czekam do środy i razem z Bimbalka zaskoczymy was wynikami:-P. Ja to jestem pokrecona strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Elusiowo byłaś dzisiaj na wizycie u dr Cz? jak wrażenia?lepsze niż ostatnio? Dziewczyny 3mam za Was wszystkie mocno kciuki aby betki były wysokie:) Grania,Positive Was już też niedługo inseminacja czeka:) -wierzę,że już teraz będzie szczęśliwa;) Iwcia jak tam się czujesz? Ponownie robiłaś badanie moczu? a u mnie samopoczucie nie bardzo...czekam do przyszłej środy.. ..- staram się jakoś nie myśleć o tym ( a non stop siedzę na necia i czytam wszystkie fora na temat inseminacji hihi:P) ale jednak 20% szans jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×