Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ritta..pewnie tak;) ja przed badaniem droznosci pytałam pielęgniarek czy to boli bo w necie pisali że bardzo a one na to z dziwnym uśmiechem ze wcale i wujek google kłamie;) po głupim jasiu nie wiedziałam kim jestem..pół słyszałam a ciało bezwladne, był to koszmar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Catarina super!!! :* Ritta no to faktycznie dziwnie ze tak na żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy u Malinki też siusiak ;) jutro od rana pije kawe z zacisnietymi kciukami...Ritta jak bym chciała żeby jutro ta Twoja beta sobie podskoczyła. Chyba zmykam lulu...chyba że nie zasnę to będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja tez zmykam, kolorowych :* Dziewczyny powodzenia jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz po pracy klade sie spac bo za dwie godzinki wstaje i jade do gyn na usg. Az sie zdziwilam jak dr Sz po iui powiedzial ze w piatek na usg. Po pierwszej tak nie mialam. Nic mykam spac dam znac pptem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstaję do pracy. Elusiowo spij dobrze i powodzenia w Gyn. Ja dziś mam lekki stresik ale będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Catarina super wiadomość...... Elusiowo może się spotkamy bo jadę do Gyn po papiery. Bede tam ok. 10tej. Dziewczyny myślę o was i będę zaglądać co się dzieje. Jadę teraz zamknąć pewien rozdział w życiu. Szkoda że dr. M dzisiaj na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ostatnio nie pisałam bo miałam jakieś problemy z kompem lub nie wiem czym i przez dwa dni mi postów nie chciało dodać, ciekawe czy ten doda na innym sprzęcie? Dziewczyny caly czas jestem z Wami i ostatnio łzy pokapały, niestety...tak myślałam że sie uda. Ja jestem przykładem powodzenia in vitro dlatego może tak w to wierzę:-( Bimbałka ma plan przed sobą ale Ritta...ach, dlaczego to musi być takie trudne??? Ritta a nie chcesz się umówić do dr M na wizyte żeby może ocenił jeszcze raz Twoją sytuację? Kurcze wiem że pewnie jesteś zrezygnowana ale tak ciężko się poddać... Psychika i finanse:-( Może odpocznijcie gdzieś i jeszcze porozmawiaj z lekarzem. Co do finansów to my w pewnym momencie musieliśmy wziąć kredyt bo wszystkie oszczędności się skończyły...czasami nie ma wyjścia. Myślę o Was caly czas... Ancia powodzenia dzisiaj. Za wszystkie trzymam kciuki. U nas po wczorajszej wizycie dobrze. P. dr zmieniła mi lutinus na luteinę więc po raz pierwszy w aptece zapłaciliśmy za przepisane leki 10 zł....tak tak to jest naprawdę 10 zl. Później doszły tylko witaminy dla kobiet w ciązy za 60 zł. Musze odstawić te moje i brać nowe. No i potwierdzily sie prognozy z prenatalnych, u nas dziewczynka:-) Catarina a o ktorej byłaś? My tak od 16.30 do 17.20 chyba. Masz jakies zalecenia? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) dawno mnie nie było, ale cały czas Was śledzę. Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie w Provicie. Lekarz bomba, siedzieliśmy u niego godzinę, wszystko wytłumaczył, podszedł do tego bardzo delikatnie. Więc tak mójM ma zrobić jeszcze badania genetyczne i iść do urologa, jeśli chodzi o mnie to się okazało że laparoskopia na PCO nic nie dała dalej mam te pęcherzyki i do tego LH bardzo przekroczone, więc muszę brać 2 miesiące ta. anty a później będzie mi regulował cykl. Zapisaliśmy się do kolejki do rządowego, kiedy będzie kwalifikacja jeszcze nie wiadomo będą dzwonić. Chyba dopiero wczoraj dotarło do mnie że in vitro staje się rzeczywistością. A i wczoraj jeszcze byłam w Gyn po badania i okazało się położną jest moja koleżanka :) ale było zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie piję cherbatke i Was podglądam:) jakoś po tym sikańcu Anci az tak nie stresuje się czekajac na wynik bety bo dla mnie ta blada kreska świadczy o juz wysokim hcg:) ale kciuki trzymam nadal. Grania Ty o ktorej masz inseminacje? Po poludniu? Malinka....córeczka :) mi się marzy, ale jest mi juz wszystko jedno czy bedzie siusiak bo tak czekam na tego szkraba że niech tylko jest zdrowy a reszta jest nie ważna:) kurcze...też już chce wiedzieć a wizytę mam dopiero w Gyn 4 marca:( a panstwowo jak ide za tydzień to pewnie bez usg ...jakoś wytrzymam;) Tasia dobrze że jestescie zadowoleni oby teraz wszystko dobrze i szybko się ułożyło. Malinka Ty dalej bierzesz leki a ja juz tylko duphaston...kurcze może mi za szybko to pozostawiała? Wczoraj tez bylam po jakiś zestaw witamin ktory mial zawierac Dha, jod i D3. Od dzisiaj zaczynam to brać. Znowu leń we mnie wstąpił ale dziś zaplanowałam porzadki w dokumentach i ciekawe co z tego wyjdzie. Moj net tez coś szwankuje, w poniedzialek znowu pojade do upc bo wymienili mi sprzet niby na nowszy a gorzej chodzi, wieczorem otwiera mi strone za 3 lub 4 podejściem i jeszcze wczoraj patrze a tu nowa cena na fakturze..juz sobie sami podniesli....wrrr M się znnnerrrwowalll;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia fajnie że jesteś zadowolona z wizyty:) oby jakoś to ruszyło do przodu, ale najważniejsze że jest plan i to całkiem całkiem. W ogóle dobrze że wróciłaś tutaj:) Iwcia nie wiem jak z tymi lekami, mnie powiedziała że zmienimy na luteinę bo jest tańsza a później powoli będziemy ograniczać, kolejna wizyta za 3 tygodnie a do tej pory na pewno mam brać tak jak brałam 2*2 tabletki, to też jest 100 więc dawka ta sama. A jakie witaminy kupiłaś? Mnie polecili Femibion 2. P. dr powiedziała że wszystkie są dobre tylko nie kupować firmy materna bo się rodzą bardzo duże dzieci po nich;) a ja się dzisiaj fatalnie czuję, głowa mnie boli i jest mi niedobrze, może to zmiana leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Ancia to super że coś tam już widać, dzisiejszy piątek 13tego napewno nie będzie pechowy dla Ciebie. Grania dziś insemi, to też superaśnie :) ktoś jeszcze?? Bo nie wiem czy się nie pogubiłam. Rita, a możesz mi jeszcze tylko powiedzieć czemu sama udrożnienie jajowodów nie wchodzi u Ciebie w grę??Dzisiaj kolejny ciężki dzień przed Tobą Bidulko :( Malinka , mnie też zmienić chciała na Luteinę albo duhesp...coś ale ja po tej Luteinie łapałam swędziawki a żołądka nie chce obciążać.Byłam w tym Bytomiu po ten Lutinus , zostawiłam receptę, mają mi wysłać jak dziś dojdzie. My mieliśmy wizytę na 18 i siedzieliśmy w gabinecie równą godzinę. Iwcia ja też marzyłam o dziewczynce, ale jak usłyszałam że chyba będzie chłopczyk i zobaczyłam minę m to już mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba poza tym by móc te kruszynkę w końcu przytulić. Wyszliśmy cali w skowronkach aż panie z recepcji zauważyły i się zaczęły śmiechy... mój M stwierdził że w sumie nie ważne co będzie ważne by później nie chciało zmieniać płci.... ;) ja troszkę liczę że jednak te kucyki i Halo Kity mi się przydarzy, może następnym razem.Dziadki od M szczęśliwi bo wnuczka jeszcze nie ma, moja mamcia zrezygnowana bo tyle sukieneczek w rodzinie czeka... :) hehe W sumie to dopiero na następnej wizycie może będą konkrety, bo narazie strasznie to malutkie .... Ja też mam zalecone witaminy dla mam, ale w sumie nie powiedziała mi nic konkretnego i nie wiem co kupić. Macie jakiś typ? Czym się kierować?? aaaa Tasia, super że takie dobre wieści u Ciebie! Ruszacie z kopyta, zadowoleni to najważniejsze :) teraz siup badania i wyprowadzić wyniki i nawet się obejrzysz jak betę będziesz robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz to mnie nastraszyłyscie, Wy jeszcze o lekach a ja już tylko kilka duphastonu i nic...no zobaczymy;) ja dostałam w aptece Prenalen Multivit+Dha, jedna tabletki są białe Dha a drugie różowe witaminy. Dałam pani skład jaki maja zawierac i dala mi wlasnie to, placilam okolo 30zl. Mnie teraz tez glowa częściej boli, zaraz robie kawe bo już mi coś w tej główce od wczoraj stuka znowu. Catarina u mnie w kolejce też czekaja sukienki ale mimo wszystko coś czuję chłopczyka;) chociaz kiedys patrzyłam na podobienstwo w tych poczatkowych tygodniach to dziewczynce tez jakby taki siusiak odstawal;) u mnie jak będzie chlopiec to M będzie chodził dumny jak paw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekusiowo Ty do dr Cz ? Ciekawe czy Ritta juz była po papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr J powiedziała ze żadne usg i babcie zabobony nie są potrzebne gdy mam ma przeczucie. A ja mimo tego że na temat dziecka zawsze używaliśmy synonimu "Julka" to czuje chłopczyka. Skąd wiedziała jaki skład potrzebujesz. Nie martw się tymi odnawialnymi lekami , mnie też proponowała w zamian to co teraz bierzesz. Jeszcze tylko 3 Fragminy! !!! Pogoda piękna ale moje ciśnienie tragiczne. ... gwiazdki i odlot... Zastanawialiście się nad szkoła rodzenia? Mam możliwość chodzić za free ale nie wiem czy jest sens. Raz ze cc ,dwa mąż ratownik,trzy co do porad i pomocy -tesciowa mam pod ręką. Stos książek czeka do przeczytania... Jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę korzystała ze szkoły rodzenia, na samą myśl o porodzie jestem przerażona;) a tym bardziej nie wiem czy cc mnie nie czeka. Nie wiem czy wole cc czy siłami natury...czas pokaże;) pewnie i tak w trakcie wyjdzie odwrotnie niz będę miała zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy.. więc na szybko z ostatniej chwili: NIE UWIERZYCIE! .. dzwonili do mnie z labolatorium że podczas wirowania moja probowka sie im rozbiła i jutro jeszcze raz musze isc na pobranie a wyniki dopiero w poniedzialek. I niech mi ktos powie ze 13... Zaś czekać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa....a nie masz gdzie zrobić sobie w szpitalu np? U mnie wynik jest za jakies 2h zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia zrób sikacza może, jak wyjdzie mocniejsza krecha to wiadomo ze hcg Ci zasuwa w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale się dzieje.....no to mamy juz chłopczyka i dziewczynkę. Teraz Iwcia twoja kolej......w sumie najwazniejsze zeby zdrowe było. Mam umowę ,ale jeszcze jakieś papiery z laboratorium były nie podpisane. Masakra jakaś .....2 tyg.po ,a oni jeszcze papierów nie mają podpisanych. Miła Pani mówi do mnie że odbiorę następnym razem....;) No i jak mam nie płakać..przecież nie będzie następnego razu ;) Catarina moje jajowody mają zrosty i nie wiem co tam. jeszcze..są totalnie niedrożne i nie ma możliwości zeby je udrożnić. Chyba ze kreta wypiję?? ;) Porozmawiałam sobie z położną....pożegnałam się ..no i jestem w domu. Ancia rób sikacza i będziesz miała pewność :) Elusiowa może byłam w Gyn razem z tobą,ale jestem tak nerwowa,że nikogo nie widziałam...nie patrzyłam tez na nikogo bo ciągle łzy w oczach. Malinka tak to już jest,ze trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i żyć dalej. Dwa prywatne podejścia to już dużo....i zaraz 44 stuknie to nie ma już czasu na następne. Buziaki słodkie dla Was i Waszych maluszków. Dbajcie o maleństwa bo to Dar Wielki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem już w domku. Jest całko żółte endometrium idealne , ten mniejszy pęcherzyk sie wchłonoł. Pytałam się jej czy to zle jak miałam robiona na pekajacym pecherzyku powiedziała że nie. Powiedziała że wreszcie może się uda ale żebyśmy byli optymistami ale nienastawiac sie narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brać lutinus 2 tabletki na wieczór kwas foliowy metformax dalej mam brac i sie nie denerwowac nie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta wierzę że jest Ci bardzo ciężko, uwierz że mi też z Twojego powodu...Jakoś z tą całą sytuacją ciągle słyszę w uszach piosenkę Perfectu "Niepokonani". "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym ..." Ritta takie właśnie mam porównanie że schodzisz ze sceny.........przepraszam :( dziś już na nic nie mam siły............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta...Malinka pięknie Ci to napisała, aż się sama spłakałam. Mimo iż osobiście się tutaj nie znamy, każdą historię dziewczyny się przeżywa..pewnie dlatego, że każda z nas ma to samo marzenie...a tym bardziej jest przykro gdy jedne płaczą ze szczęścia a inne z wiadomo jakiego powodu. Ktoś tam gdzieś na górze kiedyś Wam to jeszcze wynagrodzi w inny jakiś sposób. Trzymaj się cieplutko i siedź tu z nami do samych porodów albo i dłużej bo trzeba potem wybrać wirtualne mamcie chrzestne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia,Malinka i cała reszta dziękuje za pocieszenie :) Malinka ta piosenka leci już u mnie od poniedziałku...ciągle.....już chyba teściowa ma dość(bo z nią mieszkamy...tylko u nas nikt nie wie że chcemy dziecko). Myślą,że jestem chora bo tak często jeżdzę gdzieś..no i te oczy zapłakane.... Kobietki słońce świeci...wiosna nadchodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piękne sloneczko, zaraz biorę psiaka na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarosty miałam usuwane przy laparoskopi. Cala mase i tak duzo zostalo.Nie znam się aż tak ale skoro tak Ci ktoś powiedział. Nie chce Cię męczyć ale nie chciała byś zasięgnąć jeszcze czyjeś rady?O dr Horaku z Bytomia mówią ze jest cudotwórca.... Swiatny diagnosta , pomaga naprawde tam gdzie pomoc sie nie da.Moze by zasiegnac jego opini?Zapytać o te droznosc.Jakoś nie potrafi do mnie dotrzeć to ze musisz się poddać. No nie...!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie...Ritta...ja byłam pacjentka dr H dopóki nie trafilam do Gyn na refundowane in vitro. On jako pierwszy i jedyny rozpoznał u mnie maciupenka macice gdzie nikt inny o tym mi nie wspomniał. Przez 2 miesiace jak to mówił" utłuczył" mi ją do jeszcze raz takiego rozmiaru. Mi go polecila znajoma ktora juz miała dziecko, ale zaden lekarz nie dawał jej szans bo miała tak pozostaną dziwnie macice. Powiedzial jej że jesli sie zgodzi to zrobi jej zabieg i powinno pomóc...po 2 czy 3 miesiacach ciąża! Ma teraz śliczna córeczkę a roznica miedzy nią a tą pierwszą to jakies 14 lat:) kurcze może zadzwon i jedz na wizyte. On przyjmuje na olimpijskiej tam gdzie ta tansza apteka a dokladnie Antrum. Na ich stronie jest numer do rejestracji itd. Lekarz mało rozmowny ale konkretny i sympatyczny. Mi pomógł a w przypadku znajomej to nie może sie go na chwalić. ! Potem całą ciążę u niego była i rodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×