Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Bimbałka
Iwcia czytam co piszecie o dr H. A ile kosztuje wizyta i czy przyjmuje on po południu? Bo może ja też się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka on tylko przyjmuje we wtorki i czwartki od 15.30 do pozna...ja kiedys bylam o 20 nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz sobie na strone Antrum Bytom i tam jest caly cennik. Wizyta chyba po 140. Ja jak bylam np krócej na wizycie to liczyl mi połowę za wizyte i polowe za usg. Zadzwon sobie bo tam sie trochę czeka, przynajmniej ja czekalam na pierwszą wizyte. Może nie mów ze chcesz pierwszy raz tylko ze chcesz sie zarejestrowac do dr H. Ta pani w recepcji troszkę zakrecona;) takze jak co się nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A w tym 140 zł jest usg? czy płatne osobno? Tylko kurcze pójdę i on tez mi histero zleci? No nic pogadam z M. Ritta spróbuj może tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka on też pracuje w szpitalu w Bytomiu, może gdyby poznal Twoja sytuacje ile juz razy podchodzilas itd to może skierowalby Cie na to do szpitala? Kurcze probowalabym go o to poprosic a może akurat. Nie pamietam ile placilam dokładnie, zapytaj przy rejestracji i zadzwon z ciekawosci chocby na kiedy jest najblizszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Jak przyjdzie M z pracy to to omówimy bo ja też już tracę nadzieje ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam.... histeroskopi na miejscu nie robi, odsyla Cie na Batorego na ten zabieg i uwaga.....na nfz:) najblizszy termin 3 marca i moze zapisac 3 osoby . Jedna na 20.40....dzwoncie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wizytę czekać miałam ponad 4 miesiące. W końcu poszłam gdzie indziej. Znajoma była już szykować do in vitro a ten pomógł jej bez zajść w ciążę. Druga już po 35 roku życia chciała wciąż drugie dziecko. Miała problem z hormonami i jakaś wadę budowy macicy tez jej się udało. W ogóle jest specjalistą od niepłodności idiotycznej. Sadze że jak zleci Ci jakiś zabieg to napewno da skierowanie do swojego szpitala.Ja tak mialam robiona laparoskopi ale nie u niego. Rita warto Chód zasiegnac opini uważam. U nas w Gyn nastawieni są na kasę i i vitro nie oszukujmy się. Może tam gdzie mają innen podejscie spojrza na sprawę w innej strony. Może można coś zrobić z ta niedrożnośćia I próbować albo naturalnie albo insemi.???? Nie można się poddawać. Medycyna idzie wciąż do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zadzwonila zaklepac miejsce a potem zawsze mozna zrezygnowac jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Umówiłam się na 5 marca :) super sympatyczna pani w rejestracji :) Iwcia dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta babka dzisiaj jest fajna bo ta starsza to z lekka zakrecona;) kiedys mi kartoteke zapodziala i dzwoniła czy jej ze soba nie zabralam:) jak zajechalam to biedna tak się bała co powiedzieć dr, weszla ze mna i się biedna tlumaczyla mu ze znajdzie itd:) dopiero znalazla przy nast wizycie, aż mi babki bylo szkoda tak sie bała że ja chyba opiernicze;) nie tracić nadziei i próbować bo dobrze że Catarina o nim przypomniała. Bimbalka usg chyba osobno bo ja za pół wizyty z usg placilam 120 chyba...trochę drogo ma, ale ja chyba tylko pierwsza wizyte placilam coś kolo 200 jak w Gyn a potem już te połowy mi liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta 15
Dziewczyny jesteście super :-D. Rozmawiałam już z tym lekarzem....i tylko in vitro mi zostało. Były próby.skończyło się.....iskierka nadzieji zgasła. Zastanawiam się ile można płakać. Chyba musze kupić coś na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta nie płacz i już się nie smuć, nic nie zmienisz trzeba iść do przodu. Jutro walentynki..co macie w planach?;) moj M to pewnie nic nie zaplanuje az się nie upomne;) Bimbalka powiedz mi bo juz zapomniałam, czy u Was jest jakiś problem czy wyniki itd wszystko ok i nie wiadomo co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia...robiłaś testnlub betę? nie mogę z tej potrzaskanej fiolki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, bedzie super dobrze i owocnie :-) powodzenia! Elusiowo, super wiesci, teraz dwa tyg oszczedzania sie i pozytywnych mysli :-) Catarina, super, ze plec rozpoznana no i, ze duma rozpiera tatusia podwójnie ;-) Tasia, super, ze dzialacie, i to nastawienie..pozazdroscic :-) (matko, uzylam w jednym pocsie milion razy slowa super :-P jedyn slowem musi byc dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Grania trzymamy kciuki!!!!! Iwcia my wszystkie wyniki mamy dobre. Mamy idiopatyczna niepłodność i ponad 10 nieudanych transferów. Dopiero ten ostatni troszkę zadziałał. Embriolog z gyn powiedział ze " to dopiero 4 proba" i żeby dalej próbować. Nikt nie wie czemu się nie zagnieżdżaja. Myśleliśmy juz o adopcji ale zrezygnowaliśmy bo wizycie w ośrodku i rozmowie z " przemiłą" babą. No i ewentualnie rozmyślamy jeszcze adopcje zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka to macie to co my tylko u nas in vitro zaskoczyło. Może gdybyście pojechali na tą wizytę do dr H to on coś zauważy czego wcześniej nie wykryto ? Ciekawa czasem jestem czy gdybym wczesniej u niego nie była to czy teraz by mi wykryto tą małą macie..pewnie przy histero tak. Powiedział mi wprost ze to nie musi byc przyczyną niepowodzeń ale jesli mi ona nie urosniempod wplywem lekow to nie donoszę żadnej ciąży bo sie maluszek zadusi :( boże jaka byłam przerazona i te 2 miesiace na lekach były straszne gdy zastanawialam sie czy ona sie rozciąga. Może akurat u Was coś podziała jesli się zdecydujecie. Tylko jak to poukładać potem z Gyn gdzie pewnie będą Cie naviskac na histero w miare szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dr Mercik chce sam obejrzeć macice wiec robienie histero u dr H nie ma sensu. Spróbuję jeszcze pogadać z dr M czy on by na nfz w szpitalu nie zrobił bo chyba w Gliwicach pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No albo i tak. Mi histero w Gyn robił dr Serafin, ale mam lenia; ( katastrofa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Pogadam z dr M bo jak się okaże że nie on by mi robił to zrobię na nfz np u dr H. Grania i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny już jestem w domku i leżę. Inseminacje robił mi dr Szanecki i we wtorek idę do niego na koltrolę. Pęcherzyk jest już taki pękający. Troche mnie martwi bo było dziś mało plemniczków ostatnio szaleliśmy z mężem i za mało przerwy chyba było bo zaskoczyła mnie tak szybko ta inseminacja. No ale co ma być to będzie ;) Na forum dziś dużo się dzieje wszystko czytałam na bieżąco. Ancia no cóż dziś 13 piątek i może tak miało być ale jak na złość...... co nie Bimbałka super idź na konsultacje do innego lekarza jeszcze może jakieś świeże spojrzenie. Ritta tak mi przykro jeszcze te twoje dzisiejsze przeżycia :( nie płacz.... cieszcie się z mężem sobą. Elusiowo to trzymam kciuki oby to była udana próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania 11dc mi też iui robił ten sam lekarz co tobie tez na pekajacym dr Cz dziś mówiła ze ona ma do niego duże zaufanie bo trochę sobiez nia dziś po rozmawiałam. Dziewczyny mam pytanie potrzebuje receptę bo braknie mi łubin usunięcia normalnie mi wypisz czy musze się na wizytę umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusiowo a jakie miałaś endometrium przy inseminacji bo mnie się wydaje że ja mam za małe 7mm. Catarina gratuluję synka :) chlopaki są fajne podobno takie mamusiowe :) Tasia super że wróciłaś i działasz relacjonuj nam co tam u was się dzieje. Gdzieś nam Hope zniknęła ciekawe czy nas jeszcze czyta..... mam nadzieję że się nie podłamała i za niedługo podchodzi do kolejnego transferu. mnie jeszcze przeziębienie bierze walczę od wczoraj ale karat straszny, jutro z mężem jeszcze idziemy na bal a ja z katarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęcherzyk też miałam 21 ale to endometrium chyba trochę małe. Tak sobie teraz to piszę i myślę ile kobiet które mają dzieci nie mają pojęcia co to endometrium i jakie powinno być. Nie mówiąc już o całej reszcie pojęć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania 11dc nooo masz rację ini hop siup i juz niewiedza co my musimy przejść każda wizyta stresy czy się udało i załamanie jak się nie uda. Ale my potrafimy się podnieść i walczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×