Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

dzisiaj mam 12 dzień po inseminacji...to co radzicie jeszcze poczekać i dalej brać ten lutinus? No nic to w środę przejadę się na Betę no chyba,że @ wcześniej przyjdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jak uważasz, ja bym skoczyła na betę. Po inseminacji to chyba wszystko trochę dużej trwa niż po transwerze gdzie jest podany już zarodek a tutaj masz dopiero podane plemniki. Ja już testowi sikanemu nie ufam;) ja praktycznie na betę nie chodzilam bo zawsze wczesniej miałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami idź na betę i na razie bierz leki. Tak jak Iwcia pisze po inseminacji trzeba być bardziej cierpliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc:) Poczekam do środy już tyle to wytrzymam...Ale jakoś ten test mnie zdołował dzisiaj..:( wiem,że inseminacja to mało kiedy się udaję...jednak kolejną próbę to bym już chciała in vitro....bo najbardziej mi chodzi o te nasze nasienie...jak wszystko wykorzystamy w tym IUI to już potem nam nic nie zostanie...;/ ehh teraz mogę sobie godać...poczekam na wynik bety...teraz chciałam bym chodzić do dr M szkoda,że tylko raz w tygodniu przyjmuję po południu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ancia gratuluję :D malami zrób betę i dopiero ew odstawisz lutinus. umówiłam się dziś na wizytę do dr M na przyszły czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny bo nie mialam czasu wczoraj pisac wiec dzis pisze u mnie ok bylam dzis w gyn po recepte i dostalam bez problemu. U mnie jutro bedzie tydzien po iui i jeszcze zostanie tydzien czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy kolejna ciaze!!:-) Ancia, gratulacje :-* :-) MalaMi, juz sie tyle nasluchalam o nieskutecznosci testow, ze tylko beta jest wiarygodna. Tak jak dziewczyny radza, lekow nie zarzucaj, a jak za 2dni @ nie przyjdzie zrob sobie bete. Wem, ze to czekanie wydaje sie byc bezsensowne, ale wytrzymaj jeszcze.. Moze zaskoczy..a jak nie, to faktycznie nastepny etap ivf, ktore ma wieksza skutecznosc i dr M mowil, ze Was od razu zakwalifikuje, wiec idzie ku dobremu:-* A ja znow cala wzdeta i opuchnieta, nie wiem czy macie podobnie, ale ja sie wiecznie po tych lekach nadmuchana czuje. Po tym duphastonie to juz w ogole..Biore dopiero 3 dzien a kozakow juz nie moge zalozyc. Hm no albo, ze to na wczorajszym obiedzie u tesciow tak sie odzywilam skutecznie ;-) Grania, a Ty mialas juz monitoring po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo , Positive macie jakieś objawy ? przeczucia? ja dziś z mężem miałam rozmowe czy decydować się na in vitro i nie podchodzić już do trzeciej IUI i w zasadzie sami nie wiemy co robić. Teraz idę na kontrolę po IUI do dr Sz on tez mi robił inseminację więc z nim raczej nie ma co gadać o tym raczej tylko wezmę receptę na clo żeby stymulować się do trzeciej IUI. Bo tak to musiałabym się zapisać na wizytę do dr M tak żeby tylko ustalić plan działania i zakwalifikować się do in vitro. Dziewczyny pamiętacie ile was kosztowały leki do stymulacji przed in vitro ? tez takie drogie jak ten lutinus? Może podejdę do trzeciej IUI i jednocześnie uda się już jakoś kwalifikować do in vitro. Kurde nie chciałabym tracić cyklu. Ostatnio w pracy co chwile każdy mnie się pyta kiedy będę miała dziecko i jakoś mnie to dołuje..... kolejna koleżanka w ciąży i kolejne tematy.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczuc niemam objawy mialam na poczatku po iui dwa dni bolalo mnie jak na @ teraz to w nocy czesto staje do toalety ale to pewnie po lutinusie. Mi jeszcze tydzien zostal do bety wiec zobaczymy co i jak ale sie nienastawiam bo to roznie bywa. Chodz staram sie nie dzwigac ciezkich rzeczy i uwazac na siebie przez te dwatygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania nic sie nie martw, zobaczysz przyjdzie i na nas czas:-* i bedziemy miec najdrozsze dzieci na swiecie (w przenosni i doslownie;-) Acha, czyli jutro masz usg, to mam nadz, ze ladne cialko zolte tam dostrzega i zero pecherzykow:-) Co do trzeciej iui nie wiem co Ci doradzić, ja juz sie dosc dlugo staram + pol roku bylam stymulowana, wiec mam juz dosc powoli..i prosilam o ivf nastepnym razem, ale Wy macie ciut krotszs droge, wiec i moze zapas sil i cierpliwosci wiekszy :-) Elusiowo, to JUZ tydzien :-) Ale tak, wiem, moglby ktos dni w kalendarzu przesunac.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
positove ty zdecydowałaś się już na IVF ? powiedz mi z lekarzem coś ustaliłaś kiedy jakaś wizyta kwalifikacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Grania to jest Wasz wybór, ale ze swojego doświadczenia po trzech inseminacjach teraz od razu podchodziłabym do in vitro. Jednak statystyki powodzenia są większe co nawet widać po nas tutaj...Bimbałka, Hope...wracacie niebawem po swoje dzieciaczki:) ja dzisiaj przez 10 minut obściskiwałam się z toaletą...bleee:( jutro idę na krew i mocz, ciekawe co mi tam znowu powychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania najdroższy jest lutinus, fragmin to jakieś 55zl chyba za 10 szt ale to pytaj Malinki ona jest tutaj księgową od paragonów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ile mnie więcej kosztowała was stymulacja? ten fragnim to do stymulacji czy już po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin już brałam kilka dni przed transferem, skończyłam jakieś 2 tyg temu także długo sie to bierze. Lutinus tez długo, dopiero jakiś czas temu odstawiłam. Grania leki do stymulacji to koszt około 2 tys o ile pamiętam ale po transferze tez jest tak z tysiak na 2 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia to ile do dnia dzisiejszego wydałaś na in vitro? Masakra to są takie ceny tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ancia gratulacje:):):) oszczędzaj się dziewczyno teraz. Dziewczyny ja dziś na szybko bo po pracy mieliśmy z M różne sprawy do załatwiania i po prostu padam, powoli zaczynamy remont. Co do kosztów in vitro, przed i po: u mnie przygotowanie do punkcji i transferu to koszt jakieś 1100 zł. Po punkcji a później pozytywnej becie koszt leków miesięcznie ponad 2 tys. U nas tak wyszły 3 m-ce. Dopiero 4 m-c znacznie tańszy ok 400 zł. Oczywiście to sprawa indywidualna, różne przypadki więc różne leki i dawki. Aaaa no i jeszcze powtórka badań kwalifikujących do rządowego in vitro ok 300 zł. Notabene ta księgowa od paragonów Ci się udała Iwcia;) A co z mieszkaniem? Czyżby większe i lepsi sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami Malinka to rozpisala a pamiętam że miałyśmy podobnie, no ja trochę inaczej bo mialam 2 transwery. Lutinus jest najgorszy ale jak juz teraz jestem na tym etapie to nawet o tych wszystkich kosztach juz się nie myśli. Gdzies tam pisalysmy na początkach forum ile która płaciła. Malinka mogę w nast tyg przejść na fajne 3 pokojowe z ogródkiem i garażem bo stoi puste a właścicielem jest moja rodzinka tylko nikomu obcemu nigdy nie chcieli wynajac bo sie bali. A teraz że bedzie nas wiecej to nam je udostepnili a ja będę swoje wynajmować i część kasy za to dam im i na jakiś czas bede miała za ścianą spokój. Gdy zobaczylam kolesia co ma wynajmowac to mmmmmm;) M powiedział że po rachunki itd on bedzie tutaj przychodził a nie ja :) he he chyba był zazdrosny;) bo koleś taki przystojniak byl że mówię Wam kobitki;) taka głodna juz jestem a nie mogę jeść przed badaniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positiv któraś juz kiedyś pisała o spuchniettych nogach i zalecono jej Fragmin o ile dobrze pamiętam. Co do ceny leków to tesciowa mi właśnie mówi ze czytała artykuł o tym ze in vitro bezpłatne a leki tylko 800 zł. Bzdura totalna!!!Stymulacja to ponad tys na raz .Potem po kilku dniach po transferze kolejne 1.5 tys. A potem to już ok 900 zł co dwa tyg. Nauczone naszymi bledami szukajcie tanszych aptek. Ja Lutinus teraz zamiast na dole kupuje w Bytomiu za polowe ceny. Z wysylka poczta nie ma ptoblemu. A propo lekow-dziś wieczór bez Fragmin! !!!!! Jakże szczęśliwa jestem :) Małami Ty nie robiłaś testu nad czo a to też jest ważne. Także jutro pędzikiem na betę. Oj Iwcia :( niech moc będzie z Tobą! Ja dziś tez ledwo zywa... cały dzień słabe silnienie a wieczorem zaparcie i mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam taką rozpiskę zrobioną na własnym przykładzie: Gonal F 900 od 2dc do 7 dc = 380,21 zł (dawka 150) Cetrotide 0,25 od 6 dc do 9 dc i Gonal F 300 od 8 dc do 9dc =469, 80 zł Cetrotide 0,25 od 10 dc do 11 dc i Gonal F 300 od 10 dc do 11 dc = 276,64 zł Cetrotide 0,25 12 dc, Ovitrelle 250 12 dc = 175,57 zł 15 dc Lutinus 100, 21 tabletek 3x2 tab co 8h =679,60 zł/ 169 zł opakowanie 15 dc Fragmin 5000 2 opakowania, 20 zastrzyków = 219,70 zł/ 109.85 opakowanie 14 dc Zamur 250, 1 opakowanie, tabletka co 12h = 23,16 zł Iladian direct plus 1 opakowanie, tabletka wieczów = 22,90 28 dc Lutinus 100, 21 tabletek 3x2 tab co 8h =507 zł/ 169 zł opakowanie Lutinus 100, 21 tabletek 3x3 co 8h = 1014 zł/169 zł opakowanie chyba jeszcze Zamur łącznie recepta 1260,48 Cena: 1302,22 zł od 2dc do 12 dc Cena 945.36 zł od 14 dc do 28 dc Cena: 507 zł od 29 dc do 39 dc/23dpt Cena: 1260.48 zł od 39 dc do 44 dc Łącznie 4015 zł A no i trzeba myśleć i słuchać lekarzy co przepisują mi dr Cz przepisała od 8 do 9 dnia cyklu 4 ampułki Gonalu 75. Musiałam dwie zmieszać aby przyjąć dawkę 150. Te 4 ampułki przyszły mnie 200 zł . A 10, 11 dnia cyklu poprosiłam o Gonal 300 w penie, po pierwsze nie trzeba nic mieszać tylko ustawia się odpowiednią dawkę no i oczywiście 300 kosztuje 150 zł. Więc 50 zł w kieszeni. Musicie naprawdę kalkulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeeee chyba przebiłas Malinke w tych kalkulacjach ;) ja mam tylko ze 4 recepty ostatnie a tak nawet juz nie pamiętam dokladnie co i ile brałam. Chyba wolałam tych recept nie oglądać bo koszt jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to był mój kosz od 2 dc do 44 dc, czyli plus minus 42 dni, czyli jakieś 28 dpt ;) Ja korzystam z kalendarza VueMinder Lite ;) wpisuje sobie tam wszystko, bo potem zapominam no i tworzy mi się historia w razie gdybym kiedyś jej potrzebowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak ;) sama widzisz jak liczę także dobrze że tych recept nie liczyłam;) czasem myślę czy jak już zarodek się zagniezdzi to czy tak dlugie branie tylu leków jest potrzebne nie? Przecież gdzie tam niektóre kobitki biorą jakies leki...palą, piją, nie chodza do lekarza a dzieci rodzą zdrowe na 10+;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...jedna kolekcjonuje;) recepty a druga strzykawkimpo fragminie ;) chyba je jutro wyrzuce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo właśnie Iwcia to jest ta Boska sprawiedliwość. Nas chyba najbardziej to jedzenie w dzisiejszych czasach zabija. Te wszystkie rodzicielki z patologicznych rodzin, jedzą chleb z margaryną, woda, herbata i tyle. My danonki, szyneczki, serki w których jest pełno różnych EEEE, niby super zdrowe a tak naprawdę wpierdzielamy tą samą chemię.... Wywalaj te strzykawy :))) już ci się nie przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope...myślisz że tak je łatwo teraz wyrzucić?;) tyle przekleństw co one na siebie usłyszały i traz mam się ich pozbyc?;) o niee poczekam aż M się wkurzy i mi je wywali. Zmykam spać..dkbrej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×